ZABRA 925 Фунта Сребрена Кутија Синџир 6mm Хривнија Mens Жените Тајландски Сребро Гроздобер Панк рачно изработени Машки Пол Femme Алка Накит

ZABRA 925 Фунта Сребрена Кутија Синџир 6mm Хривнија Mens Жените Тајландски Сребро Гроздобер Панк рачно изработени Машки Пол Femme

DEN 3494.00
-9 %
DEN 3840.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Должина:
length 18cm, length 19cm, length 20cm, length 21cm, length 22cm, length 23cm, customize length
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ZABRA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
моден хривнија
Обликотшема:
Геометриски
Должина:
18cm-23cm,customize
Тежина:
40g
Површината Ширина:
0.6 см
Метали Тип:
925 Sterling silver
Стил:
Гроздобер, Мода
е-прилагодена:
Yes
Повод:
Партија,Годишнина,Ангажирање

Најдобри понуди

UMODE Мода Накит Симпатична Бар Австриската Кристал Нараквици за Жените Шарм Австриската Кристал Armbanden Voor Vrouwen AUB0101B
  • Неодамнешно

UMODE Мода Накит Симпатична Бар Австриската Кристал Нараквици за Жените Шарм Австриската Кристал Armbanden Voor Vrouwen AUB0101B

572.16 DEN 372.00

UMODE Мода Накит Симпатична Бар Австриската Кристал Нараквици за Жените Шарм Австриската Кристал Armbanden Voor

Жените луксузни Sterling Silver Циркони Кристал Синџир Линк Нараквици Мода Романтична Хривнија Алка За Партија Подарок парична
  • Неодамнешно

Жените луксузни Sterling Silver Циркони Кристал Синџир Линк Нараквици Мода Романтична Хривнија Алка За Партија Подарок парична

426.72 DEN 384.00

За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.(далечна земја барање ) Превоз

2017 Нова Мода Круг Круг На Хривнија Микро Отвори CZ Прилагодливи Злато Sliver Розово Злато Црна Рака Синџир Шарм DIY Накит
  • Неодамнешно

2017 Нова Мода Круг Круг На Хривнија Микро Отвори CZ Прилагодливи Злато Sliver Розово Злато Црна Рака Синџир Шарм DIY Накит

2255.52 DEN 1985.00

2017 Нова Мода Круг Круг На Хривнија Микро Отвори CZ Прилагодливи Злато Sliver Розово Злато Црна Рака Синџир Ш

Транспарентен Циркон Животот на Дрвото Во Средината и Граница на CZ Камења Шарм Нараквици За Жените Среќа Накит Прилагодливи
  • Неодамнешно

Транспарентен Циркон Животот на Дрвото Во Средината и Граница на CZ Камења Шарм Нараквици За Жените Среќа Накит Прилагодливи

1524.48 DEN 1342.00

Нов Стил Транспарентен Циркон Животот на Дрвото Во Средината и Граница на CZ Камења Шарм Нараквици За Же

BOROSA Нови Креативни ЧЕШКА го Отвори Виножито Кубни Циркони Камен Мушка Круг Круг Приклучок Со Црвена Јаже, Верига Drusy Нараквици
  • Неодамнешно

BOROSA Нови Креативни ЧЕШКА го Отвори Виножито Кубни Циркони Камен Мушка Круг Круг Приклучок Со Црвена Јаже, Верига Drusy Нараквици

1824.00 DEN 1642.00

Материјал : Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 23x23mm Дебелина : 3мм Синџир Должина : 10" При

2018 Мода Круг Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија Жените Сребрена Боја Шарм Хривнија Накит за Подарок acero inoxidable
  • Неодамнешно

2018 Мода Круг Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија Жените Сребрена Боја Шарм Хривнија Накит за Подарок acero inoxidable

351.36 DEN 264.00

Стил : 2018 Мода Круг Цвет од не 'Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија Материјал : Круг Цвет од не' Рѓосувачки Ч

10pcs/многу Брзо Накит Кристал Цвет копчиња накит Одговара ѓумбир копчиња накит Snap Нараквици за Жените Копчиња GS1508045
  • Неодамнешно

10pcs/многу Брзо Накит Кристал Цвет копчиња накит Одговара ѓумбир копчиња накит Snap Нараквици за Жените Копчиња GS1508045

183.84 DEN 173.00

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

5x7mm Прилично Мода Природните Слатководни Бисер Алуминиум Рамка Рамка Хривнија 8.5 Прилагодливи големини Факултативна Боја Бесплатен
  • Неодамнешно

5x7mm Прилично Мода Природните Слатководни Бисер Алуминиум Рамка Рамка Хривнија 8.5 Прилагодливи големини Факултативна Боја Бесплатен

187.20 DEN 178.00

Цена : $03.80 Цена : $05.73 Цена : $04.10 Цена : $03.50 Цена : $05.80 Цена : $03.10Производ Детали 5x7mm Прилично Мода Природните

2017 Ретро Модата Накит Zelda Легенда Метал Алуминиум Во Сребрена Позлатен Шарм Хривнија На Пријатели Flute Срцето Хривнија Накит
  • Неодамнешно

2017 Ретро Модата Накит Zelda Легенда Метал Алуминиум Во Сребрена Позлатен Шарм Хривнија На Пријатели Flute Срцето Хривнија Накит

115.20 DEN 86.00

02017 Ретро Модата Накит Zelda Легенда Метал Алуминиум во Сребрена Позлатен Шарм Хривнија На Пријатели Flute С

Granny Шик 8.26 21mm Големи 316L не ' Рѓосувачки Челик Лав Главата Biker Готски Мотоцикл Линк Синџир Хривнија Mens Најдобрите
  • Неодамнешно

Granny Шик 8.26 21mm Големи 316L не ' Рѓосувачки Челик Лав Главата Biker Готски Мотоцикл Линк Синџир Хривнија Mens Најдобрите

1535.52 DEN 1382.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања