ЕУ Бесплатно! Wantai 10PCS Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW610p1 Единствен Рамен Вратило 4500g cm 40mm 1.2 Еден Raprep 3D Печатач CE CNC

ЕУ Бесплатно! Wantai 10PCS Nema 17 Stepper Моторни 42BYGHW610p1 Единствен Рамен Вратило 4500g cm 40mm 1.2 Еден Raprep 3D Печатач

DEN 4467.00
-6 %
DEN 4752.00

Количина на стоки


Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германија складиште на Европската Унија Клиенти! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга, ве молиме не двоумете се! Слободен Брод од страна на DHL!
Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Овој пакет вклучува :
10 компјутери Nema 17 stepper моторни 42 BYGHW610p1 1.2 Еден 4500g cm(65oz-во) 40m Еден Стан во Окното
Ве молиме потврдете превозот метод и такси превозот пред плати!
Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!
Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!


Други карактеристики

сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
1.2 А
Број На Модел На:
42BYGHW610p1
Одржување На Вртежен Момент:
4500g.см(65oz-во)
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Application1:
3d печатач
Application2:
Гравирање Машина
Application3:
cnc рутер за пластична&метал машина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди