Меѓународни Navistar SERVICEMAXX 2017 MWM ИЗДАНИЕ И НОВИ KEYGEN за целосна verison

Меѓународни Navistar SERVICEMAXX 2017 MWM ИЗДАНИЕ И НОВИ KEYGEN за целосна verison

DEN 3696.00
-23 %
DEN 4800.00

Количина на стоки


започнете Интернационален Камион ИЗИДА - On Command Услуга Информа.. Меѓународна Служба Асистент д-р 2008 и Дилер.. Полна Меѓународни Камиони Прирачници и Дијаграми Меѓународни Хидраулични ABS 2.03 Меѓународни Navistar SERVICEMAXX 2017 MWM EDITIO.. Меѓународни Navistar МРЕЖИ 5.5.1 Нови Меѓународни Дијамант Логика Градител (DLB) 1.5.. Интернационален Камион на Моторот Семејство NAVISTAR MAXXFOR.. Меѓународна Служба Асистент д-р 2008 и Дилер.. Меѓународен Инструмент-Таблата Кластер (IPC) 2.0
крајот
започнете со Меѓународните DLC Флота Програмирање Меѓународни Камион (ИЗИДА) On Command Услуга Информа.. Меѓународни Хидраулични ABS 2.03 Меѓународни Navistar МРЕЖИ 5.5.1 Меѓународни INTUNE 1.4.2 Интернационален Камион на Моторот Семејство NAVISTAR MAXXFOR.. Меѓународниот Обичај Делови Каталог 2006 Целосна Меѓународна Камиони Прирачници и Дијаграми Меѓународна Служба Асистент д-р 2008 и Дилер.. Интернационален Камион ИЗИДА - On Command Услуга Информа..
крајот
На Navistar SERVICEMAXX апликацијата е целосно опремен PC апликација дизајнирана да ги задоволи широк спектар на дијагностички предизвици со кои вие се соочувате кога сервисирање мешан камион флота. Опфат ги вклучува сите Меѓународни електронски мотор системи, што ќе ви овозможи да се кандидира посебни тестови, промена на параметрите, и да ги видите и график на моторот податоци. Ова е топ-of-the-линија алатка за флоти.
Услови :
- К. С. : Windows XP, Windows Vista; Windows 7; Windows 8
- ПРОЦЕСОР : Pentium/Athlon 1.8 GHz или повисок
- RAM меморија : 512 MB на системската меморија
- Хард Диск : 200 MB простор на располагање
- CD-ROM-ОТ
keygen Работи на :
Service Maxx Про
Service Maxx Лајт
for CAT Издание
Моторот Дијагностика
for CAT Издание Стари
for P-er-kins Издание
Воена Издание
JND Издание
Service Maxx Про MWM
Софтверот работи на : Service Maxx Про MWM


Други карактеристики

Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Напон:
1
Објектот Висина:
1inch
Хардвер Верзија:
1
Верзија На Софтвер:
1
Бренд Име:
SattvDiag
моќност:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Тип На Објект:
Софтвер
Специјални Функции:
Bluetooth

Најдобри понуди

Jungheinrich SH (англиски,Германија,шпански & португалски)+ ЈУДИТ -4 - Дијагностички софтвер+ET делови каталог (v4.34)+Никогаш
  • Неодамнешно

Jungheinrich SH (англиски,Германија,шпански & португалски)+ ЈУДИТ -4 - Дијагностички софтвер+ET делови каталог (v4.34)+Никогаш

12000.00 DEN 8400.00

Резервни Делови Каталог Jeti ИПоправка Информации Jeti SH САМО англиски и Германија , англиски,Германија, ја