Гроздобер Нерѓосувачки Челик Буци Синџир 1314 Пол Мажи Мода Rhombus Синџир & Линк Mens Нараквици & Алки Накит Подароци 2017

Гроздобер Нерѓосувачки Челик Буци Синџир 1314 Пол Мажи Мода Rhombus Синџир & Линк Mens Нараквици & Алки Накит Подароци 2017

DEN 537.00
-20 %
DEN 671.52

Количина на стоки


Опис : Точка Име : Нараквица Мажите Хривнија Должина : мажи : 16cm-18cm,жените : 13cm-16cm Хривнија Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки Челик Боја : челик,како слика покаже Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок Количина : 1pc Занаети : не исчезнат Забелешка : испрати од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, со следење Бр. По Продажба на Услуги : Ако белегзија има било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SHIDU
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BB01076
Компатибилност:
Никој
Функција:
Моден
Точка име :
хривнија мажи
Тип:
нараквици за жени
копче:
Нараквици & Алки
Копчиња:
синџир хривнија
Тип На Објект:
титаниум челик хривнија
Partten :
нерѓосувачки челик хривнија за мажи
клучен збор:
мажите накит
Клучни зборови:
pulseiras masculina
клучен збор :
Двоен Пресврт Хривнија
превозот:
Epackage или CPAM,со следење на No.

Најдобри понуди

2017 Нова Мода Круг Круг На Хривнија Микро Отвори CZ Прилагодливи Злато Sliver Розово Злато Црна Рака Синџир Шарм DIY Накит
  • Неодамнешно

2017 Нова Мода Круг Круг На Хривнија Микро Отвори CZ Прилагодливи Злато Sliver Розово Злато Црна Рака Синџир Шарм DIY Накит

2255.52 DEN 1985.00

2017 Нова Мода Круг Круг На Хривнија Микро Отвори CZ Прилагодливи Злато Sliver Розово Злато Црна Рака Синџир Ш

BOROSA Нови Креативни ЧЕШКА го Отвори Виножито Кубни Циркони Камен Мушка Круг Круг Приклучок Со Црвена Јаже, Верига Drusy Нараквици
  • Неодамнешно

BOROSA Нови Креативни ЧЕШКА го Отвори Виножито Кубни Циркони Камен Мушка Круг Круг Приклучок Со Црвена Јаже, Верига Drusy Нараквици

1824.00 DEN 1642.00

Материјал : Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 23x23mm Дебелина : 3мм Синџир Должина : 10" При

30pcs/многу топло ѓумбир легура мачка очи камен прилепува копчиња накит одговара прилепува нараквици прилепува накит бесплатен
  • Неодамнешно

30pcs/многу топло ѓумбир легура мачка очи камен прилепува копчиња накит одговара прилепува нараквици прилепува накит бесплатен

263.52 DEN 248.00

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

13mm Исклучителна Пиштол Црна Боја Нерѓосувачки Челик Кастинг Кубанската Тротоарот Линк Синџир Хривнија Накит, За Мажите е Подарок
  • Неодамнешно

13mm Исклучителна Пиштол Црна Боја Нерѓосувачки Челик Кастинг Кубанската Тротоарот Линк Синџир Хривнија Накит, За Мажите е Подарок

719.52 DEN 648.00

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата слика13mm широк;23cm(

Транспарентен Циркон Животот на Дрвото Во Средината и Граница на CZ Камења Шарм Нараквици За Жените Среќа Накит Прилагодливи
  • Неодамнешно

Транспарентен Циркон Животот на Дрвото Во Средината и Граница на CZ Камења Шарм Нараквици За Жените Среќа Накит Прилагодливи

1524.48 DEN 1342.00

Нов Стил Транспарентен Циркон Животот на Дрвото Во Средината и Граница на CZ Камења Шарм Нараквици За Же

5x7mm Прилично Мода Природните Слатководни Бисер Алуминиум Рамка Рамка Хривнија 7.5 Факултативна Боја Бесплатен Превозот wj10
  • Неодамнешно

5x7mm Прилично Мода Природните Слатководни Бисер Алуминиум Рамка Рамка Хривнија 7.5 Факултативна Боја Бесплатен Превозот wj10

175.20 DEN 167.00

Цена : $06.89 Цена : $05.50 Цена : $04.10 Цена : $06.89 Цена : $06.63 Цена : $05.63Производ Детали 5x7mm Прилично Мода Природните

Жените луксузни Sterling Silver Циркони Кристал Синџир Линк Нараквици Мода Романтична Хривнија Алка За Партија Подарок парична
  • Неодамнешно

Жените луксузни Sterling Silver Циркони Кристал Синџир Линк Нараквици Мода Романтична Хривнија Алка За Партија Подарок парична

426.72 DEN 384.00

За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.(далечна земја барање ) Превоз

2018 Мода Круг Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија Жените Сребрена Боја Шарм Хривнија Накит за Подарок acero inoxidable
  • Неодамнешно

2018 Мода Круг Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија Жените Сребрена Боја Шарм Хривнија Накит за Подарок acero inoxidable

351.36 DEN 264.00

Стил : 2018 Мода Круг Цвет од не 'Рѓосувачки Челик Синџир Хривнија Материјал : Круг Цвет од не' Рѓосувачки Ч

Granny Шик 8.26 21mm Големи 316L не ' Рѓосувачки Челик Лав Главата Biker Готски Мотоцикл Линк Синџир Хривнија Mens Најдобрите
  • Неодамнешно

Granny Шик 8.26 21mm Големи 316L не ' Рѓосувачки Челик Лав Главата Biker Готски Мотоцикл Линк Синџир Хривнија Mens Најдобрите

1535.52 DEN 1382.00

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

UMODE Мода Накит Симпатична Бар Австриската Кристал Нараквици за Жените Шарм Австриската Кристал Armbanden Voor Vrouwen AUB0101B
  • Неодамнешно

UMODE Мода Накит Симпатична Бар Австриската Кристал Нараквици за Жените Шарм Австриската Кристал Armbanden Voor Vrouwen AUB0101B

572.16 DEN 372.00

UMODE Мода Накит Симпатична Бар Австриската Кристал Нараквици за Жените Шарм Австриската Кристал Armbanden Voor