1 тастатурата повик 20 Увеселителен парк Пејџер 2 полначот Ресторан&Хотелот Обезбедува безжичен повикувајќи систем вибрации ѕвончето гостин paging (пејџер)

1 тастатурата повик 20 Увеселителен парк Пејџер 2 полначот Ресторан&Хотелот Обезбедува безжичен повикувајќи систем вибрации ѕвончето

DEN 20112.00

Количина на стоки


Ресторан Безжичен систем paging (пејџер)
келнер повик гостин paging (пејџер) систем=1 тастатурата повик+20 увеселителен парк пејџер+2 Држачи за
Ако сакате повеќе Увеселителен парк пејџер , pleaes кликнете или
Системот е широко се користат во служба установи како што се брза храна, ресторани, кафе куќи, банки и други места каде што има многу гости чека за нивната услуга.
1)Гости доаѓаат на ресторанот и да направи цел.
2).На келнерот му дава на секој гостин на увеселителен парк пејџер, секој пејџер има голем број на неа.
3).Кога некоја цел е подготвен, на келнер во шалтер ќе притиснете на бројот на испраќачот.
4).Соодветните пејџер добива безжичниот сигнал и почнува да вибрира, flash или звук.
Потоа на гости знае храна е подготвена и оди до шанкот за да го земе.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Колку пејџери може да се работи со една тастатура?
A : 999 компјутери пејџери.
П : Еден полнач може да ви наплати колку пејџери?
A : 10 компјутери увеселителен парк пејџери.
П : Што квалитетот на сертификати ги прави овој систем имаат?
A : Овој систем е CE, FCC уверение.
П : Може да печатите нашите сопствени логото?
А : А : се Обезбеди вашето лого датотека и да ја плати плоча печатење такса, потоа изберете вашето лого како што сакаат.
Ние обезбедуваме 7 дена бесплатен замена, а 12 месеци бесплатно одржување.
Купувачи се одговорни за превозот надомест на враќање. Нормално, купувачите треба само да се вратите на проблемот предмети
наместо целиот пакет. Продавачот ги сноси товар на превозот го замени или поправи производи назад. На artifical штета
како падна не е наведен во гаранцијата.Пред да се вратат, ве молиме да нè контактирате за точната адреса и поштенски број.
Ресторан Безжичен систем paging (пејџер)
келнер повик гостин paging (пејџер) систем=1 тастатурата повик+10 увеселителен парк пејџер
Ако сакате повеќе Увеселителен парк пејџер , pleaes кликнете 1 Тастатурата Повик +20 Увеселителен парк Пејџер) или 1 Тастатурата Повик + 30 Увеселителен парк Пејџер


Други карактеристики

Карактеристики:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
SHIHUI

Најдобри понуди

Трговија на големо Sonoff RF Контролер 4 Копчето ЗА Далечинска Контрола Ѕид Светлина Далечински Switch За 433Mhz Контролирани
 • Неодамнешно

Трговија на големо Sonoff RF Контролер 4 Копчето ЗА Далечинска Контрола Ѕид Светлина Далечински Switch За 433Mhz Контролирани

527.04 DEN 396.00

Ако сакате да купите едно парче 433 Mhz Безжичен Далечински Контролер,можете да clink на овој линк : ЗАБЕЛЕШКА

Оригиналниот Xiaomi Mijia Електрични Отсекува Глава 3 Flex Сува Влажни Бричење Перат Главната Под Двоен Нож Турбо+ Режим Удобен
 • Неодамнешно

Оригиналниот Xiaomi Mijia Електрични Отсекува Глава 3 Flex Сува Влажни Бричење Перат Главната Под Двоен Нож Турбо+ Режим Удобен

2783.52 DEN 2088.00

(Во Акции) 2018 Нови Xiaomi Mijia Електрични Хлапак 3 Подвижна Глава за Бричење IPX7 Целосно ВодаДоказ Mijia Електрич

Оригиналниот Xiaomi mijia Температура Влажност Сензор Mihome Сензор на Температура Влажност Сензор Wifi СТАН Далечински Управувач
 • Неодамнешно

Оригиналниот Xiaomi mijia Температура Влажност Сензор Mihome Сензор на Температура Влажност Сензор Wifi СТАН Далечински Управувач

DEN 522.24

ИМАЈТЕ на ум : Тоа мора да работи со Xiaomi Портал, ако не се Xiaomi Портал ве молиме не го купат!• Тоа може реал

Sonoff Т1 2 Банда WiFi Ѕид Светлина Switch RF/APP/Допир Тајмер Панел IOS Android Далечинско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Паметни
 • Неодамнешно

Sonoff Т1 2 Банда WiFi Ѕид Светлина Switch RF/APP/Допир Тајмер Панел IOS Android Далечинско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Паметни

1268.16 DEN 888.00

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!2 На ѕидот безжичен преки

Xiaomi Mijia Smart Електромагнетни Печка Фреквенција Стабилна Температура OLED Екран Паметен Телефон СТАН Контрола 220V 2100W
 • Неодамнешно

