Нерѓосувачки челик секојдневно излез 380kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 350kg складирање

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 380kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со 350kg складирање

DEN 163632.00

Количина на стоки


Спецификација :
Модел : SF380
Секојдневно Излез : 380kg
Складирање : 350kg
Ладилни : R22/R134a
Моќност : 3000 W
Напон : 220v/50hz
Тежина : 155 KG
Големина на : 7 60*870*1780mm
Пакет големина : 860*970*1880mm Детали покажуваат : SF380 Мраз Машина 15 минути брз мраз излез со интелигентни заштеда на вода систем за да заштедите време и пари! Комерцијални опрема заедно со ефикасни висока назад притисок компресор кондензирање finned топлина мијалник и фан сила, скратување на hydrogel да се формира цврст мраз проток процеси, да се постигне брз ефект на ладење! Понатаму Моќни Функции
Усвојување на меѓународен бренд за комерцијална средна и ниска температура компресор
Температурата на Мраз блок јадрото ќе достигне -18degree
Авто-чистење на функцијата за вода, цевки
Авто-чистење на вода канал и ice cube лента со вода дренажа уред за да се задржи за циркулација на вода се чисти.
Интелигентни вода дренажа кога мраз одлуки.
За да заштедите вода во повеќето додека се задржи ice cube блескавата и проѕирен
За бар контра простор за заштеда на простор.
Пред влезот на воздухот и да се пропустливи дизајн обезбеди безбедна и високо ефикасни мраз одлуки на контра врвот.
Авто Функции
Авто-стоп за мраз полно оптоварување и Auto restart за хокеј на истовар
Интелигентен систем за заштеда на вода
За зголемување на вода за ладење на системот на цевки 30% повеќе од колеги, тоа се намали потрошувачката на вода да се намали корисникот цена.


Други карактеристики

Бренд Име:
SNEECEMAN
Тип:
Воздушно Ладење
Напон (V):
220v
Капацитет:
>1501ml
сертификација:
CE
Број На Модел На:
SF380
Капацитет (Четвртиот):
секојдневно излез 380kg
Моќност (W):
3000W

Најдобри понуди

8Pcs Star Војна Ice Cube Коцки Силикони Мраз Мувла Смртта Ѕвезда Мраз Силиконски Калап Мраз Форма Бонбони Силиконски Калапи Darth
 • Неодамнешно

8Pcs Star Војна Ice Cube Коцки Силикони Мраз Мувла Смртта Ѕвезда Мраз Силиконски Калап Мраз Форма Бонбони Силиконски Калапи Darth

1338.24 DEN 937.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

TEENRA 1Pcs 8 Мобилен сладолед Поп Силиконски Калап Мраз Топката Коцка Мувла Сфера Мраз Фах Форми Круг бикарбоната Топка Производител
 • Неодамнешно

TEENRA 1Pcs 8 Мобилен сладолед Поп Силиконски Калап Мраз Топката Коцка Мувла Сфера Мраз Фах Форми Круг бикарбоната Топка Производител

473.28 DEN 426.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијалак Машина 110V/220v
 • Неодамнешно

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијалак Машина 110V/220v

36336.00 DEN 34519.00

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10 Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијала

TEENRA 1Pcs 4 Во 1 Силикони Мраз Фах Дијамант Ice Cube Мувла 4 Дупки Кристал Мраз Мувла Желе Бонбони Мувла Силиконски Калап Кујнски
 • Неодамнешно

TEENRA 1Pcs 4 Во 1 Силикони Мраз Фах Дијамант Ice Cube Мувла 4 Дупки Кристал Мраз Мувла Желе Бонбони Мувла Силиконски Калап Кујнски

398.40 DEN 279.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

Турција четири комерцијални контролирани гас скара скара Бразил автоматско ротирање на скара СКАРА шпорет на гас хамбургер машина
 • Неодамнешно

