Бесплатен превозот Луксузни Модерни Четка никел Бакар Бања суета Потоне Водопад Тапа слив миксер допрете еден лост DONA4033D

Бесплатен превозот Луксузни Модерни Четка никел Бакар Бања суета Потоне Водопад Тапа слив миксер допрете еден лост DONA4033D

DEN 2893.00
-36 %
DEN 4520.64

Количина на стоки


Бесплатен превозот Луксузни Модерни Четка никел Бакар Бања суета Потоне Водопад Тапа слив миксер допрете еден лост DONA4033 D
Превозот : ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса . Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата. Превозот ќе биде низ целиот свет преку Кина пост воздух mail/FEDES/DHL и сл,и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас. Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Ќе shoud проверете објект кога објектот доставени,Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин.Thes не може да се избегне. Ако сте примиле оштетени парцела, ве Молиме не се лути. E-mail мене слика на она што го добива,ќе го добиете она што сте платиле .Не заборавајте да комуницираат со мене.
Гаранција : Доаѓа со 5 години производство гаранција, Размена на неисправни објект во рок од 7 businesss дена откако производот е испорачан, Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 businesss дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас : Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на некои од н производ.
Повратна информација : јас ќе се опише предмети, како и што можам.Ако јас се пропушти нешто,ве молиме дозволете ми konw. Меѓународните Купувачи,ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации Ако се unhapping со вашиот предмет,па ние работиме надвор. Ве молиме не се отвори расправа, или остави лош повратните информации без каков било знак за нас! Бог ги Сака луѓето,Бог да те Благослови! Ви благодариме!


Други карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
DONA4033D
Површински Третман:
Четка Никел
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Е Прилагодена:
Yes
Со црево:
со 2pcs црева

Најдобри понуди

2017 трговија на Големо Купатило Тапа Црна Цврста Месинг Бања Солидна Слив Кран Ладна и Топла Вода Миксер Една Рачка Дупка Допрете
 • Неодамнешно

2017 трговија на Големо Купатило Тапа Црна Цврста Месинг Бања Солидна Слив Кран Ладна и Топла Вода Миксер Една Рачка Дупка Допрете

3850.08 DEN 2772.00

2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни

DHL Водопад Уникатен Desing Една Рачка Слив Тапа Допрете Месинг Топла и Ладна Палубата Монтирани Бања Тапа KF928
 • Неодамнешно

DHL Водопад Уникатен Desing Една Рачка Слив Тапа Допрете Месинг Топла и Ладна Палубата Монтирани Бања Тапа KF928

25957.92 DEN 15834.00

Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; пове

KEMAIDI RU Нови Водопад Модерна Бања Слив Потоне Тапа Бакар Бродот да Потоне Вода Допрете Миксер Цинк Легура Хром Тапа Миксер
 • Неодамнешно

KEMAIDI RU Нови Водопад Модерна Бања Слив Потоне Тапа Бакар Бродот да Потоне Вода Допрете Миксер Цинк Легура Хром Тапа Миксер

1880.64 DEN 1034.00

​Feaute : Бренд нови во кутија подготвени да брод chromm на славина не вклучуваат цевка од Нерѓосувачки Stee Лес

НОВА Бања Слив Тапа Црвено Бакар Заврши Палубата Монтирани Една Дупка Мијалник и Мијалник Миксер Чешми lnf256
 • Неодамнешно

НОВА Бања Слив Тапа Црвено Бакар Заврши Палубата Монтирани Една Дупка Мијалник и Мијалник Миксер Чешми lnf256

3695.52 DEN 2402.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен Превозот 8 Бамбус Облик Еден Справи со Антички Бронза Бања Слив Потоне Тапа Водопад Spout Суета Миксер Допрете GI36
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 8 Бамбус Облик Еден Справи со Антички Бронза Бања Слив Потоне Тапа Водопад Spout Суета Миксер Допрете GI36

3371.04 DEN 2023.00

Бесплатен Превозот 8" Бамбус Облик Еден Справи со Антички Бронза Бања Слив Потоне Тапа Водопад Spout Суета

Бесплатен превозот Популарни бања слив тапа од полиран хром површината на сливот потоне тапа и слив потоне допрете го
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Популарни бања слив тапа од полиран хром површината на сливот потоне тапа и слив потоне допрете го

