BUHESHUI 18V 4.5 W Преносни Соларен Панел 12V Полнач За Автомобил, Брод Мотор Батерија Полнач Соларен Панел Полначот Бесплатен Превозот

BUHESHUI 18V 4.5 W Преносни Соларен Панел 12V Полнач За Автомобил, Брод Мотор Батерија Полнач Соларен Панел Полначот Бесплатен

DEN 864.00
-25 %
DEN 1152.00

Количина на стоки

-Пакет ќе биде цврста и да се провери внимателно пред да се предаде.5 W За Автомобил, Брод Мотор Соларен Панел Држачи за промет на Големо со Бесплатен Превозот Овој производ е дизајниран да обезбеди енергија за надворешна 12 V апликации,како што се автомобилската, Кампување автомобил, морски, Моторни и сл. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.5 w Max Температура : 0-60 степен Како да го користите : Plug во запалка приклучок за Тежина (прибл.
3, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ако нема одговор,ве молиме повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно. 1, ви Благодариме за изборот на нас. Одговара 12 V батерија, работна температура 0-60 °c , назад протокот на заштита. Спецификација : Материјал : еден кристално соларен панел Max излез : 250 MA 18 V 10000 Lux Моќ : 4. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни денови.Нова ТОПЛА Продажба ! 12 V Преносни Соларен Панел Батерија Полнач 4. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски во следниве начини :
1, Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат. популарен во Германија.) : На 0,4 KG Големина : 323*123 MM Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата батерија е добро. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Позитивни повратни информации ќе бидат оставени за вас автоматски откако приемот на вашата исплата царинење. Затоа,ве молиме да ни остави позитивен фидбек, ако се задоволи со нашиот објект и услуга. Ние ќе ви обезбедиме највисоко Ниво на Услуга,работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Функција : Висок квалитет,увезени висока реализација ефикасност панел Удобен и практичен Безбедност и животна средина Можат да работат во лоша состојба Долг век животот Лесен за употреба. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.00 часот до 6.
2, Човекот-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
4, Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (Пекинг Време : 9. Ние само брод да се потврди цел адреси. Не грижете се ако трепка слабо, тоа не е голем квалитет проблем.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1), купувачот ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена. Тоа може да го полните вашиот мотор батеријата и го задржи доволно капацитет за заштита на батеријата. -Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно. Тоа е погодно, животната средина, безбедноста на одржување вашата батерија во насекаде. 3 работни дена за процесирање на нарачката по приемот на плаќање. Ви благодариме за вашето разбирање) -Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
2, Што зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.


Други карактеристики

Број на Панели:
1
Тип:
Соларни Ќелии
Количка За Соларен Панел:
No
Флексибилни Соларни Панел:
No
Бренд Име:
BUHESHUI
Број на Клетки:
36
Max. Моќност:
4.5 W
Материјал:
Поликристални Силикон
Број На Модел На:
4.5 W Полнач За Во Автомобил
Номиналниот Капацитет:
NO
is_customized:
Yes
Големина:
323*123MM

Најдобри понуди

2 парчиња/многу Флукс Слој Алатка Пенкало BONPEN BONKOTE БОН-102 Цикличен Користење Паста Лемење Флукс Пенкало Заварување користат
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу Флукс Слој Алатка Пенкало BONPEN BONKOTE БОН-102 Цикличен Користење Паста Лемење Флукс Пенкало Заварување користат

619.20 DEN 527.00

2 парчиња / многу Флукс Слој Алатка Пенкало BONPEN BONKOTE БОН102 Цикличен Користење Паста Лемење Флукс Пенкало

Топла Продажба 24PCS/Многу 2.5 W 6V Мали Соларни ќелии Поликристални Силикон Соларен Панел Лесно DIY Соларен Модул со Висок Квалитет
 • Неодамнешно

Топла Продажба 24PCS/Многу 2.5 W 6V Мали Соларни ќелии Поликристални Силикон Соларен Панел Лесно DIY Соларен Модул со Висок Квалитет

6480.00 DEN 5702.00

Електронски апликации4.Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката Ако купувачот сакаат повеќе да

Висок Квалитет 21W Соларен Полнач Преносни Виткање Количка за Соларен Панел на Полначот на Батеријата Соларна енергија банка
 • Неодамнешно