Xiaomi Mijia Smart Електромагнетни Печка Фреквенција Стабилна Температура OLED Екран Паметен Телефон СТАН Контрола 220V 2100W

DEN 2399.52

Xiaomi Mijia Smart Електромагнетни Печка Фреквенција Стабилна Температура OLED Екран Паметен Телефон СТАН Контр

Broadlink РМ Про RM03 РМ pro+ & SC1,Smart home Автоматизација WIFI+IR+RF Универзална Интелигентни далечински управувач префрлате
 • Неодамнешно

Broadlink РМ Про RM03 РМ pro+ & SC1,Smart home Автоматизација WIFI+IR+RF Универзална Интелигентни далечински управувач префрлате

1819.20 DEN 1819.00

Црн грав се Eконтрола 4 Можете да го поставите подигање време на ТВ / клима / DVD однапред 6.0 првата линија н

Оригиналниот Xiaomi Mijia Безжичен Прекинувач Куќа Контролен Центар Интелигентни Мултифункционален Smart Home Уред работа со
 • Неодамнешно

Оригиналниот Xiaomi Mijia Безжичен Прекинувач Куќа Контролен Центар Интелигентни Мултифункционален Smart Home Уред работа со

600.96 DEN 451.00

Да се купи Оригинал Xiaomi Mijia Знак Пенкало + Рефил ве молиме кликнете подолу на сликата : Да се купи Оригина

DOIT Метал Робот Резервоарот Шасија Следи Резервоарот Модел Y100 со Цврст Структура Алуминиум Рамка за DIY Робот Дипломирањето
 • Неодамнешно

DOIT Метал Робот Резервоарот Шасија Следи Резервоарот Модел Y100 со Цврст Структура Алуминиум Рамка за DIY Робот Дипломирањето

DEN 3600.00

Службен вики : вики.doit.сум Име : Y100 резервоарот шасија Автомобил тело : метал (Алуминиум) Боја : Црна / Среб

DOIT Брзина Сензори Резервоарот Шасија/Creeper Камион/Следи Smart Автомобил/Висок вртежен момент Мотори и Сала Сензор/Робот Дел
 • Неодамнешно

DOIT Брзина Сензори Резервоарот Шасија/Creeper Камион/Следи Smart Автомобил/Висок вртежен момент Мотори и Сала Сензор/Робот Дел

DEN 3431.04

Алуминиум;Моќна сила;Брзо, стабилност, флексибилност;Силна енергија;Производ големина : 185* 190 *80mm (должин

Eruiklink НИ АУ Ѕид Светлина Wifi Вклучите Безжична Remote Touch Контрола Smart Префрлат Преку Ewelink АПЛИКАЦИЈА За Паметни
 • Неодамнешно

Eruiklink НИ АУ Ѕид Светлина Wifi Вклучите Безжична Remote Touch Контрола Smart Префрлат Преку Ewelink АПЛИКАЦИЈА За Паметни

1039.20 DEN 883.00

Производ Параметар : Max Струја : 2 A / 250 V / банда Max Моќност : 300 W / банда Безжична Стандард : Wi Fi 2.4 GHz Материјал

DOIT Спојка Должина 30мм Хексагонални Месинг Конектор 6mm 4mm Вратило Бакар Робот Тркала РК Малина Пи Пита RPI УНО Р3 DIY
 • Неодамнешно

DOIT Спојка Должина 30мм Хексагонални Месинг Конектор 6mm 4mm Вратило Бакар Робот Тркала РК Малина Пи Пита RPI УНО Р3 DIY

DEN 1137.60

Име : СпојувањеМатеријал : месингДупка со дијаметар : 4mm, 6mm (ве молиме имајте во предвид големината на дуп

Broadlink TC2 ЕУ Стандард 1 2 3 банда Опција,мобилен Далечински светлина светилки ѕид се Префрлите преку broadlink rm2 рм про,smart
 • Неодамнешно

Broadlink TC2 ЕУ Стандард 1 2 3 банда Опција,мобилен Далечински светлина светилки ѕид се Префрлите преку broadlink rm2 рм про,smart

1099.20 DEN 1099.00

ЕУ Стандард Broadlink TC2 1 / 2 / 3 Банда Далечински Управувач Ѕидот Безжичен Wifi Светло на Екранот на Допир, се Пр

DOIT Сите-метал Робот Резервоарот Шасија Wall-E Резервоарот Модел Далечински Управувач Мобилна Платформа со Моќна сила за DIY
 • Неодамнешно

DOIT Сите-метал Робот Резервоарот Шасија Wall-E Резервоарот Модел Далечински Управувач Мобилна Платформа со Моќна сила за DIY

DEN 7584.00

Име : MT300 Метални Резервоарот ШасијаБоја : Златна жолта, Сребрена, ЦрнаГолемина : Околу 290*270*100mm(Должина*ши