За Claas WebTIC - Технички Информативен Центар (Виртуелна Кутија) 2017

За Claas WebTIC - Технички Информативен Центар (Виртуелна Кутија) 2017

DEN 9600.00
-20 %
DEN 12000.00

Количина на стоки

Claas Web TIC - CLAAS Технички Информации Центар (Виртуелна Кутија) опис на каталогот :
CLAAS Web TIC offline ви овозможува лесен и брз пристап до услуги поврзани со информации за сите CLAAS машини. Документите се инсталирани на вашиот КОМПЈУТЕР хард диск . Ова му дава офлајн пристап до документите на сите времиња.
CLAAS Web TIC опфаќа следната опрема :
Ги комбинира
Фуражни Harvester
Трактори
Balers
Mowers
Tedders
Swath клиенти
Авто-Вчитување На Вагони
Telehandlers
Разно
Регионот : Сите региони Јазици : англиски оперативен СИСТЕМ : VISTA, Win7 x32, Win7 x64, Win98, Windows 8/10 x32/x64, Win Japan, Win NT, Win XP Количество на CD : 3 DL DVD Податоци на ажурирање : 9/2017 Цена : 250 ДОЛАРИ


Други карактеристики

Име На Модел:
dddl
Објектот Тежина:
1kg
Електронски:
No
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Ширина:
1inch
Напон:
1
Материјал Тип:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Бренд Име:
SattvDiag
моќност:
1
Специјални Функции:
Bluetooth
Тип На Објект:
Софтвер

Најдобри понуди

Меѓународни ServiceMaxx дијагностички и програмски сервис алатка НОВИ компјутерските игри година за сите верзија и servicemaxx
  • Неодамнешно

Меѓународни ServiceMaxx дијагностички и програмски сервис алатка НОВИ компјутерските игри година за сите верзија и servicemaxx

4800.00 DEN 3840.00

започнетекрајотIsuzu Дијагностички Систем на Услуги (IDSS) II [2014] Цена : $150.00 BT Fork Lifts 2009 Цена : $100.00 Linde Path Finder 3.5.