Табела Врвот Затворен Чешма со LED Светло

Табела Врвот Затворен Чешма со LED Светло

DEN 1818.24

Количина на стоки


Fujian Anxi Walden Занаети Co., Ltd е лоцирана во Anxi, Fujian, Кина, кој е познат по своите вештини и занаети, затворен и отворен мебел. Ние сме специјализирани во железо ракотворби и други поврзани резервни делови, со повеќе од 10 години' производство искуство, има современа опрема, добра материјали, одлична технологија, како и искусни дизајнери. Нашите производи се добро се комбинираат за класични и модерни стилови. Имаме широк спектар на производи, вклучувајќи железо и ратан ,мозаик градина мебел, железо и мозаик оган јами, кревет, троседот, столчиња, маса, растенијата стојат, вино/шише носители, свеќа носители, цвет садови, животински видови занаети, празник подароци, ѕид куки, часовници, ѕид уметност оркестарот, огледало рамки, градина декорација, отворено & внатрешна декорација, итн. Сите се подготвени да се осигура дека секоја цел е направено за да се постигне нашите клиенти задоволство.Нашата компанија има квалификувани мајстори за набавка на ново-дизајниран стилови во мода. И ние имаме со најконкурентни цени на пазарот, бидејќи на нашето искуство во линија и ние се директно фабрика.Ние не сопствени производи. ОЕМ е предвидено. Ние може да произведуваат според клиенти дизајни и барања. Само испратете ни го вашиот дизајн и ние ќе го прават тоа што по вашите спецификации. Нашите извонредни репутација како креативна претпријатие нудиме висок квалитет, конкурентни цени и навремена испорака. Ве молиме проверете го нашиот веб-сајт. Се надевам дека и ние имаме шанса да комуницираат и да бидат пријатели и во бизнисот и животот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако не е нешто што можеме да направиме за вас. И се топло weclomed да ја посетите нашата фабрика за подобро разбирање на нас.Ви благодариме за вашето време и внимание.


Други карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Смола
Регионален Функција:
Кина
Техника:
Полиран
Стил:
Народната Уметност
Карактеристики:
Еко-Пријателски
боја:
Како што е прикажано
Пакување:
Safe Меѓународниот Стандард Пакување
Обликот:
Како што е прикажано
Големина:
16x16x18 cm
По завршувањето:
Природни Полиран
Примена:
Дома Декорација, Итн
Име на производ:
чешмата

Најдобри понуди

Копчето Во Облик На Мини Уметност Стаклени Шишиња Со Corks Прекрасна Декорација На Одмор Партија Ампули Подароци Мали Тегли За
 • Неодамнешно

Копчето Во Облик На Мини Уметност Стаклени Шишиња Со Corks Прекрасна Декорација На Одмор Партија Ампули Подароци Мали Тегли За

DEN 345.12

4 mm) Големина : 25 X20 X10 mmТежина : 1 g по парчеКоличина : 7 парчиња по торбаБоја : МешаниAnswer : ___________________________ Note :

5pcs 35*6mm ЗАВРТКА КАПА цевка стакло шишенцето pendant МИНИ парфем етерично масло стаклено шише име на ориз уметност мода ѓердан
 • Неодамнешно

5pcs 35*6mm ЗАВРТКА КАПА цевка стакло шишенцето pendant МИНИ парфем етерично масло стаклено шише име на ориз уметност мода ѓердан

144.00 DEN 137.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 35*6mm без завртка капа големина : 31*6mm Количина : 5 парчиња по торба Забеле

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур
 • Неодамнешно

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур

240.00 DEN 228.00

стакло шишенцето големина : 30*18mm3pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули
 • Неодамнешно

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm300pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура цвет извоз на стока сад антички порцелан, керамика декорација антички колекција
 • Неодамнешно

Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура цвет извоз на стока сад антички порцелан, керамика декорација антички колекција

815.52 DEN 587.00

добредојдовте во мојата продавница>Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура цвет извоз на стока сад ан

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише
 • Неодамнешно

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише

3072.00 DEN 2918.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична
 • Неодамнешно

300pcs 50*18mm јасно цевка стакло свет чипка база монистра капа стакло шишенцето pendant стакло покрие купола шише ѓердан симпатична

7488.00 DEN 7114.00

стакло шишенцето големина : 50*18mm300pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба
 • Неодамнешно

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба

2016.00 DEN 1915.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25мм*15mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде

Пушењето цигари Виетнамски ружино дрво ружино дрво кутија скок palisander автоматско испитување чадот од цигари пролет уред
 • Неодамнешно

Пушењето цигари Виетнамски ружино дрво ружино дрво кутија скок palisander автоматско испитување чадот од цигари пролет уред

DEN 3264.00

Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони : 12Име : цврсто дрво (два стилови беа случајно испратен

Махагони црвено сандаловина carvings занаети накит кутија за накит кутија за накит лилјак Кинески кутија кутија труба
 • Неодамнешно

Махагони црвено сандаловина carvings занаети накит кутија за накит кутија за накит лилјак Кинески кутија кутија труба

DEN 6144.00

Да се изгради мрежа платформа Taobao евтини махагони : 12 Име : Бат shuangqian благослов пред накит кутија Специфи

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола
 • Неодамнешно

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола

480.00 DEN 456.00

стакло шишенцето големина : 25mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте н

50pcs 30*80mm јасно Мини Шарм Стакло Складирање Шише тегли со Плута затка тест цевка DIY кои Сакаат Стакло Шишенцето Pendant
 • Неодамнешно

50pcs 30*80mm јасно Мини Шарм Стакло Складирање Шише тегли со Плута затка тест цевка DIY кои Сакаат Стакло Шишенцето Pendant

1679.04 DEN 1595.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3080mm Добредојдовте на нашата продав