Висок Квалитет 21W Соларен Полнач Преносни Виткање Количка за Соларен Панел на Полначот на Батеријата Соларна енергија банка

2917.92 DEN 2247.00

Поради временската разлика,можеби и ние не може да ви одговори веднаш,но ние ќе се врати до вас со првите

MSL СОЛАРНИ Соларни ќелии Лемење Лента 1.2*0.25 mm Tabbing жица лемење Ribbion. Калај-плоча бакар лента 10m/Многу Соларен панел
 • Неодамнешно

MSL СОЛАРНИ Соларни ќелии Лемење Лента 1.2*0.25 mm Tabbing жица лемење Ribbion. Калај-плоча бакар лента 10m/Многу Соларен панел

206.40 DEN 194.00

10m Табот жица 1.2 mm*0.25 mm (големината е нормална големина, за повеќето од соларни ќелии)Параметри : 1、Бакар:

BUHESHUI ЗА 0,6 W 3V Мини Соларен Панел Со Кабел Епоксидна Соларни ќелии DIY Соларен Полнач За 3.7 Батеријата 65*65MM 10pcs/многу
 • Неодамнешно

BUHESHUI ЗА 0,6 W 3V Мини Соларен Панел Со Кабел Епоксидна Соларни ќелии DIY Соларен Полнач За 3.7 Батеријата 65*65MM 10pcs/многу

1008.00 DEN 746.00

Мали домашни проекти2 Ви даваат најдобри шопинг искуство е наше задоволство Квалитетот на производот п

BOGUANG 75w полу флексибилни соларни панел ETFE соларен модул ефикасен мобилен MC4 конектор за 12v батерија RV автомобил, јахта
 • Неодамнешно

BOGUANG 75w полу флексибилни соларни панел ETFE соларен модул ефикасен мобилен MC4 конектор за 12v батерија RV автомобил, јахта

DEN 5231.04

Boguang 75w полу флексибилни соларни панел ETFE соларен модул sunpower мобилен MC4 конектор за 12v батерија RV автомоб

Висок Квалитет на 5V 7W Количка за Соларен Полнач Отворено Преносни Соларен Панел Полначот и USB Соларни Powerbank за iphone
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на 5V 7W Количка за Соларен Полнач Отворено Преносни Соларен Панел Полначот и USB Соларни Powerbank за iphone

1680.48 DEN 1294.00

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

BUHESHUI 0.42 W 3V Поликристални Мини Соларна Ќелија Модул DIY Соларен Панел Полначот Систем Доведе Образование 54*54*3ММ 2 парчиња/многу
 • Неодамнешно

BUHESHUI 0.42 W 3V Поликристални Мини Соларна Ќелија Модул DIY Соларен Панел Полначот Систем Доведе Образование 54*54*3ММ 2 парчиња/многу

216.00 DEN 190.00

0.42 Вати 3 V Соларен Панел Соларни ќелии DIY Панел Поликристални Соларни ќелии Панел 54*54*3ММ Бесплатен Прево

SUNWALK ELEGEEK 22W 5V Двојна USB Соларен Панел Полначот Свитлива Водоотпорен Соларна Батерија Полнач со Складирање торба за
 • Неодамнешно

SUNWALK ELEGEEK 22W 5V Двојна USB Соларен Панел Полначот Свитлива Водоотпорен Соларна Батерија Полнач со Складирање торба за

3832.80 DEN 2683.00

Ексклузивно ic GEEK™Откривање на вашиот уред автоматски, и нудат најдобри полнење тековната интелигентно

BUHESHUI Полу-флексибилни Sunpower 20W 18V Соларен Панел 12V Полнач За Автомобил, Брод Мотор Батерија Полнач DIY Сончевиот Систем
 • Неодамнешно

BUHESHUI Полу-флексибилни Sunpower 20W 18V Соларен Панел 12V Полнач За Автомобил, Брод Мотор Батерија Полнач DIY Сончевиот Систем

2352.00 DEN 2070.00

BUHESHUI Полуфлексибилни Sunpower 20 W 18 V Соларен Панел Полнач За 18 V Автомобил, Брод Мотор Батерија Полнач DIY Сонч

Топла Продажба 12PCS/Многу За 0,6 W 2V Поликристални Епоксидна Соларен Панел 82*70MM Мини Соларни ќелии DIY Соларен Модул со
 • Неодамнешно

