БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>> whosale Круг Црвен камен Мушка Гроздобер 925 Сребрен Куки Обетки

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>> whosale Круг Црвен камен Мушка Гроздобер 925 Сребрен Куки Обетки

DEN 383.00
-20 %
DEN 479.04

Количина на стоки


Превозот : НЕ КУТИЈА
Откако уплатата се населиле, ние ќе обично пост од воздухопловната (Хонгконг Пост / China Post) во рок од 1-3 работни дена.
Ние очекуваме дека меѓународните испорака трае околу 15 - 35working дена (Sat & Сонцето & Јавни Празник не се вклучени). Сепак, ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека некои земји може да се судрите подолго испорака поради локално царинење.
Ве молиме НЕ НИ ОСТАВИ 1 или 2 оценка на повратни информации, бидејќи на долг превозот време. кога целосно плаќање јас испраќаат објектот во рок од 1-2 дена.но некаде поштата можеби ќе имаат проблем или многу зафатен.ве молиме да се разбере
Ако вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност. Можете да проверете со вашиот локален обичај канцеларија за да видите дополнителни трошоци пред да конкурираат.
Ве молиме да забележите дека превозот и ракувањето надомест на СЕКОЈ објект се смета одделно, тоа значи дека можете исто така ќе треба да плаќаат за превозот и ракувањето надомест за СЕКОЈ објект дури и ќе се комбинираат купување, ова е очигледно, бидејќи поштарина е директно пропорционално со тежината на целиот пакет.
ПОВРАТНИ информации
Вашиот ентузијазам е најдоброто рекламирање јас може да побара. Кога имате вашиот нов објект во рака, ве молиме да се врати да ја напуштат повратни информации. Кажи ми и на другите што мислите. Да видиме повратни информации испратени од други корисници, кликнете тука :


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
005

Најдобри понуди

BOROSA Нова Златна Боја Круг Drusy Галакси Кварц Титаниум Калцедон Studs Обетки за Жени, Модата Камења Studs Обетки G1379
  • Неодамнешно

BOROSA Нова Златна Боја Круг Drusy Галакси Кварц Титаниум Калцедон Studs Обетки за Жени, Модата Камења Studs Обетки G1379

1104.00 DEN 994.00

Материјал : Галакси Кварц Титаниум КалцедонКамен Големина : Прибл Камен Големина : 9x9mm Дебелина : 5~6mmТежи

Dreamcarnival1989 Жените Студ Earings Симпатична Шупливи Поврзани Срца Родиум-Боја Јасно Бели Трепкање на ЧЕШКА го Отвори Boucles
  • Неодамнешно

Dreamcarnival1989 Жените Студ Earings Симпатична Шупливи Поврзани Срца Родиум-Боја Јасно Бели Трепкање на ЧЕШКА го Отвори Boucles

DEN 431.52

АКО ВИ ТРЕБА ОВОЈ ПОДАРОК КУТИЈА, ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНИ ЗА ДА СЕ КУПИ.ЗА НАРАЧКИ РАКУВА СО ALIEPXRESS, ПОДАРОК КУТИ

KIVN Мода Накит, Отворајќи CZ Кубни Циркони Hamsa Рака турски Сино Око Студ Обетки за Женска Девојки Промоција Роденден Подароци
  • Неодамнешно

KIVN Мода Накит, Отворајќи CZ Кубни Циркони Hamsa Рака турски Сино Око Студ Обетки за Женска Девојки Промоција Роденден Подароци

936.48 DEN 590.00

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Титаниум Сребро Обетки Mens уво прстен клип не алергиски крстот претерани личност Лажни Уво Приклучоци Barbell Уво Студ
  • Неодамнешно

Титаниум Сребро Обетки Mens уво прстен клип не алергиски крстот претерани личност Лажни Уво Приклучоци Barbell Уво Студ

1056.00 DEN 1003.00

Производ Infromation : Стил : Мода Уво СтудМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Челик Црното ЗлатоГолемин

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Црна Асиметрични Вселената Ѕвезда Студ Обетки За Ќерка Девојки DS198
  • Неодамнешно

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Црна Асиметрични Вселената Ѕвезда Студ Обетки За Ќерка Девојки DS198

287.52 DEN 172.00

5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Мода МАЧКА Антички Сребрен Позлатен обетки Личност студ обетки за жените промет на големо со бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Мода МАЧКА Антички Сребрен Позлатен обетки Личност студ обетки за жените промет на големо со бесплатен превозот

1103.52 DEN 673.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе

TYME не ' Рѓосувачки Челик Накит Луксузен Бренд Љубов Срцето Обетки За Жените Студ Обетки Накит Розова/Зелена Сребрена Боја Обетки
  • Неодамнешно

TYME не ' Рѓосувачки Челик Накит Луксузен Бренд Љубов Срцето Обетки За Жените Студ Обетки Накит Розова/Зелена Сребрена Боја Обетки

DEN 297.60

Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик ,кои не избледуваатБоја : роза злато / gold / сребренапогоден : жена / д