Слободен Брод Од Германија! АКТ 10PCS Nema17 Stepper Моторни 17HS4417P1-X4 2Phase 4000g cm 1.7 4-Води CE ROSH ISO окно на Авионот

Слободен Брод Од Германија! АКТ 10PCS Nema17 Stepper Моторни 17HS4417P1-X4 2Phase 4000g cm 1.7 4-Води CE ROSH ISO окно на Авионот

DEN 6207.84

Количина на стоки


Големо Изненадување! АКТ Моторни отвори Германија склад! Брод Од Германија Склад со DHL да се земјите од ЕУ! Не увоз даночни! Побрза Испорака! Помалку Штета!
Добредојдовте во мојата продавница!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Оваа ставка вклучува :
5 PCS Nema17 Stepper Моторни 17 HS4417 P1-X4 :
1.8 студии, 1.7 А, 4000g cm(60oz-in), 2 Phase, 4 Lead, 1000mm жица должина,40mm моторни должина
Ве молиме проверете спецификација внимателно!
Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!
Било какви прашања, слободно контактирајте ме!


Други карактеристики

Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Одржување На Вртежен Момент:
2800g cm(40oz-во)
сертификација:
CE,ISO
Тековната / Фаза:
0.4 на
Број На Модел На:
17HS4417P1-X4
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Примена 1:
3D Десктоп Печатач
апликацијата 2:
Гравирање,Мелење Машина
Апликација 3:
Робот

Најдобри понуди