Нова Имитација бисер реси мека обетки Shambhala целосна кристална топка накит обетки женски обетки популарни tempera

Нова Имитација бисер реси мека обетки Shambhala целосна кристална топка накит обетки женски обетки популарни tempera

DEN 92.00
-40 %
DEN 153.60

Количина на стокиДруги карактеристики

Бренд Име:
NEHZY
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AKOYW829-830-831-832
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Продажбата сериски број:
Мека монистра студ обетки
Чистота:
30% сребро.
Процес На Преработка:
позлата
Погоден за подарок прилики:
Роденден, саеми, фестивали, туризам спомен, свадба
Моделирање:
Капка Форма
Пакување:
индивидуални пакет
Боја:
Бисер, црвена оникс, црна оникс, целосна вежба топка (цена)
Начин на продажба:
трговија на големо и на мало
Тежина:
Околу 2,6 g

Најдобри понуди

316L не 'Рѓосувачки Челик Крофна Студ Earring Со Дупка од не' Рѓосувачки Челик Earring DIY Jewellry Изработка на Додатоци Доведе/Nickle/CA
  • Неодамнешно

316L не 'Рѓосувачки Челик Крофна Студ Earring Со Дупка од не' Рѓосувачки Челик Earring DIY Jewellry Изработка на Додатоци Доведе/Nickle/CA

447.84 DEN 403.00

Име : Нерѓосувачки челик earring додатоци Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 8mm Овој накит спого

Девојката е Непослушен Малку Мачка Нерѓосувачки Челик Цртан филм Студ Обетки Чудно oorbellen voor vrouwen одг Kolczyki уво манжетната
  • Неодамнешно

Девојката е Непослушен Малку Мачка Нерѓосувачки Челик Цртан филм Студ Обетки Чудно oorbellen voor vrouwen одг Kolczyki уво манжетната

105.12 DEN 74.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик КристалГолемина

Фенси&Фантазија Earring Поставува 12 Парови Поставува Круг Плоштадот Топката Легура Австрија циркон Студ Обетки За Жените се
  • Неодамнешно

Фенси&Фантазија Earring Поставува 12 Парови Поставува Круг Плоштадот Топката Легура Австрија циркон Студ Обетки За Жените се

186.24 DEN 104.00

Добредојдовте на нашата продавница.Вашето задоволство е нашиот најголем напор.1 $150 ,бесплатен превозот

925 фунта сребро обетки Шуплива сфера љубов женски студ обетки Карактер шарм топката топка од жените студ обетки
  • Неодамнешно

925 фунта сребро обетки Шуплива сфера љубов женски студ обетки Карактер шарм топката топка од жените студ обетки

120.00 DEN 84.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

Моден Топла Продажба Bijoux 2018 Нов Стил Earings Накит Гроздобер Симпатична Убави зелени Големото Око Був Обетки личност Earing
  • Неодамнешно

Моден Топла Продажба Bijoux 2018 Нов Стил Earings Накит Гроздобер Симпатична Убави зелени Големото Око Був Обетки личност Earing

102.24 DEN 53.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо

2017 нови пристигнување топла продаде мода сјајна CZ циркон 925 sterling silver дами'stud обетки жените накит за подарок трговија
  • Неодамнешно

2017 нови пристигнување топла продаде мода сјајна CZ циркон 925 sterling silver дами'stud обетки жените накит за подарок трговија

326.40 DEN 271.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Ajojewel Луксузни Три-димензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит трговија на Големо Година
  • Неодамнешно

Ajojewel Луксузни Три-димензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит трговија на Големо Година

239.52 DEN 216.00

Име : Ajojewel Луксузни Тридимензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит тргови

Вистински 925 Фунта Сребро Обетки Класичен Прекрасна Мачка Студ Обетки Поставен На Луксузни Накит За Жените Божиќ Подарок
  • Неодамнешно

Вистински 925 Фунта Сребро Обетки Класичен Прекрасна Мачка Студ Обетки Поставен На Луксузни Накит За Жените Божиќ Подарок

561.60 DEN 365.00

Накит Тип Студ ОбеткиРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverМоделот МачкаПовод Подароци, Партија, Ангаж