Нерѓосувачки челик секојдневно излез 500 килограми вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 350kg складирање

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 500 килограми вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 350kg складирање

DEN 213072.00

Количина на стоки


Спецификација :
Модел : SF500
Секојдневно Излез : 500 килограми
Складирање : 350kg
Ладилни : R22/R134a
Моќност : 3300 W
Напон : 220v/50hz
Тежина : 175 KG
Големина : 760*1040*1900mm
Пакет големина : 860*1050*1910mm Детали покажуваат : SF500 Мраз Машина 15 минути брз мраз излез со интелигентни заштеда на вода систем за да заштедите време и пари! Комерцијални опрема заедно со ефикасни висока назад притисок компресор кондензирање finned топлина мијалник и фан сила, скратување на hydrogel да се формира цврст мраз проток процеси, да се постигне брз ефект на ладење! Понатаму Моќни Функции
Усвојување на меѓународен бренд за комерцијална средна и ниска температура компресор
Температурата на Мраз блок јадрото ќе достигне -18degree
Авто-чистење на функцијата за вода, цевки
Авто-чистење на вода канал и ice cube лента со вода дренажа уред за да се задржи за циркулација на вода се чисти.
Интелигентни вода дренажа кога мраз одлуки.
За да заштедите вода во повеќето додека се задржи ice cube блескавата и проѕирен
За бар контра простор за заштеда на простор.
Пред влезот на воздухот и да се пропустливи дизајн обезбеди безбедна и високо ефикасни мраз одлуки на контра врвот.
Авто Функции
Авто-стоп за мраз полно оптоварување и Auto restart за хокеј на истовар
Интелигентен систем за заштеда на вода
За зголемување на вода за ладење на системот на цевки 30% повеќе од колеги, тоа се намали потрошувачката на вода да се намали корисникот цена.


Други карактеристики

Тип:
Воздушно Ладење
Бренд Име:
SNEECEMAN
Број На Модел На:
SF500
Капацитет (Четвртиот):
секојдневно излез 500 килограми
Капацитет:
>1501ml
сертификација:
CE
Моќност (W):
3300W

Најдобри понуди

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 380kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 350kg складирање
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 380kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 350kg складирање

DEN 163632.00

Спецификација : Модел : SF380Секојдневно Излез : 380kgСкладирање : 350kgЛадилни : R22 / R134aМоќност : 3000 WНапон : 220v / 50h

XEOLEO Единствен Вкус на сладолед машина Мини Мека сладолед создателот Нерѓосувачки челик со Воздух-Пумпа 800W Комерцијални Јогурт
  • Неодамнешно

XEOLEO Единствен Вкус на сладолед машина Мини Мека сладолед создателот Нерѓосувачки челик со Воздух-Пумпа 800W Комерцијални Јогурт

58320.00 DEN 49572.00

Мини Мека сладолед создателот Напон : 220v / 50hz Производство : 812 L / H Хопер капацитет : 6.5 L Ладилни : R22 / 180 G Пр

товарни слободни CE фрид сладолед машина,двојно компресор пржени мраз машина, еден плоштад мраз пан сладолед машина
  • Неодамнешно

товарни слободни CE фрид сладолед машина,двојно компресор пржени мраз машина, еден плоштад мраз пан сладолед машина

DEN 105552.00

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.товарни слободни CE фрид сладолед машина,

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 150kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со CE одобрено
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 150kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со CE одобрено

DEN 100320.00

Спецификација : Модел : SF150Секојдневно Излез : 150kgСкладирање : 200kgЛадилни : R22 / R134aМоќност : 1200 WНапон : 220v / 50h

Гас Doner Kebab Машина 220V Автоматско Shawarma Машина Kebab СКАРА Скара Комерцијални турски Kebab Машина Електрични Вертикална
  • Неодамнешно

Гас Doner Kebab Машина 220V Автоматско Shawarma Машина Kebab СКАРА Скара Комерцијални турски Kebab Машина Електрични Вертикална

DEN 55632.00

2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се направи многу глатко трансакцијата..

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W
  • Неодамнешно

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W

9504.00 DEN 9029.00

1 PC Дома целосна автоматска ICM15 A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладоледсоздателот 1.5

Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрзнувач Создателот Мраз Бикарбоната
  • Неодамнешно

Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрзнувач Создателот Мраз Бикарбоната

189.60 DEN 104.00

Повеќе Производи : Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрз

Комерцијални фрид сладолед машина за Автоматска сладолед создателот две мраз пан мраз се тркалаат yoghourt создателот 1pc
  • Неодамнешно

Комерцијални фрид сладолед машина за Автоматска сладолед создателот две мраз пан мраз се тркалаат yoghourt создателот 1pc

74928.00 DEN 71182.00

Нерѓосувачки челик Фрид сладолед машина два Пан 10tanks Фрај рамен сладолед создателот yoghourt фрид сладолед