Bendix ACom Дијагностички Софтвер (v. 6.11.2.4)

Bendix ACom Дијагностички Софтвер (v. 6.11.2.4)

DEN 1848.00
-23 %
DEN 2400.00

Количина на стоки

PSI Power Link v1. НОВО! Noregon JPRO Комерцијални Флота Дијагностика 201.


Други карактеристики

Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Напон:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
SattvDiag
моќност:
1
Специјални Функции:
WIFI
Електронски:
Yes
Тип На Објект:
Софтвер

Најдобри понуди