2017 забавен вози гигант гумени слајд / гумени вода слајдови за продажба

2017 забавен вози гигант гумени слајд / гумени вода слајдови за продажба

DEN 66240.00

Количина на стоки

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Можете да добиете стручни водичи од нас цело време.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок. Колку за пакет?
Ние ќе се користи двојно пакување кеси за нашите гумени производи : PVC кеса + екстра ткаени торба за превозот и тешки картон за компресори.
Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
Производот Се Покаже
Поврзани Производи
Пакување И Превозот 1. Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого.
Сертификација
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Тешки картон за компресори.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.
2017 забавен вози гигант гумени слајд / гумени вода слајдови за продажба
Опис На Производот
Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високо-технолошки капацитети.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас . Можете да ја направам мојата сопствена дизајн?
Yes.
Име на производ 2017 забавен вози гигант гумени слајд / гумени вода слајдови за продажба Изглед Како слики или customizede Боја Може да се прилагоди MOQ 1 BUC Материјал Високо квалитетни ПВЦ meterial која е оган retardant и водоотпорен Карактеристики Оган-Доказ; Serurity-Гаранција; Трајни Техника Двојно-трокреветна бод насекаде плус екстра засилувања од ПВЦ ленти за Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути ОЕМ Да начин на Плаќање T/T , Western Union , Трговија уверување или Money Gram Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор/воздушна пумпа Додатоци УЛ/CE одобрено компресор/воздушна пумпа,печ колекции,инструкции Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Испорака време 7-15 работни дена (според вашата нарачка количина) Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.
Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас . Можеме ли да ја промените големината и бојата врз основа на оригиналната?
Со големина и боја може да се менува во зависност од вашите барања. Она што е MOQ?
Нашата MOQ на секоја ставка е 1pc. Она што за контрола на квалитетот?
- Како и обезбедување на најдобар квалитет на производи на нашите клиенти е наша цел, овој чекор е многу важен за нашиот бизнис, нашите КК ќе провери, еден по еден да comfirm секој детал на производи е совршен. Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни.Двојно пакување кеси за inflatables (PVC кеса).
Значи, ако имате големина на побарувачката, боја на побарувачката и логото на побарувачката , само кажи ми .
Важни Информации :
1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd-1000 USD) . Можете да ни испратите вашиот сопствен дизајн фотографии со детали барања, а потоа ние ќе ви испратиме цртежи за потврда пред да се креира производство.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Гумени Slide
Број На Модел На:
XZ-WS-082
Име:
2017 забавен вози гигант гумени slide
Материјал:
ПВЦ церада
компресор:
вклучуваат моќен компресор
Тип:
Гумени Вода Слајд
боја:
како клиент барање
Возраст Опсег:
6-15 yearsa стари и возрасни лица
превозот:
од страна на морето, од воздух, од express и така натаму
Гаранција:
3year
Големина:
8*4*6m

Најдобри понуди

Гигант Гумени Слајд Кенгура 0.45 мм ПВЦ Церада за Деца Трајни Вода слајд Комерцијална Употреба Бесплатен Превозот по Море
  • Неодамнешно

Гигант Гумени Слајд Кенгура 0.45 мм ПВЦ Церада за Деца Трајни Вода слајд Комерцијална Употреба Бесплатен Превозот по Море

DEN 69993.60

Гигант Гумени Слајд Кенгура 0.45 мм ПВЦ Церада за Деца Трајни Вода слајд Комерцијална Употреба Бесплатен

Hotsale 32Pairs Преносни 3 Пати Телескопски 16 Фиока Тркачи Челик Топката Дом/Канцеларија Слајдови Шини Тешки за Исклучување
  • Неодамнешно

Hotsale 32Pairs Преносни 3 Пати Телескопски 16 Фиока Тркачи Челик Топката Дом/Канцеларија Слајдови Шини Тешки за Исклучување

56859.84 DEN 36959.00

започнетекрајотВисок Квалитет 32 Pairs / многу 16" / 400mm 3пати Челик Топката Имајќи Телескопски Кабинет Фиока

Фабрика директни Гумени слајд,Гумени замокот,Џунглата слајдови,Вулкански мулти - кинетичка енергија слајд КЕНТАКИ-23
  • Неодамнешно

Фабрика директни Гумени слајд,Гумени замокот,Џунглата слајдови,Вулкански мулти - кинетичка енергија слајд КЕНТАКИ-23

DEN 408000.00

Yuelunya надувувањеМатеријал : најдобри 0.55 мм ПВЦ церада, Висока издржливост, УВтретирани, отпорни на оган,