Нерѓосувачки челик секојдневно излез 250kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 300kg складирање

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 250kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 300kg складирање

DEN 157104.00

Количина на стоки


Спецификација :
Модел : SF250
Секојдневно Излез : 250kg
Складирање : 300kg
Ладилни : R22/R134a
Моќност : 2500 W
Напон : 220v/50hz
Тежина : 137 KG
Големина : 760*870*1780mm
Пакет големина : 860*970*1880mm Детали покажуваат : SF180 Мраз Машина 15 минути брз мраз излез со интелигентни заштеда на вода систем за да заштедите време и пари! Комерцијални опрема заедно со ефикасни висока назад притисок компресор кондензирање finned топлина мијалник и фан сила, скратување на hydrogel да се формира цврст мраз проток процеси, да се постигне брз ефект на ладење! Понатаму Моќни Функции
Усвојување на меѓународен бренд за комерцијална средна и ниска температура компресор
Температурата на Мраз блок јадрото ќе достигне -18degree
Авто-чистење на функцијата за вода, цевки
Авто-чистење на вода канал и ice cube лента со вода дренажа уред за да се задржи за циркулација на вода се чисти.
Интелигентни вода дренажа кога мраз одлуки.
За да заштедите вода во повеќето додека се задржи ice cube блескавата и проѕирен
За бар контра простор за заштеда на простор.
Пред влезот на воздухот и да се пропустливи дизајн обезбеди безбедна и високо ефикасни мраз одлуки на контра врвот.
Авто Функции
Авто-стоп за мраз полно оптоварување и Auto restart за хокеј на истовар
Интелигентен систем за заштеда на вода
За зголемување на вода за ладење на системот на цевки 30% повеќе од колеги, тоа се намали потрошувачката на вода да се намали корисникот цена.


Други карактеристики

Бренд Име:
SNEECEMAN
Тип:
Воздушно Ладење
Број На Модел На:
SF250
Напон (V):
220v
Капацитет:
>1501ml
Капацитет (Четвртиот):
секојдневно излез 250kg
сертификација:
CE
Моќност (W):
2500W

Најдобри понуди

Силиконски Сладолед Мувла Висок Квалитет На Сладолед Popsicle Калапи Силика Гел Мембрана Сладолед Сендвич Одлуки Кујнски Прибор
  • Неодамнешно

Силиконски Сладолед Мувла Висок Квалитет На Сладолед Popsicle Калапи Силика Гел Мембрана Сладолед Сендвич Одлуки Кујнски Прибор

363.84 DEN 189.00

[xlmodel][фото][0000]1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување пр

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2D2 Ханс Самостојна
  • Неодамнешно

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2D2 Ханс Самостојна

1777.92 DEN 1084.00

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2 D2

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W
  • Неодамнешно

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W

9504.00 DEN 9029.00

1 PC Дома целосна автоматска ICM15 A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладоледсоздателот 1.5

Турција четири комерцијални контролирани гас скара скара Бразил автоматско ротирање на скара СКАРА шпорет на гас хамбургер машина
  • Неодамнешно

Турција четири комерцијални контролирани гас скара скара Бразил автоматско ротирање на скара СКАРА шпорет на гас хамбургер машина

DEN 55440.00

За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за ваша

TEENRA 1Pcs 8 Мобилен сладолед Поп Силиконски Калап Мраз Топката Коцка Мувла Сфера Мраз Фах Форми Круг бикарбоната Топка Производител
  • Неодамнешно

TEENRA 1Pcs 8 Мобилен сладолед Поп Силиконски Калап Мраз Топката Коцка Мувла Сфера Мраз Фах Форми Круг бикарбоната Топка Производител

473.28 DEN 426.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

Висок квалитет мала скара електрични doner kebab машина, ротари месо raosting машина, електрични ertical скара shawarma машина
  • Неодамнешно

Висок квалитет мала скара електрични doner kebab машина, ротари месо raosting машина, електрични ertical скара shawarma машина

DEN 76800.00

Гаранција и Гаранција : На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактира

10% попуст Мека сладолед Машина 30/40L/H замрзнати јогурт ги Задржите свежи карактеристики со бесплатен превозот по море на промоции
  • Неодамнешно

10% попуст Мека сладолед Машина 30/40L/H замрзнати јогурт ги Задржите свежи карактеристики со бесплатен превозот по море на промоции

DEN 79200.00

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас step9 Тогаш може да се направи сладолед сакатеКако да се исчисти Мека с

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијалак Машина 110V/220v
  • Неодамнешно

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијалак Машина 110V/220v

36336.00 DEN 34519.00

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10 Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијала

Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрзнувач Создателот Мраз Бикарбоната
  • Неодамнешно

Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрзнувач Создателот Мраз Бикарбоната

189.60 DEN 104.00

Повеќе Производи : Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрз