Бесплатен превозот на стока фабрика пастелни антички порцелански тенџере лотос цвет декорација класична збирка на антички мултилатерални

Бесплатен превозот на стока фабрика пастелни антички порцелански тенџере лотос цвет декорација класична збирка на антички мултилатерални

DEN 1512.00
-25 %
DEN 2015.52

Количина на стоки


добредојдовте во мојата продавница
Бесплатен превозот на стока фабрика пастелни антички порцелански тенџере лотос цвет декорација класична збирка на антички мултилатерални Спецификации 10 cm висока 16 cm дното 9 см
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Ние имаме продавници во Кина. Па ако понудата на проектот и плати. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Брод за америка 7-15 дена. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Но, работите понекогаш се случи. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% . Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни даде позитивни повратни информации. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички ќе бидат ценети за нас. Услуги на клиентите : ве Молиме слободно да ми кажете што имате, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе се потрудиме да ви послужи. Сигнал за комуникација Ние би сакал да се слушне од вас било какви предлози, прашања и / или проблеми. сега мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!


Други карактеристики

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Античкиот Имитација Занаети
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Тема:
Маскота

Најдобри понуди

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување
 • Неодамнешно

Античкиот Кинг Dyansty (Yongzheng) глеѓ цвет шема хексагонална слива шише,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украсување

5040.00 DEN 4284.00

Оваа точка е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијан

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули
 • Неодамнешно

300pcs 20*12mm трговија на големо отвори устата стакло шишенцето меур свет стаклена купола 12mm рамен лента DIY стаклени ампули

6384.00 DEN 6065.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm300pc / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

Специјална понуда Мајмун Стилизирана Trinket Кутија рачно изработени Декорирани Bejeweled Мајмун Статуа Trinket Накит Кутија
 • Неодамнешно

Специјална понуда Мајмун Стилизирана Trinket Кутија рачно изработени Декорирани Bejeweled Мајмун Статуа Trinket Накит Кутија

DEN 287.52

Мајмун Стилизирана Trinket Кутија Рачно Изработени Декорирани Bejeweled Мајмун Статуа Trinket Накит КутијаСпециф

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише
 • Неодамнешно

100pcs 30*60mm Висок квалитет Симпатична Мини Јасно Плута Затка Стаклени Шишиња Ампули Тегли Мали Контејнери кои Сакаат Шише

3072.00 DEN 2918.00

100pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола
 • Неодамнешно

10pcs 25мм чисто стакло свет меур круг топката двојно дупка со цвет капа око pin стакло шишенцето pendant стакло покрие купола

480.00 DEN 456.00

стакло шишенцето големина : 25mm10pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеДобредојдовте н

Елаборат Антички Кинески Класичната Сини и Бели порцелански Тенџере & Капак со Кинг Династијата Qianlong Марка
 • Неодамнешно

Елаборат Антички Кинески Класичната Сини и Бели порцелански Тенџере & Капак со Кинг Династијата Qianlong Марка

4319.52 DEN 3844.00

добредојдовте во мојата продавница Опис : димензии : висина 320mm*170mm За ОбјектотСите предмети се продава о

Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура цвет извоз на стока сад антички порцелан, керамика декорација антички колекција
 • Неодамнешно

Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура цвет извоз на стока сад антички порцелан, керамика декорација антички колекција

815.52 DEN 587.00

добредојдовте во мојата продавница>Песната Ji Zhou печката печката ахат глазура цвет извоз на стока сад ан

50pcs 30*60mm висок квалитет мини стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок
 • Неодамнешно

50pcs 30*60mm висок квалитет мини стакло плута затка кои сакаат шише стакло тест цевка Шишенцето Тегли Сад Мини Празни примерок

1812.96 DEN 1722.00

50pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себеголемина : 3060mm Добредојдовте на нашата продав

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy
 • Неодамнешно

500pcs 20*12mm празна чаша свет прилагоди прстен наоди постави јасни стаклено шише купола корица стакло шишенцето занает diy

9456.00 DEN 8983.00

стакло шишенцето големина : 20*12mm500pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовт

3ml 6ml Мини Стаклени Тегли со Corks широк-устата Шишиња Тегла Чување Шишиња за Песок Течна Храна Шишиња 100 компјутери
 • Неодамнешно

3ml 6ml Мини Стаклени Тегли со Corks широк-устата Шишиња Тегла Чување Шишиња за Песок Течна Храна Шишиња 100 компјутери

DEN 1248.00

големина : 3ml 16x35mm6ml 16x65mmвнатре : 14mmсите дијаметар е 16mm ,разликата е Во висинаколичина : ќе добиете 100 шишињ

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба
 • Неодамнешно

100pcs 25*15mm трговија на големо празна Чаша свет меур ампули pendant DIY стаклено шише ѓердан стаклена купола покрие Свадба

2016.00 DEN 1915.00

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 25мм*15mm Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде

Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна монистра калеидоскоп декоративни колекционерски предмети бесплатен
 • Неодамнешно

Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна монистра калеидоскоп декоративни колекционерски предмети бесплатен

2111.52 DEN 1499.00

добредојдовте во мојата продавница>> Древните Кинески рачно изработени бакар инкрустирани тиркизна мо

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три
 • Неодамнешно

100 компјутери DIY Стаклени Тегли Медицински Ампули Јасно Транспарентен Мали Вбризгување на Стаклени Шишиња со Гума Затка Три

DEN 1920.00

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање се Врати&Размена Политика на Сите наши offfers се поткрепени

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето
 • Неодамнешно

100pcs 15ml Нови Пристигнување 15ml Стакло Плута Шише Празно Примерок Шишенцето, занает Дома Декорација кои Сакаат Шишенцето

3504.00 DEN 3329.00

100pcs / многу.големина : 24*70*8мм15mlне се вклучуваат додатен Добредојдовте на нашата продавница :

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур
 • Неодамнешно

3pcs 30*18mm Cloche овална форма лак тегли чипка работ фах капа стакло шишенцето pendant кои сакаат шише ѓердан стакло свет меур

240.00 DEN 228.00

стакло шишенцето големина : 30*18mm3pcs / многу можете да добиете не заврши производи diy со себе Добредојдовте