За KYMCO Agility50 05-08 Агилност 50 R10 4T CK 50 QT S 06-14 Агилност 50 R12 4T CK 50 QT S 06-14 Motocycle накладките Пред

За KYMCO Agility50 05-08 Агилност 50 R10 4T CK 50 QT S 06-14 Агилност 50 R12 4T CK 50 QT S 06-14 Motocycle накладките Пред

DEN 355.00
-13 %
DEN 408.00

Количина на стокиДруги карактеристики

боја:
Пред 2 пара, Пред 1 пар, GFY Пред 2 пара, GFY Пред 1 пар
Објектот Тежина:
0.28kg
Објектот Висина:
0.9cm
Име На Модел:
За EBC FA228
Објектот Должина:
9.67cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
4.2cm
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Објектот Дијаметар:
9.67cm
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
ПРЕД
ОЕМ Кодот:
GFY - FA228
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Модел:
A
Една Апликација:
За KYMCO Agility50
Една Година:
2005-2008 година
Апликацијата две:
Агилност 50 R10 4T CK 50 QT S Агилност 50 R12 4T CK 50 QT S
Година Втора:
2006-2014

Најдобри понуди

Мотоцикл Предната страна ( Лево и Право) накладките за ЈАМАХА АТВ Raptor 700 YFM 700 R (Сите модели) 2006-2015 Диск Кочница Подлога
  • Неодамнешно

Мотоцикл Предната страна ( Лево и Право) накладките за ЈАМАХА АТВ Raptor 700 YFM 700 R (Сите модели) 2006-2015 Диск Кочница Подлога

1386.72 DEN 1179.00

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Фун

МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За ПОБЕДА V92C 98-03 Нес Потпис Серија 05-07 Кралот Pin 04-07 Вегас 8-Топка
  • Неодамнешно

МОТО ЈАГЛЕРОД КЕРАМИЧКИ СОПИРАЧКИ РАМПА Пред+Задни За ПОБЕДА V92C 98-03 Нес Потпис Серија 05-07 Кралот Pin 04-07 Вегас 8-Топка

1142.40 DEN 845.00

ЗАПОБЕДА УЛИЦА ВЕЛОСИПЕДИV92 C (Сите Модели од Еден Пред Роторот) (19982003)Нес Потпис Серија (20052007)Кралот Pin /