Бесплатен превозот Оригинални ЗА DELL Inspiron 1440 PP42L 14Z LA-4631P Ethernet мрежна порта 13 pin

Бесплатен превозот Оригинални ЗА DELL Inspiron 1440 PP42L 14Z LA-4631P Ethernet мрежна порта 13 pin

DEN 256.00
-11 %
DEN 287.52

Количина на стоки


13 игла, со светлина
Должина x ширина x висока (не вклучувајќи и игли) беа : 15.1x16.3x11.2mm
На матичната плоча висина : 9.2 милиметри
Ве молиме потврдете контрола слика по купувањето.


Други карактеристики

Тип:
SSD Адаптери Колекции
Пакет:
No

Најдобри понуди