ПУКА 40M Подводни Водоотпорен Случај, за GoPro Херој 5 Црна Go Pro Херој 6 Камера Нуркање Домување Планината за GoPro Херој 6 Додаток

ПУКА 40M Подводни Водоотпорен Случај, за GoPro Херој 5 Црна Go Pro Херој 6 Камера Нуркање Домување Планината за GoPro Херој 6

DEN 591.00
-22 %
DEN 758.40

Количина на стоки

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
40 метри водоотпорен Go Pro Херој 6/5 случај
Од страна ПУКА
Производ карактеристики
Погоден за : Go Pro Херој 6/5
40 метри водоотпорен за истражување на подводниот свет
Стандард замена за домување
Тенок, лесен дизајн го прави вашиот Go Pro повеќе погоден за носене, mountable, и разноврсна од било кога
На водоотпорен анти-surf притисок школка не ќе влијае на слободата на движење или фотографски ефекти
Пред видите
Назад видите
Страна видите
Случај филтер за приказ
Анти-магла внесува (12 парчиња/pack)
Анти-потоне floatation блок
Футрола со филтер, флотација блок, и внесува сет
ПУКА компактен за носење
Големина : 17 cm x 12 cm x 7 cm
XTK126 (Случај + инсерти)
XTK128 (Случај + внесува + случај филтер + блок )
XTK129 (Случај + внесува + случај филтер + блок + носење )
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита


Други карактеристики

Бренд Име:
ПУКА
Тип:
Водоотпорен Куќишта
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
XTGP340C
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
боја:
Транспарентна
Одговараат На Камера :
Случај за Gopro Херој 6 / Херој 5 Црна
Водоотпорен Длабочина:
40m
Водоотпорен Случај Тежина:
136g
Носење Големина:
17m x 12cm x 7cm

Најдобри понуди

Gopro Додатоци Комплет ЕВА Колекција Кутија Водоотпорен Gopro Заштитни Случај Камера за Видео Случај Tripod Складирање Торба
  • Неодамнешно

Gopro Додатоци Комплет ЕВА Колекција Кутија Водоотпорен Gopro Заштитни Случај Камера за Видео Случај Tripod Складирање Торба

571.20 DEN 468.00

Gopro Додатоци Комплет ЕВА Колекција Кутија Водоотпорен Gopro Заштитни Случај Камера за Видео Случај Tripod Ск

Vamson за да Одат Про Додатоци Кул Темно 35M Нуркање Камера Водоотпорен Домување Случај Покритие за Gopro Херој 4 3+ Спорт Камера
  • Неодамнешно

Vamson за да Одат Про Додатоци Кул Темно 35M Нуркање Камера Водоотпорен Домување Случај Покритие за Gopro Херој 4 3+ Спорт Камера

431.04 DEN 409.00

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние ќе ги сноси сите пре

PULUZ За Gopro Surf Додатоци 23 во 1 30m подводни Нуркање Случај Сурфање Одбор Планината Вратот Рака Складирање Торба За Gopro
  • Неодамнешно

PULUZ За Gopro Surf Додатоци 23 во 1 30m подводни Нуркање Случај Сурфање Одбор Планината Вратот Рака Складирање Торба За Gopro

1031.52 DEN 877.00

Криви Површината Месеци x 2 парчиња + Рамна Површина Месеци x 2 парчиња + Лепило Планината Налепници x 4pcs9 В

8 компјутери Рамен и Криви Лепило Налепница Планината Шлем за GoPro Херој SJCAM, Xiaomi Yi, EKEN Спортски Камера Додатоци
  • Неодамнешно

8 компјутери Рамен и Криви Лепило Налепница Планината Шлем за GoPro Херој SJCAM, Xiaomi Yi, EKEN Спортски Камера Додатоци

207.84 DEN 197.00

8 КОМПЈУТЕРИ Рамен и Криви Лепило Налепница Планината Шлем за Go Pro Херој 1 / 2 / 3 3+ / 4, SJCAM, Xiaomi Yi Спорт Камера

QQT за Gopro Херој 5 Додатоци Водоотпорен Заштитник Подводни Случај 45 M Заштитни Случај за да Одат про Херој 5 Спортски Камера
  • Неодамнешно

QQT за Gopro Херој 5 Додатоци Водоотпорен Заштитник Подводни Случај 45 M Заштитни Случај за да Одат про Херој 5 Спортски Камера

596.16 DEN 507.00

Школка увезени акрилик материјал "plexiglass", одбрани суровини, професионална продукција, строги тестови, д

15 Парчиња 1/4 3/8 инчи Метал Навој Завртка Конвертор Адаптер за dslr фото Камера,Tripod,Рамо Екипаж,Светлина Мирување,Камерата
  • Неодамнешно

15 Парчиња 1/4 3/8 инчи Метал Навој Завртка Конвертор Адаптер за dslr фото Камера,Tripod,Рамо Екипаж,Светлина Мирување,Камерата

247.68 DEN 235.00

Помогне да добие повеќе екипаж комбинација можноста и слободата во вашата фото снимањето!Лесен,лесен з

За Gopros Херој Додатоци Водоотпорен Случај Анти-Магла 45M Нуркање Спортски Домување Кутија со Стакло Монтирање за GoPro Херој
  • Неодамнешно

За Gopros Херој Додатоци Водоотпорен Случај Анти-Магла 45M Нуркање Спортски Домување Кутија со Стакло Монтирање за GoPro Херој

518.88 DEN 425.00

Главни Карактеристики : Точка име : водоотпорен случај, за Gopro 3 / 3+ / 4 материјал : тешко пластика и нерѓосу

WLJIAYANG Водоотпорен Smart WIFI Далечински Управувач Поставите Контролер со Полнење Кабел и Lanyard за GoPro Херој 5 4 Сесија
  • Неодамнешно

WLJIAYANG Водоотпорен Smart WIFI Далечински Управувач Поставите Контролер со Полнење Кабел и Lanyard за GoPro Херој 5 4 Сесија

2413.44 DEN 1762.00

Карактеристики : 1 Синтетички2 Вкупно камера контрола, вклучувајќи / исклучување; Промена на владата; и п

AMKOV Спорт Камера Градите Рака Планината за Gopro Херој 5 4 Xiaomi Yi 4K Акција Камера Градите Планината Темперамент за да Одат
  • Неодамнешно

AMKOV Спорт Камера Градите Рака Планината за Gopro Херој 5 4 Xiaomi Yi 4K Акција Камера Градите Планината Темперамент за да Одат

DEN 220.80

Боја Црна Материјал Еластичен појас + ABS Приклучок Големина 4.5 х 3.5 см " Макс Оптоварување на 0,4 kg Други Кар

За Go Pro Додатоци на Градите Еластичен Појас Рамо, Рака Планината Држачот за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ SJCAM SJ4000
  • Неодамнешно

За Go Pro Додатоци на Градите Еластичен Појас Рамо, Рака Планината Држачот за GoPro HERO5 HERO4 Сесија ХЕРОЈ 5 4 3+ SJCAM SJ4000

291.84 DEN 219.00

1) Материјал : Пластика2) Max Оптоварување : 500g3) Погодни за луѓе љубов отворено спортови, како скијање, mountaine