New Holland Електронски Услуги Алатки (CNH EST 8.8 Инженерство)+unexpire+Дијагностички Постапки

New Holland Електронски Услуги Алатки (CNH EST 8.8 Инженерство)+unexpire+Дијагностички Постапки

DEN 7680.00
-20 %
DEN 9600.00

Количина на стоки


започнете Јеил PC Service Алатка v 4.89 [со дозвола на корисникот и.. Terex Самосвали Камиони Километражата Калкулатор 2016 - 100% Работи Dash Book Про v6 Демо [07.2014] англиски Мичел Ultra Mate 7 2016 Година Премиум-Технолошка Алатка 2.04.86 (ПЗЗ / VCADS) 2016 година (Деве.. Penta and Yamaha Дијагностички VODIA (5.2.6) 2016 година Со.. Премиум-Технолошка Алатка 2.5 PTT VCADS Развој+Devt.. Премиум-Технолошка Алатка 2.03 (ПЗЗ / VCADS) 2015 (Развие.. Noregon JPRO Комерцијални Флота Дијагностика 2016v2.2..
New Holland Електронски Услуги Алатка - целосна дијагностичка за Нова Холандија, Kobelco, СЛУЧАЈ, Steyr, Flexicoil, FK, О&К New Holland Изградба на Нова Холандија Земјоделство опрема. Случај Изградба и Случајот Земјоделство опрема.
Поддржани јазици : македонски, италијански, руски, полски, шпански, француски, португалски, германски, холандски, данска.
Регионот : Сите региони Јазици : англиски, шпански, италијански, Мексикански, германски, норвешки, руски, француски оперативен СИСТЕМ : VISTA, Win7.8.10, Win98, Win Japan, Win NT, Win XP Количество на CD : 2 DVD Датум на ажурирање : 1/2018
Производот го само за еден компјутер инсталација


Други карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Напон:
1
Материјал Тип:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Бренд Име:
SattvDiag
моќност:
1
Електронски:
Yes
Специјални Функции:
Bluetooth
Тип На Објект:
Софтвер

Најдобри понуди

AGCO Електронски Дијагностички Алатка 1.83 EDT+Активирање На било Интерфејс-ИНСТАЛИРАЈТЕ НЕОГРАНИЧЕН број на КОМПЈУТЕР
  • Неодамнешно

AGCO Електронски Дијагностички Алатка 1.83 EDT+Активирање На било Интерфејс-ИНСТАЛИРАЈТЕ НЕОГРАНИЧЕН број на КОМПЈУТЕР

16800.00 DEN 12936.00

крајотAGCO Електронски Дијагностички Алатка + активирање на сите брендовиОПИСЕлектронски Дијагностички