Најголемиот дел 10PCS 2mm Ширина Злато/Челик Пуканки Синџир Накит Rolo Линк Ѓердан Синџири,трговија на Големо Цена со Висок квалитет.

Најголемиот дел 10PCS 2mm Ширина Злато/Челик Пуканки Синџир Накит Rolo Линк Ѓердан Синџири,трговија на Големо Цена со Висок квалитет.

DEN 288.00
-50 %
DEN 576.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Метална боја:
45см, 50cm, 55cm, 60см
Главниот Камен Боја:
Злато, челик
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Функција:
Период Tracker
Број На Модел На:
Трговија На Големо Синџири
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Чешка
Пол:
Унисекс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди

Црна Сребро Злато Лав Шарм Ѓердан Панк Стил Мажи/Жени Ретро Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан & Pendant
  • Неодамнешно

Црна Сребро Злато Лав Шарм Ѓердан Панк Стил Мажи/Жени Ретро Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан & Pendant

431.52 DEN 388.00

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата сликакако слика1inch=25.4 mm и

Додаток Занаети Делови 13x18mm Рамен Овална Тигар Око Камења Топки Подароци Калцедон Синџири Neckalce 18Inch трговија на Големо
  • Неодамнешно

Додаток Занаети Делови 13x18mm Рамен Овална Тигар Око Камења Топки Подароци Калцедон Синџири Neckalce 18Inch трговија на Големо

378.72 DEN 273.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Бесплатен превозот висок степен на 8мм светло розова школка симулирани-бисер круг бисери ѓердан убави жени партија подарок накит
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот висок степен на 8мм светло розова школка симулирани-бисер круг бисери ѓердан убави жени партија подарок накит

402.72 DEN 282.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Тренди 5/6/8мм Широк Полирање Сребро Византискиот Кутија Линк Синџир Хип Мажите Нерѓосувачки Челик Белегзија Или Ѓердан Накит
  • Неодамнешно

Тренди 5/6/8мм Широк Полирање Сребро Византискиот Кутија Линк Синџир Хип Мажите Нерѓосувачки Челик Белегзија Или Ѓердан Накит

215.04 DEN 193.00

99 / парчеБесплатен Превозот Мода Убав 316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит Линк Синџир Ѓердани,60cm*5.99 / парчеБе

925 сребрен вистински природен голема Zhuji природните слатководни бисер ѓердани, S925 фунта сребро злато тока, 8 и 9-10мм круг,
  • Неодамнешно

925 сребрен вистински природен голема Zhuji природните слатководни бисер ѓердани, S925 фунта сребро злато тока, 8 и 9-10мм круг,

15360.00 DEN 7987.00

No : XL9003Место на Потекло : Жеџијанг Zhuji Езеробоја : 910ММ бела, 43cm, 910ММ бела,Бренд : Филипини накитБисер : Прир

Granny Шик Висока Quanlity Накит за Мажи Сребрен Тон Bling Нерѓосувачки Челик Фигаро Синџир Ѓердан или Нараквица 15mm7-40
  • Неодамнешно

Granny Шик Висока Quanlity Накит за Мажи Сребрен Тон Bling Нерѓосувачки Челик Фигаро Синџир Ѓердан или Нараквица 15mm7-40

311.52 DEN 249.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 15mm(wdith); 7inches40inches(долж