Lilliput FA1013,10.1 LCD HDMI Областа Следи Со HDMI & YPbPr на Текст, за Да се Поврзете Со Full HD Видео Камера

Lilliput FA1013,10.1 LCD HDMI Областа Следи Со HDMI & YPbPr на Текст, за Да се Поврзете Со Full HD Видео Камера

DEN 10992.00

Количина на стоки

Таа поддржува 1080p и 1080i содржина, што го прави компатибилен со повеќето HDMI и HD извори.Ние поддршка ДДП(Испорака Должност Платени)пратката за речиси сите европски земји(ве молиме проверете "За Пратката"под "Опис на Производот"одбор ). Сепак, FA1013 исто така има опција на да се биде монтиран од страна ? инчен BSW тема.
Време на испорака
Објектот
Област
Време на испорака
Време на испорака
Во Шпицот На Сезоната
Стандард
Сад,Канада
15-20 календарски дена
25-30 календарски дена
Австралија,Нов Зеланд,
Сингапур, Виетнам,
Малезија, Израел, Индонезија,
турција
20-25 календарски дена
30-35 календарски ден
Русија, Велика Британија,
Франција,Шпанија,Германија,
Холандија,Украина,Јапонија,
Белгија,Данска
25-30 календарски дена
35-40 календарски ден
Италија,Бразил,Аргентина,Чиле,
Мексико
30-40 календарски дена
40-50 календарски дена
Приоритет
Русија, Сад, Обединетото Кралство,.
Три различни монтажа опции : Како FA1011, на FA1013 исто така, може да карактеристики десктоп стојат и VESA 75 планината. Ние само брод да се потврди цел адреси.
На мат дисплеј претставува точни бои и остава одраз на екранот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.1" TFT LCD (16 : 9)
- Резолуција : 1024x 600, поддршка до 1920x 1080
- Осветленост : 250 CD/m 2
- Контраст : 500 : 1
- Агол На Гледање : 140°/110°(H/V)
- Влезен Напон : DC 12 V (XLR DC Конекција)
- Влезниот Сигнал : HDMI, YPb Pr, AV1/AV2
- HDMI/YPb Pr на Владата : 480 I/p576 I/p720p1080 I(50/60)1080p(50/60)
- Боја Систем : PAL / NTSC
- Тековни : 500m A (под 800*600-60 Hz)
- Говорник : 1 x(built-in)
- Уво Телефон Слот за : 1 x
- Месеци Процес : VESA Стандард (75mm) Сокети
Големина на : (LWD) : 259 x 170 х е 36,5 mm
- Тежина : 1144 G
Додатоци :
- 1*8 Копчињата на далечинскиот управувач
- 1*12 V DC адаптер
- 1* Упатство
- 1*VESA железнички слот (изборен)
- 1*HDMI A/C кабел (изборен)
Испорака Должност Платени Вовед
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.1" LCD HDMI Следи со YPb Pr Текст :
- HDMI / YPb Pr на Текст, за да се поврзете со Full HD Видео Камера
- LCD Размер 16 : 9, max 1920x 1080 пиксели
- За да се поврзете со Full HD Видео Камера, како суб-монитор кога видео надзор Следење или за Правење Филмови
- Мулти монтажа методи за да ги видите под различни агли
Спецификација :
- Панел Големина : 10. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме прашајте нè за нашето articulating замав раце компатибилен со FA1013. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Широк екран размер претстава која сама по себе и за сите видови на професионални апликации. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Она што е уште поважно, LED технологија носи голема корист; ниска потрошувачка на енергија, инстант-на грб светлина, и во согласност светлината над години и години на употреба. Можете да ги најдете FA1013 во ТВ емитува соби, безбедност мониторинг соби, аудио-визуелна инсталации, и камера екипи.
Фантастична боја дефиниција : FA1013 може да се пофали еден од најбогатите, најасните и најостро слики од било Lilliput монитор, благодарение на висок контраст размер и LED осветлување.


Други карактеристики

Број На Модел На:
FA1013NP/H/Y
Приклучок Тип:
НИ Приклучокот,велика БРИТАНИЈА Приклучокот,ЕУ Приклучокот,АУ Приклучок
Бренд Име:
lilliput
Резолуција:
1024x 600
Контрастот:
500
Осветленоста:
250cd/m2
екран:
10.1

Најдобри понуди