48V 60V 64V 500W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador E-Електричен велосипед Велосипед, Скутер Велосипед

48V 60V 64V 500W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador E-Електричен велосипед Велосипед, Скутер Велосипед

DEN 1384.00
-5 %
DEN 1456.80

Количина на стоки

Ние ќе не вратат цел износ (вклучувајќи го и превозот на трошоците и објектот amout) за одбиени пратки. Ве молиме да се напомене : Ние ќе се вратат сите на вашите пари, освен товарни и ракување со такси кога ќе го бродот назад.
l Некои од нашите производи се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Ние обезбедуваме Fed Ex, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или друг метод за превозот. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела. Жици Интерфејс Дефиниција : Батерија : Дебела Црна (Моќ Негативни) /Густа Црвена (Моќ Позитивни) копче за Заклучување : Тенка Црвена(моќ заклучување) Мотор : Густа Зелена(Фаза линии) /Дебела Жолта (Фаза линии) /Дебелина Сина (Фаза линии) Моторни Сала линии : Црвено(+5 V)/Црна(Негативни) /тенка Жолта(Сала линии) /тенка сина(Сала линии) /тенка зелена(Сала) Адаптивно Учење : Тенок бел /Тенка бела, поврзете заедно Кочница(Висок) : Тенка жолта(Кочница сигнал) Кочница(Низок) : Тенок Виолетова(Кочница сигнал)/Тенка Црна(Кочница Негативни) Гас : Тенка Црвена(Гас Позитивни) / Тенка Црна(Гас негативни)/ Тенка Зелена(Гас сигнал) Инструмент : Тенок Зелена(Инструмент сигнал) Крстарење : Тенок Сина(Крстарење Сигнал)/Тенка Црна(Крстарење негативни) Брзина : Тенка Кафена(мала Брзина сигнал)/Тенка Црна(Брзина на Сигналот на текст)/Тенка Сина(High Speed Сигнал) Antitheft моќ : Тенка Црна (Моќ Негативни) /Тенка Црвена (Моќ Позитивни) Antitheft Сигнал : Тенок Портокал(Сигнал) / Тенка Сина(Сигнал)/ Тенка Зелена(Сигнал) Пакување : 1 Pcs Brushless Контролер
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи поставување, боите се покаже не може да биде 100% исто како и вистинските стоки. Поврзете на адаптивно учење жица., Улица, Град, Регион и Држава), во спротивно вашата парцела, најверојатно, ќе се врати!!! Ние не сме одговорни за Вашите ГРЕШКА!
Испорака :
l објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по вашата исплата заврши. Ние ќе го избере друг вид на испорака, но товарни треба да се плаќа со себе. Ако моторни возен reversely, откачете го адаптивно учење жица и да се провери на моторот повторно, пред да го поврзете Сала жица. Ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ако ви треба предмети итно, ве молиме контактирајте со нас. Овој објект се Погодни за електричен велосипед & скутер, за било какви прашања pls се чувствуваат слободни да контакт со нас. Ако моторот работи добро, поврзете го Сала линии.
Враќање & Exchange :
За која било причина, ако не сте задоволни, можете да го вратите производот за нас во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.


Други карактеристики

Број На Модел На:
HS500
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЧИ ЈУАНИ
Тип:
Контролор
Брзина Регулатор / Гас Напон :
1-4.2 V(Гас )
Натпреварот Мотор:
48V/60V/64V 500W brushless мотор 3 фаза линии
Номинална Струја:
31A
Под напон за заштита на:
41V
Фаза Агол:
60/120 степени
кочница ниво:
Ниска /Висока
Температурата:
-20 степени до 50 степени
Димензии:
15cm(L)x8cm(W)x4cm(H)

Најдобри понуди

Внатрешно Брзина Скејт Завртка Помине Оска со алуминиумски Легури 34mm Златна Сина Црвена Siver Светлина Зајакнување на Ноктите
 • Неодамнешно

Внатрешно Брзина Скејт Завртка Помине Оска со алуминиумски Легури 34mm Златна Сина Црвена Siver Светлина Зајакнување на Ноктите

331.20 DEN 315.00

****************************************** ******** ****************************Постојат некои изненадувања тука за вас!********************************** *

Деца Внатрешно Ролери 6mm уметничко Лизгање Завртки Оска Ракав Черупка Адаптер за 64mm 68mm 70mm 72mm 8мм внатрешен дијаметар
 • Неодамнешно

Деца Внатрешно Ролери 6mm уметничко Лизгање Завртки Оска Ракав Черупка Адаптер за 64mm 68mm 70mm 72mm 8мм внатрешен дијаметар

143.04 DEN 136.00

****************************************** ******** ****************************Постојат некои изненадувања тука за вас!********************************** *

Оригиналниот 42V 1.7 САД Приклучокот на Полначот на Батеријата Адаптер за Напојување за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скутер Скејтборд
 • Неодамнешно

Оригиналниот 42V 1.7 САД Приклучокот на Полначот на Батеријата Адаптер за Напојување за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скутер Скејтборд

DEN 1632.00

Повеќе ДеловиMijia M365 Електрични Skatebaord Адаптер за Полнач 42v 1.7 САД Приклучок За Електричен Скутер Велосипе

