Висок Квалитет 2015-2017 Сезона Топката Финалето Берлин Фудбалска Топка Висок Квалитет Фудбал СТП Големина 5 Фудбал За Натпревар

Висок Квалитет 2015-2017 Сезона Топката Финалето Берлин Фудбалска Топка Висок Квалитет Фудбал СТП Големина 5 Фудбал За Натпревар

DEN 1344.00

Количина на стоки


Повеќе наредби, повеќе попуст!
Висок Квалитет 2015-2017 Сезона Топката Финалето Берлин Фудбалска Топка Висок Квалитет Фудбал СТП Големина 5 Фудбал За Натпреварот Големина 4 топката Обемот : Околу 63cm Тежина : 350-400g Големина 5 топката Обемот : Околу 69cm Тежина : 400-450g
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас ПОБРЗО. Нашата цел е вашето задоволство!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од страна на продавачот.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ќе биде многу ценет ако ни остави позитивен фидбек. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме за правење бизнис со нас!


Други карактеристики

Изведени Серија:
Облека/Чевли/Кап
Материјал:
PU
Гумени:
Yes
Бренд Име:
Linxport
Број На Модел На:
XJ
Применливи Луѓе:
Мажи
Топката Големина:
5

Најдобри понуди

gohantee 6PCS 7.1 Инчен Фудбалски Тренинг Агилност Конус Маркери 18cm Безбедноста во Сообраќајот/Фудбал/Безбол Пракса Агилност
  • Неодамнешно

gohantee 6PCS 7.1 Инчен Фудбалски Тренинг Агилност Конус Маркери 18cm Безбедноста во Сообраќајот/Фудбал/Безбол Пракса Агилност

626.40 DEN 495.00

gohantee 6 PCS 7.Начин На ПлаќањеНие прифаќаме Alipay.Висина : Околу Пакет Листата : 6 КОМПЈУТЕРИ x Агилност Конус М

Топла 2018 Големина 5 Големина 4 Лесна СТП Фудбалска Топка Против пролизгување Гранули Фудбалска Топка Висок Квалитет За Игра
  • Неодамнешно

Топла 2018 Големина 5 Големина 4 Лесна СТП Фудбалска Топка Против пролизгување Гранули Фудбалска Топка Висок Квалитет За Игра

1296.00 DEN 778.00

Топла 2017 Големина 5 Големина 4 Лесна СТП Фудбалска Топка Против пролизгување Гранули Фудбалска Топка Ви

Висок Квалитет 2017 Службен Големина 5 Фудбал Топката СТП Granule Лизга-отпорни Лесна Натпревар Обука Фудбалска Топка Фудбалски
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 2017 Службен Големина 5 Фудбал Топката СТП Granule Лизга-отпорни Лесна Натпревар Обука Фудбалска Топка Фудбалски

1343.04 DEN 806.00

Висок Квалитет 2017 Службен Големина 5 Фудбал Топката СТП Granule Лизгаотпорни Лесна Натпревар Обука Фудбалс

Мултифункционален Гледа Фудбал Судијата Часовници Тајмер Стоперка Хронограф Одбројување Фудбалски Клуб Машки Види Топла Продажба
  • Неодамнешно

Мултифункционален Гледа Фудбал Судијата Часовници Тајмер Стоперка Хронограф Одбројување Фудбалски Клуб Машки Види Топла Продажба

784.80 DEN 565.00

Карактеристики : Професионални Судијата Watch Може да се користи за сите видови на спорт / игри Хронограф,

DSGS Професионален Фудбалски Тренинг Помош Еластична Јаже Фудбал Обука Бенд Дете Дете Фудбал Обука Појас За Фудбал C
  • Неодамнешно

DSGS Професионален Фудбалски Тренинг Помош Еластична Јаже Фудбал Обука Бенд Дете Дете Фудбал Обука Појас За Фудбал C

DEN 232.32

100% сосема нов, фабрика куќи, големи местоцената, без лажни попустивисококвалитетни материјали, добра те

Топката Ноктот Ѕид Кошарка Држачот за Фудбал Складирање Носителот Кошарка Носителот Пластични Стојат Поддршка Фудбал, Рагби Фудбал
  • Неодамнешно

Топката Ноктот Ѕид Кошарка Држачот за Фудбал Складирање Носителот Кошарка Носителот Пластични Стојат Поддршка Фудбал, Рагби Фудбал

487.20 DEN 390.00

Sepcifications : Умен алатка за одржување на спортски топката во пренатрупана плакарот или складирање бинКоша