21*7.5*4cm 50Pcs/Многу Пакет Вакуум Топлина Печат Mylar Храна Kraft Хартија Отвори Врвот Страна Gusset Алуминиумска Фолија Јастуци Џеб Орган Торба

21*7.5*4cm 50Pcs/Многу Пакет Вакуум Топлина Печат Mylar Храна Kraft Хартија Отвори Врвот Страна Gusset Алуминиумска Фолија Јастуци

DEN 768.00

Количина на стоки

Димензии : 21*7.5*4cm Водоотпорен, Отворете Врвот, Вакуум, топлина печат Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Совршен за кафе, чај и разни прехранбени долгорочно чување Материјал : Алуминиумска Фолија и Kraft Хартија во Боја : Кафена
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.


Други карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
21*7.5*4cm
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
180ml
Форма:
Торба За Компресија Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Дебелина:
8 жица
Производот:
Складирање Кеси
Спецификација:
21*7.5*4cm
Материјал:
алуминиумска фолија

Најдобри понуди

Голем Обичниот Патнички Торби за Облека Багаж Складирање организатор Торбичка Куфер Складирање Торба Кутија Облека Ватенка Прекривки
 • Неодамнешно

Голем Обичниот Патнички Торби за Облека Багаж Складирање организатор Торбичка Куфер Складирање Торба Кутија Облека Ватенка Прекривки

132.48 DEN 113.00

Сосема Нов И Висок КвалитетИсклучителна ИзработкаМоже да биде Укината До Кога Не е во Употреба,Па Тоа М

Зелена Mail Пакување Поли Mailer Пакет Превозот Пластични Поштенска Торба Со Плик Курир Трговија На Големо Најголемиот Дел Самолепливи
 • Неодамнешно

Зелена Mail Пакување Поли Mailer Пакет Превозот Пластични Поштенска Торба Со Плик Курир Трговија На Големо Најголемиот Дел Самолепливи

686.88 DEN 556.00

зелена Поли Mailer Пластични Превозот Поштенска Торба Коверти Polybags Силна Пластика Печат Поштенски Кеси Бе

Нови Пристигнување Виновен Круна Кул Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Виновен Круна Кул Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за Складирање Кеси Големина

240.00 DEN 173.00

Нови Пристигнување Виновен Круна Кул Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за

OPP 50 компјутери/торба Хартија Пари Колекција Торба Транспарентен Безопасни Банкноти заштита торба PCCB Професионална Хартија
 • Неодамнешно

OPP 50 компјутери/торба Хартија Пари Колекција Торба Транспарентен Безопасни Банкноти заштита торба PCCB Професионална Хартија

129.12 DEN 90.00

OPP 50 компјутери / торба Хартија Пари Колекција Торба Транспарентен Безопасни Банкноти заштита торба PCCB

LDAJMW Преносни Мулти-функција Патување Мали предмети Сортирање Фиока Организаторите Домаќинство Шиење Кутија Сет за Шиење Комплет
 • Неодамнешно

LDAJMW Преносни Мулти-функција Патување Мали предмети Сортирање Фиока Организаторите Домаќинство Шиење Кутија Сет за Шиење Комплет

714.24 DEN 372.00

Висок квалитет Преносни Мултифункција Патување Мали предмети Сортирање Фиока Организаторите Домаќинс

LDAJMW Мини Прва Помош Комплет Торба Патување Отворено Потребно Преносни Медицина Пакет Итни Медицина Складирање Торба Организатор
 • Неодамнешно

LDAJMW Мини Прва Помош Комплет Торба Патување Отворено Потребно Преносни Медицина Пакет Итни Медицина Складирање Торба Организатор

332.64 DEN 240.00

Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место.57 инчТежина (прибл.И можете да

16X24CM,100pcs Сребро бела чиста алуминиумска фолија ziplock кеси со јасни Пред патент за обновливи Целосна mylar пластична фолија
 • Неодамнешно

16X24CM,100pcs Сребро бела чиста алуминиумска фолија ziplock кеси со јасни Пред патент за обновливи Целосна mylar пластична фолија

DEN 537.60

Сребро бела чиста алуминиумска фолија пластични ziplock торбичка со јасни ПредСосема Нов и Висок Квалитет

1pcs/многу 29*39cm 130g памук торба торбичка промет на Големо со храна торба Логото Печатени голема крпа Drawstring Подарок Вреќи
 • Неодамнешно

1pcs/многу 29*39cm 130g памук торба торбичка промет на Големо со храна торба Логото Печатени голема крпа Drawstring Подарок Вреќи

129.60 DEN 106.00

Ние може да го прилагодите вашето лого на торба .И ве молиме контактирајте со нас за да се добие цената и

Преносни Superfine влакна Вода Абсорбента Чадор Торба Ultrafine Покрие Ткаенина за Чистење Водоотпорен Случај патување Додатоци
 • Неодамнешно

Преносни Superfine влакна Вода Абсорбента Чадор Торба Ultrafine Покрие Ткаенина за Чистење Водоотпорен Случај патување Додатоци

239.52 DEN 196.00

Преносни Superfine влакна Вода Абсорбента Чадор Торба Ultrafine Покрие Ткаенина за Чистење Водоотпорен Случај п

Избриши / Бела Пластика Zip Заклучување Пакет Кеси Со Висат Дупка Проѕирен Круг Агол Само Запечатување Намирници Пакување Патент
 • Неодамнешно