Топла Продажба 12PCS/Многу За 0,6 W 2V Поликристални Епоксидна Соларен Панел 82*70MM Мини Соларни ќелии DIY Соларен Модул со

1051.20 DEN 925.00

Макс работат на струјата : 330m A6 Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купува

BUHESHUI 1.3 W 5V Соларни ќелии Поликристални МИЛЕНИЧЕ Соларен Панел +15CM Кабел Соларен Модул DIY Соларен Полнач 110*80*3ММ
 • Неодамнешно

BUHESHUI 1.3 W 5V Соларни ќелии Поликристални МИЛЕНИЧЕ Соларен Панел +15CM Кабел Соларен Модул DIY Соларен Полнач 110*80*3ММ

333.60 DEN 294.00

Трговија на големо Мини 1.5 W 10 V Соларни ќелии Поликристални МИЛЕНИЧЕ Соларен Панел Соларен Модул DIY Полн

TONLEN 6V 3W Епоксидна Поликристални Соларни ќелии Соларен Панел DIY Мобилен Телефон Полначот 135*165mm Преносни Sunpower Соларна
 • Неодамнешно

TONLEN 6V 3W Епоксидна Поликристални Соларни ќелии Соларен Панел DIY Мобилен Телефон Полначот 135*165mm Преносни Sunpower Соларна

DEN 576.00

TONLEN 6 V 3 W Епоксидна Поликристални Соларни ќелии Соларен Панел DIY Мобилен Телефон Полначот 135*165mm Преносни

Топла 0.55 W 5.5 V Епоксидна Поликристални Соларен Панел Мини Соларни ќелии DIY Соларни Chargr За 3.7 V Батерија 95*44MM Бесплатен
 • Неодамнешно

Топла 0.55 W 5.5 V Епоксидна Поликристални Соларен Панел Мини Соларни ќелии DIY Соларни Chargr За 3.7 V Батерија 95*44MM Бесплатен

232.80 DEN 205.00

Топла 0.55 W 5.5 V Епоксидна Поликристални Соларен Панел Мини Соларни ќелии DIY Соларни Chargr За 3.7 V Батерија 95*44

Промоција 500PCS/Многу Поликристални Соларен Панел 0.2 W 2V Мин Соларни ќелии+15CM Кабел Лесен DIY Соларен Модул/Системи 78.8*28.3
 • Неодамнешно

Промоција 500PCS/Многу Поликристални Соларен Панел 0.2 W 2V Мин Соларни ќелии+15CM Кабел Лесен DIY Соларен Модул/Системи 78.8*28.3

16800.00 DEN 14784.00

Промоција 500 PCS / Многу Поликристални Соларен Панел 0.2 W 2 V Мин Соларни ќелии+15 CM Кабел Лесен DIY Соларен Мод

BUHESHUI 0.8 W 5V Мини Соларен Панел Соларна Ќелија Модул Поликристални Соларна Батерија Полнач За 3.7 V 84*84*3ММ 10pcs Бесплатен
 • Неодамнешно

BUHESHUI 0.8 W 5V Мини Соларен Панел Соларна Ќелија Модул Поликристални Соларна Батерија Полнач За 3.7 V 84*84*3ММ 10pcs Бесплатен

1200.00 DEN 1056.00

Висок Квалитет Мини Соларни ќелии Соларен Модул Соларен Панел Bolycrystalline Соларни Ќелии 0.8 Вати 5 V промет н

Boguang 180w флексибилни соларни панел ќелија модул соларен полнач mc4 конектор за сончевиот систем 12v батерија автомобил RV
 • Неодамнешно

Boguang 180w флексибилни соларни панел ќелија модул соларен полнач mc4 конектор за сончевиот систем 12v батерија автомобил RV

DEN 13439.04

Boguang 180w флексибилни соларни панел ќелија модул соларен полнач mc4 конектор за сончевиот систем 12v батериј

Промоција 200PCS/Многу Од 1,5 W 6V 250mA Мини Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел DIY Соларни Модел/Мали енергетски Систем
 • Неодамнешно

Промоција 200PCS/Многу Од 1,5 W 6V 250mA Мини Соларни ќелии Поликристални Соларен Панел DIY Соларни Модел/Мали енергетски Систем

35472.00 DEN 31215.00

Време на испорака : 1) Транспорт развиените земји е околу 745 дена2) Далечински земји е околу 28 недели5.DC аку