2rows слатководни бисер бели близина круг ѓердан 19-22inch измена на 8-9mm 5-6mm FPPJ

2rows слатководни бисер бели близина круг ѓердан 19-22inch измена на 8-9mm 5-6mm FPPJ

DEN 2040.00
-15 %
DEN 2399.52

Количина на стоки


метал : слатководни бисер на природата
облик : во близина круг
боја : бела
големина : 8-9mm
должина на 19-22inch


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
влакно
Бренд Име:
FPPJ
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
43 inch

Најдобри понуди

wow! слатководни бисер барок форма пурпурна ѓердан 8-10мм боја 43 природа трговија на големо мушка попуст подарок
  • Неодамнешно

wow! слатководни бисер барок форма пурпурна ѓердан 8-10мм боја 43 природа трговија на големо мушка попуст подарок

671.52 DEN 571.00

метал : слатководни бисер на природатаоблик : барокбоја : виолетоваголемина : 910ммдолжина 43inchне затворач

925 сребрен вистински природен голема Посебни пурпурна 8-9mm во близина на круг, свежа вода пурпурна бисер ѓердани, автентични
  • Неодамнешно

925 сребрен вистински природен голема Посебни пурпурна 8-9mm во близина на круг, свежа вода пурпурна бисер ѓердани, автентични

5664.00 DEN 2945.00

Најсилната бура во Kuangxiao 108.00 Посебни AAAA е исклучително силни, светли доволно, природни ориз во облик на с

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231

371.52 DEN 223.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Моден Трендовски Ѓердани Убава 13x18mm Рамен Овална Розова Калцедон Камен Линк Синџир Ден на Мајката подароци 18Inch трговија
  • Неодамнешно

Моден Трендовски Ѓердани Убава 13x18mm Рамен Овална Розова Калцедон Камен Линк Синџир Ден на Мајката подароци 18Inch трговија

316.32 DEN 228.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Најновите Буци Изјава Ѓердан се Зголеми Розова Камен Монистра Накит Готски Модни Дами Накит Свадба Партија Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Најновите Буци Изјава Ѓердан се Зголеми Розова Камен Монистра Накит Готски Модни Дами Накит Свадба Партија Бесплатен Превозот

3439.68 DEN 2064.00

90 / setТопла Продажба Кристал Лабава Монистра Африка Свадба Свадба Накит Поставите Blue&Fuchsia Бисери Ѓердан

925 сребрен вистински природен големи Природни бисер Долг Ѓердан 9-10мм во близина на кружни недостатоци едноставен и елегантен
  • Неодамнешно

925 сребрен вистински природен големи Природни бисер Долг Ѓердан 9-10мм во близина на кружни недостатоци едноставен и елегантен

6240.00 DEN 3245.00

No : XL1161910Место на Потекло : Zhuji Езеробоја : Злато ingot тока ѓердан, сребро злато тока ЃерданНие default експрес