слатководни бисер барок црна и црвена 8-10мм 47inch трговија на големо и монистра природата FPPJ

слатководни бисер барок црна и црвена 8-10мм 47inch трговија на големо и монистра природата FPPJ

DEN 816.00
-15 %
DEN 959.52

Количина на стоки


метал : слатководни бисер
облик : барок
боја : црна, црвена
големина : 8-10мм
должина 47inch


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
влакно
Бренд Име:
FPPJ
Бисер Форма:
Барок
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
43 inch

Најдобри понуди

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10мм Peridot лимон камен калцедон jades круг бисери ѓердан жените висок степен на накит за жените 18inch GE5231

371.52 DEN 223.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Granny Шик Висока Quanlity Накит за Мажи Златна Боја Bling Нерѓосувачки Челик Фигаро Синџир Ѓердан или Нараквица 15mm7-40
  • Неодамнешно

Granny Шик Висока Quanlity Накит за Мажи Златна Боја Bling Нерѓосувачки Челик Фигаро Синџир Ѓердан или Нараквица 15mm7-40

359.52 DEN 288.00

Стил : мода накит pendant Материјал : висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 15mm(wdith); 7inches40inches(долж