Избриши / Бела Пластика Zip Заклучување Пакет Кеси Со Висат Дупка Проѕирен Круг Агол Само Запечатување Намирници Пакување Патент

DEN 744.00

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX

200Pcs/Многу Врвот Отвори Алуминиумска Фолија Packging Торба Црвено Топлина Печат Чај Ужинка Храна Вакуум Mylar Пакување Торба
 • Неодамнешно

200Pcs/Многу Врвот Отвори Алуминиумска Фолија Packging Торба Црвено Топлина Печат Чај Ужинка Храна Вакуум Mylar Пакување Торба

DEN 432.00

Продавачот Препорачуваме : ............................................................................................................ Бесплатни забрза

Кредитна Картичка Носителот Солидна Боја Метал Банка Кредитна Картичка Пакет Бизнис Случај Картичка Кутија Porte Carte
 • Неодамнешно

Кредитна Картичка Носителот Солидна Боја Метал Банка Кредитна Картичка Пакет Бизнис Случај Картичка Кутија Porte Carte

13920.00 DEN 13224.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 Материјал : Алуминиум легура Може да се користи за д

Розова Боја Плик Со Поштенска Торба Курир Mailer Изразат Преку Е-Mail Пакување Поли Превозот Пластични Пакет Самолепливи Материјали
 • Неодамнешно

Розова Боја Плик Со Поштенска Торба Курир Mailer Изразат Преку Е-Mail Пакување Поли Превозот Пластични Пакет Самолепливи Материјали

738.72 DEN 599.00

Розова Боја Плик / поштенска торба / Курир Mailer Изразат ТорбаВисок Квалитет на пинк Поли Мејлинг Кеси со С

Трговија на големо 6*22cm Бела / Јасни Само Печат Патент Пластични Мало Пакување Пакување Торба, Zip Заклучување Торба Мало Складирање
 • Неодамнешно

Трговија на големо 6*22cm Бела / Јасни Само Печат Патент Пластични Мало Пакување Пакување Торба, Zip Заклучување Торба Мало Складирање

DEN 3600.00

Надвор Димензија : 6cm*22cm Внатре Димензија : 5cm*и 17,5 см Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

50 Компјутери Белиот Љубовен Срце Благодарам Дебела Пластични Облека Подарок Пакување Чантата со Рачка, за Облека, Чевли Подарок
 • Неодамнешно

50 Компјутери Белиот Љубовен Срце Благодарам Дебела Пластични Облека Подарок Пакување Чантата со Рачка, за Облека, Чевли Подарок

955.20 DEN 908.00

50 Компјутери Белиот Љубовен Срце "Благодарам" Дебела Пластични Облека Подарок Пакување Чантата со Рачк

100Sets 13*21*4.5 cm Само-Стои Јасно Бели Точки Мрачно Партија Транспарентен Колачиња Бисквит Бонбони Чоколадо DIY Храна Печење
 • Неодамнешно

100Sets 13*21*4.5 cm Само-Стои Јасно Бели Точки Мрачно Партија Транспарентен Колачиња Бисквит Бонбони Чоколадо DIY Храна Печење

DEN 431.52

Големина на : 13*21cm,Дното се Одвиваат 4.5 cm.Тоа е рамно кеси,овој линк е само кеси, без никакви додатоци.Како

Sunligoo Сет од 6 Разноврсна Пакување Коцки Патна Торба Багаж Организаторите Пошта Перење Складирање Торба за Облека, долна облека
 • Неодамнешно

Sunligoo Сет од 6 Разноврсна Пакување Коцки Патна Торба Багаж Организаторите Пошта Перење Складирање Торба за Облека, долна облека

897.12 DEN 691.00

Добредојдовте На Нашата Продавница! Опис на производот 6 Парче Меша во Собата : 3 Коцка Голем (15.7*11.8*4.7 инч

Топла Може да Висат Вакуум Торба За Облека Свитлива Транспарентен Граница Компресија Организатор Торбичка Запечатени Ќеси за
 • Неодамнешно

Топла Може да Висат Вакуум Торба За Облека Свитлива Транспарентен Граница Компресија Организатор Торбичка Запечатени Ќеси за

259.20 DEN 220.00

1.68 / bushel Може да Висат Вакуум Торба За Облека Свитлива Транспарентен Граница Компресија Организатор То

10pcs/многу Браун застане Kraft хартија Zip Заклучување кеси со Јасни Прозорец,Reclosable Doypack пошта Патент Зафат печат снек
 • Неодамнешно

10pcs/многу Браун застане Kraft хартија Zip Заклучување кеси со Јасни Прозорец,Reclosable Doypack пошта Патент Зафат печат снек

187.20 DEN 187.00

10pcs / многу Браун застане Kraft хартија Zip Заклучување торба со Јасни Прозорец, Recloseable Doypack торбичка Патент З

100PCS Обичај Пластична Кеса Печатени Логото Бела Боја Поли Писмото за Достава на Облека Пакување Превозот Кеси
 • Неодамнешно

100PCS Обичај Пластична Кеса Печатени Логото Бела Боја Поли Писмото за Достава на Облека Пакување Превозот Кеси

902.40 DEN 902.00

1.Прилагодување A 12 Бои на Логото печатење, MOQ : 200pcs,Printinting задолжен : за 1 боја 1 страна Слободни печатење ак