seond рака автомобил дијагностички лаптоп toughbook сп-30 cf30 компјутер ram меморија 4g работи за mb ѕвезда c4 c5 за bmw icom без хард диск

seond рака автомобил дијагностички лаптоп toughbook сп-30 cf30 компјутер ram меморија 4g работи за mb ѕвезда c4 c5 за bmw icom

DEN 17424.00

Количина на стоки


Лаптоп : ram меморија 4g екран на допир за 95% нови
Hdd : без hdd
Почитувани оваа цена само за лаптоп, без hdd, ако треба hdd ве молиме контактирајте со нас и направи се за hdd, ние ќе се инсталира windows xp или win7 бесплатно за вас. aslo mb ѕвезда и за bmw icom софтвер може да се инсталира бесплатен, ако треба, ве молиме контактирајте со нас за тој Пакет, вклучувајќи : 1. 1pc cf30 лаптоп 4g користат без windows
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки.
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
За царинската проблеми и Данок :
1. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2.Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност. Инаку Ние ќе се прогласи за 45% износ на единицата цена(околу $100-$300) за да се спаси данок.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика .значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро.
ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.
ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени . се надевам дека ќе може да се разбере.


Други карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
моќност:
5w
Објектот Висина:
21inch
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
CF30
Објектот Должина:
12inch
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12v
Електронски:
Yes
Материјал Тип:
Железо
Објектот Ширина:
21inch
Тип На Објект:
Софтвер
Специјални Функции:
USB
Гаранција:
една година
HDD:
нема hdd
RAM меморија:
4G

Најдобри понуди

AGCO Електронски Дијагностички Алатка 1.83 EDT+Активирање На било Интерфејс-ИНСТАЛИРАЈТЕ НЕОГРАНИЧЕН број на КОМПЈУТЕР
  • Неодамнешно

AGCO Електронски Дијагностички Алатка 1.83 EDT+Активирање На било Интерфејс-ИНСТАЛИРАЈТЕ НЕОГРАНИЧЕН број на КОМПЈУТЕР

16800.00 DEN 12936.00

крајотAGCO Електронски Дијагностички Алатка + активирање на сите брендовиОПИСЕлектронски Дијагностички