2017 Нов тип! GSM 900/2100mhz Bual бенд Мобилен Паметен Телефон Сигнал Бустер WCDMA 3G Мобилни Сигнал Repeater Засилувач Со LCD

2017 Нов тип! GSM 900/2100mhz Bual бенд Мобилен Паметен Телефон Сигнал Бустер WCDMA 3G Мобилни Сигнал Repeater Засилувач Со LCD

DEN 2746.00
-45 %
DEN 4992.00

Количина на стоки

LCD дисплеј! Smart 2g на 3g Repeater , WCDMA 2100mhz + GSM 900 Mhz Мобилен Мобилен телефон Сигнал Бустер сигнал Засилувач со антена и кабловска користење за почеток Продажба Точка : 1.GSM900 MHZ+WCDMA2100 MHZ двојна бенд repeater ,засили gsm +wcdma двоен систем сигнал 2.Dual band мобилен телефон сигнал repeater со LCD дисплеј 3.1000 sqare метар покриеност без бариера 4.70 db висока добивка и 17dbm излезна моќност Совети : ве Молиме бидете сигурни дека има барем 3 барови сигнал надвор од вашата куќа . Значи, ова repeater може да работи за вас !!! Ако не е , ве молиме да го купат претпазливо .Ви благодариме . Овој бустер е погодна за GSM 900mhz и 2100mhz фреквенцискиот опсег. Тоа може да се зголеми глас 2 G за податоци и 3 G Интернет . Производ Функција : 1.Висок линеарна дизајн,со LCD дисплеј.Малку пречки за BTS 2.Обезбеди брз покриеност решение за мал сигнал слаба & блок зони,да се намали капка/исклучување на повици. 3.Компактна големина, ниска потрошувачка, лесна инсталација, голема маска. 4.Опфатени околу 600~1000 m⊃2; без да се блокираат или да го попречи. 5.Намалување видиме пренесува енергија. 6.Погоден за сите земји 7.Лесно да се инсталира
Треба ни сугестија,ве молиме контактирајте со нас пред biding .Ние ќе ви даде најдоброто решение за да се добие најдобар сигнал .Ви благодариме.
Пред Инсталација :
По Инсталацијата :


Други карактеристики

Бренд Име:
lintratek
Број На Модел На:
KW17L-GW(0.55)
Систем За Работа:
GSM+WCDMA (900mhz и 2100mhz)
Assessories:
внатрешна антена+надворешна антена+10m кабел
Функција:
LCD двојна бенд мобилни сигнал бустер
надворешна антена:
10dbi Дневник-периодични 4G 3G Антена
Внатрешна Антена:
3dbi 4G 3G таванот антена, дојде со 2 метри кабел
Излезна Моќност:
20dBm
gsm repeater бустер:
мобилната сигнал бустер
3g бустер:
3g repeater
gsm антена:
мобилен телефон сигнал бустер
сигнал repeater:
gsm антена 900mhz

Најдобри понуди

LCD Дисплеј !!! GSM 900Mhz DCS 1800MHz Двојна Бенд Мобилен Телефон Сигнал Бустер 2G 4G Сигнал Repeater Сигнал Засилувач со Антената
  • Неодамнешно

LCD Дисплеј !!! GSM 900Mhz DCS 1800MHz Двојна Бенд Мобилен Телефон Сигнал Бустер 2G 4G Сигнал Repeater Сигнал Засилувач со Антената

5760.00 DEN 3744.00

50dbm сигнал за влез и за откривање за да се постигне целосна прикажани Карактеристики : Висока добивка ,ле

2G на 3G CDMA UMTS 850mhz 16dBi Висока Добивка Мрежа Антена Надворешна Антена Мобилна КОМУНИКАЦИСКА 900mhz Отворено Мобилен Телефон
  • Неодамнешно

2G на 3G CDMA UMTS 850mhz 16dBi Висока Добивка Мрежа Антена Надворешна Антена Мобилна КОМУНИКАЦИСКА 900mhz Отворено Мобилен Телефон

DEN 3858.24

2 G на 3 G CDMA UMTS 850mhz 16d Bi Висока Добивка Мрежа Антена Надворешни Мобилен Антена Мобилна КОМУНИКАЦИСКА 900mhz О

нова двојна бенд repeater CDMA 800Mhz Бустер+КОМПЈУТЕРИ 1900 Repeater двојна бенд КОМПЈУТЕРИ бустер колекции w/ кабел &антени,dual-band
  • Неодамнешно

нова двојна бенд repeater CDMA 800Mhz Бустер+КОМПЈУТЕРИ 1900 Repeater двојна бенд КОМПЈУТЕРИ бустер колекции w/ кабел &антени,dual-band

DEN 6061.92

Бруто Тежина : 0.85 KgКорица : 1000 метри квадратни ( исто така, ќе бидат различни во зависност од вашите корис

20dBi 3G Мрежа Антена 3G 2100MHz Надворешна Антена Голема Покриеност за UMTS 2100MHz Мобилни Телефони Сигнал Repeater Бустер
  • Неодамнешно

20dBi 3G Мрежа Антена 3G 2100MHz Надворешна Антена Голема Покриеност за UMTS 2100MHz Мобилни Телефони Сигнал Repeater Бустер

2373.12 DEN 1803.00

ѕвездаt ПРЕД да се КУПИ, ве молиме проверете внимателно за антена фреквентен опсег Ви благодариме!20d Bi 3 G

Висок квалитет 70dB нови LCD екранот на мобилните двојна бенд 850 1800 бустер мобилен телефон 850/1800 mhz repeater за Бразил
  • Неодамнешно

Висок квалитет 70dB нови LCD екранот на мобилните двојна бенд 850 1800 бустер мобилен телефон 850/1800 mhz repeater за Бразил

11496.00 DEN 5748.00

Висок квалитет 70d B нови LCD екранот на мобилните двојна бенд 850 1800 бустер мобилен телефон 850 / 1800 mhz repeater за

GSM1800 Сигнал Repeater 75dbi се Здобијат со Контрола 4G LTE 1800mhz Мобилен Телефон Сигнал Бустер Моќен 1500sqm мобилни Телефони
  • Неодамнешно

GSM1800 Сигнал Repeater 75dbi се Здобијат со Контрола 4G LTE 1800mhz Мобилен Телефон Сигнал Бустер Моќен 1500sqm мобилни Телефони

8928.00 DEN 6785.00

ПРЕД да се КУПИ, ве молиме проверете со вашиот локален фреквенција прво Овој модел се работи за 1800 MHz сам

2p 1 Метри Црна 50ohm 50-5 Ултра Ниска Загуба Коаксијален Кабел за Поврзување со Мобилен Телефон Сигнал Засилувач Моќ Splitter
  • Неодамнешно

2p 1 Метри Црна 50ohm 50-5 Ултра Ниска Загуба Коаксијален Кабел за Поврзување со Мобилен Телефон Сигнал Засилувач Моќ Splitter

559.68 DEN 532.00

1 Метри Црна Боја 50ohm 505 Ултра Ниска Загуба Коаксијален Кабел за Поврзување со Мобилен Телефон Сигнал Бус