XIAOMIJIA Електричен Скутер Додатоци Триаголник Превозникот Торба за Велосипед Алатка Комплет за во Автомобил Торба Пакет Водоотпорен
 • Неодамнешно

XIAOMIJIA Електричен Скутер Додатоци Триаголник Превозникот Торба за Велосипед Алатка Комплет за во Автомобил Торба Пакет Водоотпорен

2054.40 DEN 1089.00

Производ екранотСе однесува на : виткање автомобили, скутери, биланс на автомобили, планински велосипед

48V 60V 64V 800W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador E-Електричен велосипед Велосипед, Скутер Велосипед
 • Неодамнешно

48V 60V 64V 800W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador E-Електричен велосипед Велосипед, Скутер Велосипед

1965.12 DEN 1867.00

48 V 60 V 64 V 800 W Контролер за Brushless Мотор 3 Фаза Линија Сензор controlador EЕлектричен велосипед Велосипед, Скутер

Скутер Костец се Справи со Лебди Одбор Потпирач Handlebar се Прошири Прачка за 6.5 10 2 Тркала Само Балансирање Скутер за Контрола
 • Неодамнешно

Скутер Костец се Справи со Лебди Одбор Потпирач Handlebar се Прошири Прачка за 6.5 10 2 Тркала Само Балансирање Скутер за Контрола

1008.00 DEN 766.00

Преземање на сопствени должност е на купувачот одговорност.5 10" 2 Тркала Само Балансирање Скутер за Конт

ХВ посветен внатрешно Ролери Скејт Рамка Завртки (dismeter 8мм,должина 19mm) ХВ Ролери Ножеви завртки ХВ скејт чевли Ореви/tornillo
 • Неодамнешно

ХВ посветен внатрешно Ролери Скејт Рамка Завртки (dismeter 8мм,должина 19mm) ХВ Ролери Ножеви завртки ХВ скејт чевли Ореви/tornillo

DEN 123.84

Напомена : Завртки е посветен за SEBA ХВ слалом внатрешно ролери скејт чевли, donot одговараат за нормален сл

Canniday Бесплатен превозот! 120 пара! Расположливиот ролери чорапи / лизгање чорапи/ски чорапи/почетокот на скејт/полипропилен
 • Неодамнешно

Canniday Бесплатен превозот! 120 пара! Расположливиот ролери чорапи / лизгање чорапи/ски чорапи/почетокот на скејт/полипропилен

1238.40 DEN 1140.00

Ние сме професионални производител на скутери, уметничко лизгање, ролери спортски фабрики...

Скутер Синџир Затегнувачки 25H 70Teeth Синџир Тркала Електрични/Гас Скутер Задните Затегнувачки 25H Синџир-Плоча (Скутер Делови
 • Неодамнешно

Скутер Синџир Затегнувачки 25H 70Teeth Синџир Тркала Електрични/Гас Скутер Задните Затегнувачки 25H Синџир-Плоча (Скутер Делови

DEN 561.12

Ако вие не може да чекаат за тоа, pls да бидат претпазливи кога ќе се плати Откако ќе се даде на објекти на

Електричен Скутер Батеријата 36V 4.4 Ах XT60 За Segway Hoverboard 2 Тркала Стои Електричен Скутер Smart Скејтборд Lipo Батеријата
 • Неодамнешно

Електричен Скутер Батеријата 36V 4.4 Ах XT60 За Segway Hoverboard 2 Тркала Стои Електричен Скутер Smart Скејтборд Lipo Батеријата

DEN 3835.20

празнење на струја : 40 AСтандард испуштање струја : 6 За сите други информации, можете исто така да контак

Нови Пристигнување! 92A Супер Осветленост LED Блиц Тркала за Внатрешно Ролери 80MM 76MM 72MM Ролери Rodas Магнет Core 4 парчиња/многу
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување! 92A Супер Осветленост LED Блиц Тркала за Внатрешно Ролери 80MM 76MM 72MM Ролери Rodas Магнет Core 4 парчиња/многу

864.00 DEN 795.00

Карактеристики : LED Блиц Тркало се направени од Издржлив СТП и со користење на супер осветленост LED монис

Hoverboard Одбор за Контрола Плоча Двоен Систем PCBA за 6.5 8 102 Тркала Само Балансирање Електричен Скутер Делови Скејтборд
 • Неодамнешно

Hoverboard Одбор за Контрола Плоча Двоен Систем PCBA за 6.5 8 102 Тркала Само Балансирање Електричен Скутер Делови Скејтборд

DEN 2832.00

Ние не можат да си дозволат DHL Далечински Превозот Надомест ако клиентите да изберете локација за подиг

Деца Ролери Скејт Чевли Пластични Страна /Центар Имајќи Черупка Изолација Ролери Скејт Тркала Додатоци Одговара на Внатрешниот
 • Неодамнешно

Деца Ролери Скејт Чевли Пластични Страна /Центар Имајќи Черупка Изолација Ролери Скејт Тркала Додатоци Одговара на Внатрешниот

148.32 DEN 87.00

Ве молиме ни email ПОВТОРНО.Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави