wow! слатководни бисер барок форма пурпурна ѓердан 8-10мм боја 43 природа трговија на големо мушка попуст подарок

wow! слатководни бисер барок форма пурпурна ѓердан 8-10мм боја 43 природа трговија на големо мушка попуст подарок

DEN 571.00
-15 %
DEN 671.52

Количина на стоки


метал : слатководни бисер на природата
облик : барок
боја : виолетова
големина : 9-10мм
должина 43inch
не затворач и заврзана


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
влакно
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Форма:
Барок
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
43 inch

Најдобри понуди

Бесплатен превозот нови diy 10мм црвеното море природни корални круг монистра синџири ѓердан жените свадби партија подароци накит
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот нови diy 10мм црвеното море природни корални круг монистра синџири ѓердан жените свадби партија подароци накит

443.04 DEN 266.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Топла Hamsa Рака Ѓердан од Злато Боја Кубни Циркони Приврзоци & Ѓердани Жени/Мажи Линк Синџир Амајлија Страна на Фауима Накит
  • Неодамнешно

Топла Hamsa Рака Ѓердан од Злато Боја Кубни Циркони Приврзоци & Ѓердани Жени/Мажи Линк Синџир Амајлија Страна на Фауима Накит

216.00 DEN 110.00

26792177Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМикро О

Најновите Буци Изјава Ѓердан се Зголеми Розова Камен Монистра Накит Готски Модни Дами Накит Свадба Партија Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Најновите Буци Изјава Ѓердан се Зголеми Розова Камен Монистра Накит Готски Модни Дами Накит Свадба Партија Бесплатен Превозот

3439.68 DEN 2064.00

90 / setТопла Продажба Кристал Лабава Монистра Африка Свадба Свадба Накит Поставите Blue&Fuchsia Бисери Ѓердан

925 сребрен вистински природен голема Zhuji природните слатководни бисер ѓердани, S925 фунта сребро злато тока, 8 и 9-10мм круг,
  • Неодамнешно

925 сребрен вистински природен голема Zhuji природните слатководни бисер ѓердани, S925 фунта сребро злато тока, 8 и 9-10мм круг,

15360.00 DEN 7987.00

No : XL9003Место на Потекло : Жеџијанг Zhuji Езеробоја : 910ММ бела, 43cm, 910ММ бела,Бренд : Филипини накитБисер : Прир

Бесплатен превозот висок степен на 8мм светло розова школка симулирани-бисер круг бисери ѓердан убави жени партија подарок накит
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот висок степен на 8мм светло розова школка симулирани-бисер круг бисери ѓердан убави жени партија подарок накит

402.72 DEN 282.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231

371.52 DEN 223.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат