Слободен Брод Од Германија! АКТ 20PCS Nema17 Stepper Моторни 17HS4417 2Phase 56oz-во 40mm 1.7 A CE ROSH ISO 3D Печатач Врвен квалитет

Слободен Брод Од Германија! АКТ 20PCS Nema17 Stepper Моторни 17HS4417 2Phase 56oz-во 40mm 1.7 A CE ROSH ISO 3D Печатач Врвен

DEN 11109.60

Количина на стоки


Големо Изненадување! АКТ Моторни отвори Германија склад! Брод Од Германија Склад со DHL да се земјите од ЕУ! Не увоз даночни! Побрза Испорака! Помалку Штета!
Добредојдовте во мојата продавница!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Оваа ставка вклучува :
20 PCS Nema17 Stepper Моторни 17 HS4417 :
1.8 студии, 1.7 А, 4000g cm(56-in), 2 Phase, 4 Lead, 300мм жица должина,40mm моторни должина
Ве молиме проверете спецификација внимателно!
Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!
Било какви прашања, слободно контактирајте ме!


Други карактеристики

Тип:
Хибрид
Број На Модел На:
17HS4417
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
1.7 На
Одржување На Вртежен Момент:
4000g cm(56oz-во)
сертификација:
CE,ISO
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Примена 1:
3d печатач
апликацијата 2:
Мали CNC Рутер за Полнење
Апликација 3:
Робот

Најдобри понуди