(5pairs/многу)Weiou Луксузен Стан Кожа Патики Чевли Laces Метал Совети Вистински Овча Коза Shoelaces 6 Бои За Патики Чизми

(5pairs/многу)Weiou Луксузен Стан Кожа Патики Чевли Laces Метал Совети Вистински Овча Коза Shoelaces 6 Бои За Патики Чизми

DEN 1224.00
-15 %
DEN 1440.00

Количина на стоки

(5pairs/многу) Weiou Луксузен Стан Кожа Патики Чевли Laces Метал Совети Вистински Овча Коза Shoelaces 6 Бои За Патики Чизми Големина : 152*0.7 CM Акции Бои : 6 Бои кои можете да изберете. Злато Позлатен Совети Луксузни Кожни Чевли Laces Овча Кожа Две Рамни Laces Ние, исто така може да ги прифати прилагодено должина и боја според вашето барање како примерок цел,ве Молиме контактирајте со нас за помош. Weiou Shoelaces Обичај Должина Препораки :
1.Големина
152cm * 0.7 cm ;
2.Боја
5 Бои,ве молиме видете подолу фотографии,и дозволете ми да знам каква боја сакате;
3.Материјал
Вистински Овча Кожа
4.Логото
Поддршка Врежано Логото или Lasering Логото на Метал Aglets;
5.Бруто Тежина
За 30g / Пар;
6.Објектот Карактеристики
Висока јачина ; Добра изолација propertie; отпорни на Абразија;Хемиски отпорни ,Тешки;
7.Примена Предмет
Спортски Чевли,Патики,Секојдневен Чевли на Децата Чевли,итн;
8. Сертификат
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE
9.Примерок такса
Бесплатен Примерок,а купувачот да си дозволат за превозот надомест.
Забелешка : Ако сакате да го нарачате blulk shoelaces,ве Молиме контактирајте со нас за помош,Ние би сакале да ви понудиме на нашите најдобри трговија на големо цена . Луксузен Стан Кожа Патики чевли Laces Метал Совети Премиум Shoelaces со трајни совети, направен за да им даде било какви патики кои целосно луксузен изглед и се чувствуваат.Мека овча дава дека длабоко мазна текстура кожа се чувствуваат. Овие laces ќе додадете МАЗНА , ЧИСТА и ОСТАР поглед на клоци БИЛО кој нормален памук, полиестер или восок laces едноставно не можат да се направи! Овие Кожа laces ќе ја испорача дека уникатен изглед кој ќе го направи вашиот чевли се издвојува од останатите. И може да биде многу ценет од страна на било sneakerhead.
Пакетот Вклучува :
5 парови од Овча Кожа shoelaces(1 пар=2 парчиња)
Производот Се Прикаже :


Други карактеристики

Должина:
70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 150cm, 160cm
Бренд Име:
Weiou laces
Материјал:
кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
GLFSL01
Функција:
Рамен,Вистински Овча Кожа
Тип На Објект:
Shoelaces
Објектот:
Станот Вистински Овча Shoelaces
Бои:
6 Бои на Располагање,Поддршка прилагодено боја;
Материјал:
Вистински Овча Кожа
логото:
Поддршка Врежано Логото или Lasering Логото на Метал Aglets;
Сертификат:
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE
Должина:
152cm length,Support Customized length
Ширина:
0.7cm
Пакет:
1 пар/ opp polybag

Најдобри понуди

100 Парови Транспарентен Чевли Laces Невидливи Чевли Рака Силикони Високи потпетици Shoelace Зрак Анти Чевли Надвор за Танц Работи
  • Неодамнешно

100 Парови Транспарентен Чевли Laces Невидливи Чевли Рака Силикони Високи потпетици Shoelace Зрак Анти Чевли Надвор за Танц Работи

2447.52 DEN 1713.00

Материјал : силиконБоја : транспарентна стелтДолжина : 22cmШирина : 1cmФункција : анти исклучување чевлиПог

10 Пара Транспарентен Чевли Laces Невидливи Чевли Рака Силикони Високи потпетици Shoelace Зрак Анти Чевли Надвор за Танц Работи
  • Неодамнешно

10 Пара Транспарентен Чевли Laces Невидливи Чевли Рака Силикони Високи потпетици Shoelace Зрак Анти Чевли Надвор за Танц Работи

