Детроит Дизел задна врата Лозинки Генератор [USB dongle]

Детроит Дизел задна врата Лозинки Генератор [USB dongle]

DEN 36096.00
-6 %
DEN 38400.00

Количина на стоки


започнете
крајот
ОПИС
Задна врата лозинки генератор за пристап и програма заштитени параметри;
Поддршка на Windows 2003/XP/Vista/7/8/10;
Превезува со USB клуч.


Други карактеристики

моќност:
1
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
SattvDiag
Напон:
1
Име На Модел:
1
Објектот Ширина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
Софтвер
Материјал Тип:
1
Објектот Тежина:
1kg

Најдобри понуди

AGCO Електронски Дијагностички Алатка 1.83 EDT+Активирање На било Интерфејс-ИНСТАЛИРАЈТЕ НЕОГРАНИЧЕН број на КОМПЈУТЕР
  • Неодамнешно

AGCO Електронски Дијагностички Алатка 1.83 EDT+Активирање На било Интерфејс-ИНСТАЛИРАЈТЕ НЕОГРАНИЧЕН број на КОМПЈУТЕР

16800.00 DEN 12936.00

крајотAGCO Електронски Дијагностички Алатка + активирање на сите брендовиОПИСЕлектронски Дијагностички