Нерѓосувачки челик секојдневно излез 150kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со CE одобрено

Нерѓосувачки челик секојдневно излез 150kg вертикален мраз создателот машина коцка мраз создателот со CE одобрено

DEN 100320.00

Количина на стоки


Спецификација :
Модел : SF150
Секојдневно Излез : 150kg
Складирање : 200kg
Ладилни : R22/R134a
Моќност : 1200 W
Напон : 220v/50hz
Тежина : 89 KG
Големина : 600*800*1470mm
Пакет големина : 750*850*1570mm Детали покажуваат : SF150 Мраз Машина 15 минути брз мраз излез со интелигентни заштеда на вода систем за да заштедите време и пари! Комерцијални опрема заедно со ефикасни висока назад притисок компресор кондензирање finned топлина мијалник и фан сила, скратување на hydrogel да се формира цврст мраз проток процеси, да се постигне брз ефект на ладење! Понатаму Моќни Функции
Усвојување на меѓународен бренд за комерцијална средна и ниска температура компресор
Температурата на Мраз блок јадрото ќе достигне -18degree
Авто-чистење на функцијата за вода, цевки
Авто-чистење на вода канал и ice cube лента со вода дренажа уред за да се задржи за циркулација на вода се чисти.
Интелигентни вода дренажа кога мраз одлуки.
За да заштедите вода во повеќето додека се задржи ice cube блескавата и проѕирен
За бар контра простор за заштеда на простор.
Пред влезот на воздухот и да се пропустливи дизајн обезбеди безбедна и високо ефикасни мраз одлуки на контра врвот.
Авто Функции
Авто-стоп за мраз полно оптоварување и Auto restart за хокеј на истовар
Интелигентен систем за заштеда на вода
За зголемување на вода за ладење на системот на цевки 30% повеќе од колеги, тоа се намали потрошувачката на вода да се намали корисникот цена.


Други карактеристики

Бренд Име:
SNEECEMAN
Тип:
Воздушно Ладење
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
SF150
Капацитет:
>1501ml
Капацитет (Четвртиот):
секојдневно излез 150kg
сертификација:
CE
Моќност (W):
1200W

Најдобри понуди

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs/Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мраз-lolly Замрзнувач Употреба
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs/Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мраз-lolly Замрзнувач Употреба

DEN 4293.60

Нерѓосувачки Челик Popsicle Мувла 30pcs / Set Комерцијални Мраз Поп Мувла со Стапови Држачот за Мразlolly Замрзнув

2 парчиња Слатки Поларна Мечка Пингвин Силикони Желе Пудинг Ice Cube Мувла Мраз Фах Создателот Мувла Партија Бар за Виски Коктел
 • Неодамнешно

2 парчиња Слатки Поларна Мечка Пингвин Силикони Желе Пудинг Ice Cube Мувла Мраз Фах Создателот Мувла Партија Бар за Виски Коктел

424.80 DEN 361.00

Поларните Животински Модел Мраз Grid Mold Сладолед Мувла Случаен Боја На Кујната МатеријалиКарактеристики

Силиконски Сладолед Мувла Висок Квалитет На Сладолед Popsicle Калапи Силика Гел Мембрана Сладолед Сендвич Одлуки Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Силиконски Сладолед Мувла Висок Квалитет На Сладолед Popsicle Калапи Силика Гел Мембрана Сладолед Сендвич Одлуки Кујнски Прибор

363.84 DEN 189.00

[xlmodel][фото][0000]1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување пр

TEENRA 1Pcs 8 Мобилен сладолед Поп Силиконски Калап Мраз Топката Коцка Мувла Сфера Мраз Фах Форми Круг бикарбоната Топка Производител
 • Неодамнешно

TEENRA 1Pcs 8 Мобилен сладолед Поп Силиконски Калап Мраз Топката Коцка Мувла Сфера Мраз Фах Форми Круг бикарбоната Топка Производител

473.28 DEN 426.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W
 • Неодамнешно

1PC Дома целосна автоматска ICM-15A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладолед создателот 1.5 L Капацитет 140W

9504.00 DEN 9029.00

1 PC Дома целосна автоматска ICM15 A мини сладолед машина за домаќинство интелигентни сладоледсоздателот 1.5

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијалак Машина 110V/220v
 • Неодамнешно

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијалак Машина 110V/220v

36336.00 DEN 34519.00

Еден цилиндар Комерцијални Снег Топење Машина XRJ10 Lx1 Лапавица Мраз Slusher Ладни пијалаци Фармацевт Пијала

Млеко се Тресат Машина Milkshaker Нерѓосувачки Челик Blender Мешање Машина Пијат Мешање со Двојно Чаши 2200 вртежи /мин К-01
 • Неодамнешно

Млеко се Тресат Машина Milkshaker Нерѓосувачки Челик Blender Мешање Машина Пијат Мешање со Двојно Чаши 2200 вртежи /мин К-01

5040.00 DEN 4788.00

Млеко се Тресат Машина Milkshaker Нерѓосувачки Челик Blender Мешање Машина Пијат Мешање со Двојно Чаши 2200 вртеж

Турција четири комерцијални контролирани гас скара скара Бразил автоматско ротирање на скара СКАРА шпорет на гас хамбургер машина
 • Неодамнешно

Турција четири комерцијални контролирани гас скара скара Бразил автоматско ротирање на скара СКАРА шпорет на гас хамбургер машина

DEN 55440.00

За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за ваша

нови пристигнување мраз пан машина,двојно пан двојно компресор фрај сладолед се тркалаат пан,intellgent controlpan фрид сладолед
 • Неодамнешно

нови пристигнување мраз пан машина,двојно пан двојно компресор фрај сладолед се тркалаат пан,intellgent controlpan фрид сладолед

DEN 143457.60

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.нови пристигнување мраз пан машина,двој

товарни слободни CECertification фрид сладолед машина,пржени мраз машина, еден плоштад пан мраз пан машина за сладолед машина
 • Неодамнешно

товарни слободни CECertification фрид сладолед машина,пржени мраз машина, еден плоштад пан мраз пан машина за сладолед машина

100752.00 DEN 91684.00

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.товарни слободни CE Сертификација фрид с

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2D2 Ханс Самостојна
 • Неодамнешно

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2D2 Ханс Самостојна

1777.92 DEN 1084.00

НОВИ 9pc Star Wars Коцки Мраз Фах Силиконски Калап за сладолед Одлуки Чоколадо Мувла Смртта Ѕвезда Darth Vader R2 D2

304 од не ' Рѓосувачки Челик Замрзнати Јогурт сладолед Мраз Поп Lolly Коцка Icepop Icicle Замрзнувач Мувла Замрзната храна опрема
 • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик Замрзнати Јогурт сладолед Мраз Поп Lolly Коцка Icepop Icicle Замрзнувач Мувла Замрзната храна опрема

DEN 5040.00

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Замрзнати Јогурт Сладолед Мраз Поп Lolly Коцка Icepop Icicle Замрзнувач МувлаЗамрзна