268.32 DEN 134.00

Материјал : силиконБоја : транспарентна стелтДолжина : 22cmШирина : 1cmФункција : анти исклучување чевлиПог

Новиот Дизајн На Силиконски Shoelaces За Кожени Чевли Посебни Shoelace За Мажи Laces Бизнис Алкохол Чевли Секојдневен Мрзливи
  • Неодамнешно

Новиот Дизајн На Силиконски Shoelaces За Кожени Чевли Посебни Shoelace За Мажи Laces Бизнис Алкохол Чевли Секојдневен Мрзливи

143.52 DEN 79.00

Новиот Дизајн на Силиконски Shoelaces За Кожени Чевли Посебни Shoelace За Мажи Laces Бизнис Алкохол Чевли Секојдне

JUP 1 Пар Метал Заклучување Шарени Сина за Возрасни Деца Патики мрзливи Laces без Вратоврска Еластична Чевли Рамен Ѓон Алкохол
  • Неодамнешно

JUP 1 Пар Метал Заклучување Шарени Сина за Возрасни Деца Патики мрзливи Laces без Вратоврска Еластична Чевли Рамен Ѓон Алкохол

175.68 DEN 106.00

7 : Кога Поштарот Зедов Вашиот Објект Од Нашиот Магацин, Ќе Обезбеди Следење На Број И Следење на Web, Может

JUP 1-12 Сетови (12Root/Set) Црвена Бела Пракса Унисекс Еластична Спортски Силикони Трки Без Вратоврска Laces Сите се Вклопуваат
  • Неодамнешно

JUP 1-12 Сетови (12Root/Set) Црвена Бела Пракса Унисекс Еластична Спортски Силикони Трки Без Вратоврска Laces Сите се Вклопуваат

560.64 DEN 331.00

Како според вашата земја е нова царинска политика, Ако не го направите тоа,вие може да не бидете во можно

(30 Пара/Многу)Weiou Топла 0.7 cm Полиестер Рамен Shoestring Кул Замена Јапонски Катакана Атлетик Дизајнер Обичај Shoelaces
  • Неодамнешно

(30 Пара/Многу)Weiou Топла 0.7 cm Полиестер Рамен Shoestring Кул Замена Јапонски Катакана Атлетик Дизајнер Обичај Shoelaces

2736.00 DEN 2517.00

(30 Пара / Многу) Weiou Топла 0.7 cm Полиестер Рамен Shoestring Кул Замена Јапонски Катакана Атлетик Дизајнер Обичај

(100 Пара/Многу) Weiou Спортски Shoelaces Ломотене Рамни Чевли Laces Обичај Бела Shoelace Замена За Подигање Laces Speckled Wholesales
  • Неодамнешно

(100 Пара/Многу) Weiou Спортски Shoelaces Ломотене Рамни Чевли Laces Обичај Бела Shoelace Замена За Подигање Laces Speckled Wholesales

5520.00 DEN 4692.00

(100 Пара / Многу) Weiou Спортски Shoelaces Ломотене Рамни Чевли Laces Обичај Бела Shoelace Замена За Подигање Laces Speckled Who

JUP 1 Торба / 8 Корени Унисекс Мажи Жени Еластична Силикони Чевли Чипка Без Вратоврска Shoelaces за Сите Спортски Патики Силикон
  • Неодамнешно

JUP 1 Торба / 8 Корени Унисекс Мажи Жени Еластична Силикони Чевли Чипка Без Вратоврска Shoelaces за Сите Спортски Патики Силикон

383.04 DEN 211.00

Плаќање&Гаранција : 1 : Да Ја Прифатиме : Visa, Master Card, Зачувам Парите Е Објавен Само За Нас Откако Ќе Се Потв

Г-дин Niscar 1Set/12Pcs Топла Продажба Модни Жолта Без Вратоврска Еластична Чевли Чипка Силикони Патики Чевли Возрасни Деца Shoelaces
  • Неодамнешно

Г-дин Niscar 1Set/12Pcs Топла Продажба Модни Жолта Без Вратоврска Еластична Чевли Чипка Силикони Патики Чевли Возрасни Деца Shoelaces

521.76 DEN 313.00

Материјал : Силикон Чевли Laces Избледи : Нема Погоден за : Платно Чевли,Секојдневен Чевли,Рамни Чевли,Спор