1373.76 DEN 893.00

Повратни информации санитарија : Јас ќе се опише предмети, како и што можам.Најдобра цена plsНајдобра цен

Бесплатен Превозот Високи Антички Месинг Долго Устата Бања Тапа Една Керамичка Рачка Вртливата Месинг Слив Потоне Миксер Допрете-044
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Високи Антички Месинг Долго Устата Бања Тапа Една Керамичка Рачка Вртливата Месинг Слив Потоне Миксер Допрете-044

2922.24 DEN 2659.00

Тип : Слив Тапа Боја : Антички Месинг Материјал : Месинг,керамички Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталац

Бесплатен превозот Кујна Двојна Рачка Слив Тапа Антички Заврши Класичен Тапа палубата монтирани топли и ладни миксер torneira
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Кујна Двојна Рачка Слив Тапа Антички Заврши Класичен Тапа палубата монтирани топли и ладни миксер torneira

3662.88 DEN 2198.00

Бесплатен превозот Кујна Двојна Рачка Слив Тапа Антички Заврши Класичен Тапа палубата монтирани топли

Бесплатен превозот водопад антички слив тапа гроздобер месинг бања тапа палубата монтирани бронза миксер допрете Б-1524
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот водопад антички слив тапа гроздобер месинг бања тапа палубата монтирани бронза миксер допрете Б-1524

3185.28 DEN 2803.00

Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучен

моден вкупно месинг материјал бронза заврши бања еден лост топла и ладна тоалетот тапа,слив допрете миксер бесплатен превозот
 • Неодамнешно

моден вкупно месинг материјал бронза заврши бања еден лост топла и ладна тоалетот тапа,слив допрете миксер бесплатен превозот

4296.00 DEN 3222.00

Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' р

Црно Масло Протри Бронза Една Рачка Бања Слив Тапа Бродот Да Потоне Миксер Чешми Вртливата Spout Ладно & Топла Вода И Чешми Wnf351
 • Неодамнешно

Црно Масло Протри Бронза Една Рачка Бања Слив Тапа Бродот Да Потоне Миксер Чешми Вртливата Spout Ладно & Топла Вода И Чешми Wnf351

4127.52 DEN 2683.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен Превозот Топла Продажба на Хотелот Евро Стил антички месинг тапа Високи Тоалетот бања чешми месинг заврши мијалник
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Топла Продажба на Хотелот Евро Стил антички месинг тапа Високи Тоалетот бања чешми месинг заврши мијалник

4444.80 DEN 2667.00

Бесплатен Превозот Топла Продажба на Хотелот Евро Стил антички месинг тапа Високи Тоалетот бања чешми

НОВИОТ Црвен Бакар Бања Единствена Славина се Справи со Брегалница Миксер Потоне Чешми Ладно / Топла Вода и Чешми lnf254
 • Неодамнешно

НОВИОТ Црвен Бакар Бања Единствена Славина се Справи со Брегалница Миксер Потоне Чешми Ладно / Топла Вода и Чешми lnf254

3695.52 DEN 2402.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен превозот антички бања славина на топла и ладна вода тапа со еден лост палубата монтирани бања слив миксер
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот антички бања славина на топла и ладна вода тапа со еден лост палубата монтирани бања слив миксер

2501.28 DEN 1626.00

Бесплатен превозот антички бања славина на топла и ладна вода тапа со еден лост палубата монтирани бања

Црно Масло Антички Месинг Бања Слив Тапа Вртливата Spout Кујнски Мијалник Миксер Чешми Палубата Монтирани Двојна Рачка Чешми
 • Неодамнешно

Црно Масло Антички Месинг Бања Слив Тапа Вртливата Spout Кујнски Мијалник Миксер Чешми Палубата Монтирани Двојна Рачка Чешми

4175.52 DEN 3006.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен превозот Палубата монтирани златна бања славина на топло ладно злато слив миксер допрете со солидна месинг слив миксер
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Палубата монтирани златна бања славина на топло ладно злато слив миксер допрете со солидна месинг слив миксер

3594.24 DEN 2336.00

Бесплатен превозот Палубата монтирани златна бања славина на топло ладно злато слив миксер допрете со