автомобил дијагностички компјутер toughbook cf19 4G ram меморија & rotate screen половни работи за mb ѕвезда c3 c4 c5 за bmw icom

автомобил дијагностички компјутер toughbook cf19 4G ram меморија & rotate screen половни работи за mb ѕвезда c3 c4 c5 за bmw

DEN 11280.00

Количина на стоки

автомобил дијагностички лаптоп toughbook cf19 4 G ram меморија & rotate screen половни работи за mb ѕвезда c3 c4 c5 за bmw icom 2 години гаранција Лаптоп Слики : СП-19 Toughbook : (90% нови) Бренд : за Panasonic бренд. Меморија : 4 G RAM меморија. Тема : Тешки & 360 степени ротирање на екранот на допир. Ова е само лаптоп без hdd, ако треба хард диск, ве молиме, контактирајте не и да го додадете за хард диск, ве молиме
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС. Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки.
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
За царинската проблеми и Данок :
1. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2. Ние секогаш ја прогласи подолу УСД$100 за да се спаси данок. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика .значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро.
ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.
ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени . се надевам дека ќе може да се разбере.


Други карактеристики

боја:
БЕЗ HDD, СО 80GB HDD
Бренд Име:
RCOBD
Електронски:
No
Објектот Ширина:
20inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
моќност:
5W
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Железо
Напон:
12V 24V
Верзија На Софтвер:
најновите
Име На Модел:
cf19
Специјални Функции:
WIFI
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Висина:
20inch
Хардвер Верзија:
најновите
Тип На Објект:
Софтвер
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
4g користи cf19
HDD:
без hdd

Најдобри понуди