професионален дијагностички лаптоп cf30 користи компјутер ram меморија 4g без hdd работи за mb ѕвезда c4 c5 за bmw icom

професионален дијагностички лаптоп cf30 користи компјутер ram меморија 4g без hdd работи за mb ѕвезда c4 c5 за bmw icom

DEN 14640.00

Количина на стоки


Лаптоп : ram меморија 4g екран на допир за 95% нови
Hdd : без hdd
Почитувани оваа цена само за лаптоп, без hdd, ако треба hdd ве молиме контактирајте со нас и направи се за hdd, ние ќе се инсталира windows xp или win7 бесплатно за вас. aslo mb ѕвезда и за bmw icom софтвер може да се инсталира бесплатен, ако треба, ве молиме контактирајте со нас за тој Пакет, вклучувајќи : 1. 1pc cf30 лаптоп 4g користат без windows
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки.
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
За царинската проблеми и Данок :
1. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2. Ние секогаш ја прогласи подолу УСД$300 за да се спаси данок. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност.
Цени за вашите позитивни повратни информации Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика .значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро.
ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.
ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени . се надевам дека ќе може да се разбере.


Други карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
моќност:
5w
Објектот Ширина:
23inch
Хардвер Верзија:
најновите
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
CF30
Објектот Должина:
23inch
Верзија На Софтвер:
најновите
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12v
Објектот Висина:
23inch
Електронски:
Yes
Материјал Тип:
Железо
Тип На Објект:
Софтвер
Специјални Функции:
USB
Гаранција:
една година
HDD:
нема hdd
RAM меморија:
4G

Најдобри понуди

Меѓународни ServiceMaxx дијагностички и програмски сервис алатка НОВИ компјутерските игри година за сите верзија и servicemaxx
  • Неодамнешно

Меѓународни ServiceMaxx дијагностички и програмски сервис алатка НОВИ компјутерските игри година за сите верзија и servicemaxx

4800.00 DEN 3696.00

започнете Calterm III 3.8.1+Metafiles+Keygen го отклучите И 2015 A keygen Linde Jungheinrich Liebherr Valtra Widos Уште Com. Iveco E A SY keygen 7.18.1 v Детро

Jungheinrich SH (англиски,Германија,шпански & португалски)+ ЈУДИТ -4 - Дијагностички софтвер+ET делови каталог (v4.34)+Никогаш
  • Неодамнешно

Jungheinrich SH (англиски,Германија,шпански & португалски)+ ЈУДИТ -4 - Дијагностички софтвер+ET делови каталог (v4.34)+Никогаш

12000.00 DEN 8400.00

Резервни Делови Каталог Jeti ИПоправка Информации Jeti SH САМО англиски и Германија , англиски,Германија, ја

автомобил поправка прирачник alldata 10.53 и мичел на побарувачката авто софтвер + мичел тешки камион+ atsg+живописни работилница
  • Неодамнешно

автомобил поправка прирачник alldata 10.53 и мичел на побарувачката авто софтвер + мичел тешки камион+ atsg+живописни работилница

DEN 4994.40

ALLDATA продавници имаат брз пристап до индустријата е најдобар информации за возила од 1982 година за да ја