Турција четири комерцијални контролирани гас скара скара Бразил автоматско ротирање на скара СКАРА шпорет на гас хамбургер машина

DEN 55440.00

За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за ваша

бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик 45см биг пан фрај фрид сладолед машина за автоматска temperture контрола мраз пан roll
 • Неодамнешно

бесплатен превозот не ' рѓосувачки челик 45см биг пан фрај фрид сладолед машина за автоматска temperture контрола мраз пан roll

DEN 89376.00

Тајланд двојно пан фрид сладолед создателотСпецификацииМоделCBJF2 D10 AКарактеристичнодвојно панНапон220v

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs/Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мраз-lolly Замрзнувач Употреба
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs/Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мраз-lolly Замрзнувач Употреба

DEN 4293.60

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs / Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мразlolly Замрзнув

Силиконски Сладолед Мувла Висок Квалитет На Сладолед Popsicle Калапи Силика Гел Мембрана Сладолед Сендвич Одлуки Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Силиконски Сладолед Мувла Висок Квалитет На Сладолед Popsicle Калапи Силика Гел Мембрана Сладолед Сендвич Одлуки Кујнски Прибор

363.84 DEN 189.00

[xlmodel][фото][0000]1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување пр

2017 храна одделение од нерѓосувачки челик превозот по море CFR цена замрзнати јогурт меша машина за сладолед миксер
 • Неодамнешно

2017 храна одделение од нерѓосувачки челик превозот по море CFR цена замрзнати јогурт меша машина за сладолед миксер

DEN 24480.00

Така што ќе може да уживаат во кул и здравје во жешките летни! 3 вистинска овошје сладолед машина може да

Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрзнувач Создателот Мраз Бикарбоната
 • Неодамнешно

Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрзнувач Создателот Мраз Бикарбоната

189.60 DEN 104.00

Повеќе Производи : Behogar Силикони Popsicle Мувла Јасно Сладолед Алатки Icecream Создателот Форма Замрзнати Замрз

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W
 • Неодамнешно

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W

9504.00 DEN 9029.00

1 PC Дома целосна автоматска ICM15 A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладоледсоздателот 1.5

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 150kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со CE одобрено
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 150kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со CE одобрено

DEN 100320.00

Спецификација : Модел : SF150Секојдневно Излез : 150kgСкладирање : 200kgЛадилни : R22 / R134aМоќност : 1200 WНапон : 220v / 50h

304 од не ' Рѓосувачки Челик Замрзнати Јогурт сладолед Мраз Поп Lolly Коцка Icepop Icicle Замрзнувач Мувла Замрзната храна опрема
 • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик Замрзнати Јогурт сладолед Мраз Поп Lolly Коцка Icepop Icicle Замрзнувач Мувла Замрзната храна опрема

DEN 5040.00

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Замрзнати Јогурт Сладолед Мраз Поп Lolly Коцка Icepop Icicle Замрзнувач МувлаЗамрзна

Комерцијални фрид сладолед машина за Автоматска сладолед создателот две мраз пан мраз се тркалаат yoghourt создателот 1pc
 • Неодамнешно

Комерцијални фрид сладолед машина за Автоматска сладолед создателот две мраз пан мраз се тркалаат yoghourt создателот 1pc

74928.00 DEN 71182.00

Нерѓосувачки челик Фрид сладолед машина два Пан 10tanks Фрај рамен сладолед создателот yoghourt фрид сладолед

XEOLEO Единствен Вкус на сладолед машина Мини Мека сладолед создателот Нерѓосувачки челик со Воздух-Пумпа 800W Комерцијални Јогурт
 • Неодамнешно

XEOLEO Единствен Вкус на сладолед машина Мини Мека сладолед создателот Нерѓосувачки челик со Воздух-Пумпа 800W Комерцијални Јогурт

58320.00 DEN 49572.00

Мини Мека сладолед создателот Напон : 220v / 50hz Производство : 812 L / H Хопер капацитет : 6.5 L Ладилни : R22 / 180 G Пр