wow! 4rows слатководни бисер бели близина круг ѓердан 7-8мм 35-45inch трговија на големо и монистра FPPJ

wow! 4rows слатководни бисер бели близина круг ѓердан 7-8мм 35-45inch трговија на големо и монистра FPPJ

DEN 3672.00
-15 %
DEN 4319.52

Количина на стоки


метал : слатководни бисер во близина круг
облик : во близина круг
боја : бела
големина : 7-8mm
должина 35-45inch


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Монистра
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Форма:
овална
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Најдобри понуди

Бесплатен превозот нови diy 10мм црвеното море природни корални круг монистра синџири ѓердан жените свадби партија подароци накит
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот нови diy 10мм црвеното море природни корални круг монистра синџири ѓердан жените свадби партија подароци накит

443.04 DEN 266.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Тренди 5/6/8мм Широк Полирање Сребро Византискиот Кутија Линк Синџир Хип Мажите Нерѓосувачки Челик Белегзија Или Ѓердан Накит
  • Неодамнешно

Тренди 5/6/8мм Широк Полирање Сребро Византискиот Кутија Линк Синџир Хип Мажите Нерѓосувачки Челик Белегзија Или Ѓердан Накит

215.04 DEN 193.00

99 / парчеБесплатен Превозот Мода Убав 316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит Линк Синџир Ѓердани,60cm*5.99 / парчеБе

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231

371.52 DEN 223.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

925 сребрен вистински природен големи Природни бисер Долг Ѓердан 9-10мм во близина на кружни недостатоци едноставен и елегантен
  • Неодамнешно

925 сребрен вистински природен големи Природни бисер Долг Ѓердан 9-10мм во близина на кружни недостатоци едноставен и елегантен

6240.00 DEN 3245.00

No : XL1161910Место на Потекло : Zhuji Езеробоја : Злато ingot тока ѓердан, сребро злато тока ЃерданНие default експрес

Црна Сребро Злато Лав Шарм Ѓердан Панк Стил Мажи/Жени Ретро Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан & Pendant
  • Неодамнешно

Црна Сребро Злато Лав Шарм Ѓердан Панк Стил Мажи/Жени Ретро Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан & Pendant

431.52 DEN 388.00

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата сликакако слика1inch=25.4 mm и

Додаток Занаети Делови 13x18mm Рамен Овална Тигар Око Камења Топки Подароци Калцедон Синџири Neckalce 18Inch трговија на Големо
  • Неодамнешно

Додаток Занаети Делови 13x18mm Рамен Овална Тигар Око Камења Топки Подароци Калцедон Синџири Neckalce 18Inch трговија на Големо

378.72 DEN 273.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Бесплатен превозот нови diy 12mm Фацетирани Црвено chalcedont природен камен синџир влакно ѓердан за жените елегантен накит 18inch
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот нови diy 12mm Фацетирани Црвено chalcedont природен камен синџир влакно ѓердан за жените елегантен накит 18inch

443.04 DEN 266.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Топла Hamsa Рака Ѓердан од Злато Боја Кубни Циркони Приврзоци & Ѓердани Жени/Мажи Линк Синџир Амајлија Страна на Фауима Накит
  • Неодамнешно

Топла Hamsa Рака Ѓердан од Злато Боја Кубни Циркони Приврзоци & Ѓердани Жени/Мажи Линк Синџир Амајлија Страна на Фауима Накит

216.00 DEN 110.00

26792177Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетМикро О

Бесплатен превозот висок степен на 8мм светло розова школка симулирани-бисер круг бисери ѓердан убави жени партија подарок накит
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот висок степен на 8мм светло розова школка симулирани-бисер круг бисери ѓердан убави жени партија подарок накит

402.72 DEN 282.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат