2 метри Изолација пенење цевки за топла вода внатрешен дијаметар 25mm дебелина 20mm, изолација за цевка

2 метри Изолација пенење цевки за топла вода внатрешен дијаметар 25mm дебелина 20mm, изолација за цевка

DEN 161.00
-18 %
DEN 196.32

Количина на стоки


Тоа вклучува : 2 метри Изолација пенење цевки за топла вода внатрешен дијаметар 25mm дебелина 20mm.
(забелешка : ако ви треба 4 метри, само да ги купите 2 П'ty, ако треба 6meter, само да ги купите 3 П'ty...)
Параметарот :
Должина : 2 метри
Внатрешен дијаметар : 25 мм
Дебелина : 20mm
Плаќање
· Ве молиме да го плати во рок од 3 дена по ред.
· Ве молиме контактирајте со нас за вашата исплата ако имате било каков проблем.
Услови за продажба
· Позитивен Фидбек е нашиот живот. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да ги реши проблемите.
Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници). Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.
· Купувачот, како што е на увозникот, е одговорен за плаќање на царина цена или поврзани со ДАНОКОТ.
За нас
· Добредојдовте на нашата продавница. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. ве Молиме посетете нè често. Ние сме задоволни да работат со вас!
Контактирајте со нас
· Сите комуникации се ракува преку пораки и АЛИ порака. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо.


Други карактеристики

Број На Модел На:
А3-SWH-IFP25-2-1

Најдобри понуди

20A MPPT Соларни Задолжен Контролор + Далечински Метар MT50 EPEVER Батеријата Регулаторот Батерија Сензор на Температура и Следење
  • Неодамнешно

20A MPPT Соларни Задолжен Контролор + Далечински Метар MT50 EPEVER Батеријата Регулаторот Батерија Сензор на Температура и Следење

DEN 6211.68

EPEVER MPPT Соларни Задолжен Контролор,ТрагачНа Серес20 A ,12 V / 24 VDC AUTO, + MT50 Далечински метарМакс 100 V PV Текст,со LC

MPPT батеријата соларен контролер Tracer2215BN за 520w 24v соларен панел систем употреба со MT50 метар РАНЛИВИТЕ и сензор на
  • Неодамнешно

MPPT батеријата соларен контролер Tracer2215BN за 520w 24v соларен панел систем употреба со MT50 метар РАНЛИВИТЕ и сензор на

5712.00 DEN 5084.00

MPPT батеријата соларен контролер Tracer2215 BN за 520w 24v соларен панел систем употреба со MT50 метар РАНЛИВИТЕ и с