Бесплатен Превозот Фабрика Директно на Големо Евтини Целосна Rhinestones Студ Обетки Со Анти-алергија Пластични Стап,90pairs/многу

Бесплатен Превозот Фабрика Директно на Големо Евтини Целосна Rhinestones Студ Обетки Со Анти-алергија Пластични Стап,90pairs/многу

DEN 744.00

Количина на стоки


Забелешка : За мешани бои,може да бидат променети во секое време,само се меша во случајни бои,не може да биде точно ист како на сликата покажува.
1. 90pairs/многу.
2. Бои : бела и црна;multicolor.
3. Дизајн : како на сликата.
4. Материјал : железо парче+кристал+пластика стап.
5. уво приклучок : гума.
6. големина : за 5-8мм
7. Пакување : 18pairs/пластична кутија за пакување,5boxes/многу.


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
a69
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
пластични стап
Материјал:
железен стап
Гем Боја:
бела и црна,multicolor
Главниот Камен:
Rhinestones
Метали Тип:
пластични стап
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Количина:
90pairs/многу

Најдобри понуди

925 Sterling Silver Нова Мода Геометриски Дизајн Бисер Студ Обетки за Жените Накит Божиќ Подарок 2017 Топла Продажба на Големо
 • Неодамнешно

925 Sterling Silver Нова Мода Геометриски Дизајн Бисер Студ Обетки за Жените Накит Божиќ Подарок 2017 Топла Продажба на Големо

316.80 DEN 238.00

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата и

Вистински 925 Фунта Сребро Обетки Класичен Прекрасна Мачка Студ Обетки Поставен На Луксузни Накит За Жените Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

Вистински 925 Фунта Сребро Обетки Класичен Прекрасна Мачка Студ Обетки Поставен На Луксузни Накит За Жените Божиќ Подарок

561.60 DEN 365.00

Накит Тип Студ ОбеткиРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverМоделот МачкаПовод Подароци, Партија, Ангаж

Свежо цвеќе студ earring чисто сребро елегантен женски личност обетки сите-одговара со краток stubbiness анти-алергиски
 • Неодамнешно

Свежо цвеќе студ earring чисто сребро елегантен женски личност обетки сите-одговара со краток stubbiness анти-алергиски

1192.80 DEN 966.00

детали за производотСОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандар

Девојката е Непослушен Малку Мачка Нерѓосувачки Челик Цртан филм Студ Обетки Чудно oorbellen voor vrouwen одг Kolczyki уво манжетната
 • Неодамнешно

Девојката е Непослушен Малку Мачка Нерѓосувачки Челик Цртан филм Студ Обетки Чудно oorbellen voor vrouwen одг Kolczyki уво манжетната

105.12 DEN 74.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик КристалГолемина

Ajojewel Луксузни Три-димензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит трговија на Големо Година
 • Неодамнешно

Ajojewel Луксузни Три-димензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит трговија на Големо Година

239.52 DEN 216.00

Име : Ajojewel Луксузни Тридимензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит тргови

316L не 'Рѓосувачки Челик Крофна Студ Earring Со Дупка од не' Рѓосувачки Челик Earring DIY Jewellry Изработка на Додатоци Доведе/Nickle/CA
 • Неодамнешно

316L не 'Рѓосувачки Челик Крофна Студ Earring Со Дупка од не' Рѓосувачки Челик Earring DIY Jewellry Изработка на Додатоци Доведе/Nickle/CA

447.84 DEN 403.00

Име : Нерѓосувачки челик earring додатоци Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : 8mm Овој накит спого

Моден Топла Продажба Bijoux 2018 Нов Стил Earings Накит Гроздобер Симпатична Убави зелени Големото Око Був Обетки личност Earing
 • Неодамнешно

Моден Топла Продажба Bijoux 2018 Нов Стил Earings Накит Гроздобер Симпатична Убави зелени Големото Око Був Обетки личност Earing

102.24 DEN 53.00

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо

Мала Симпатична Златна Боја Earings мода накит Блеска Љубов Модели Метал Студ Обетки За Девојки orecchini bijuteria feminina
 • Неодамнешно

Мала Симпатична Златна Боја Earings мода накит Блеска Љубов Модели Метал Студ Обетки За Девојки orecchini bijuteria feminina

105.12 DEN 74.00

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Не ' Рѓосувачки Челик КристалГолемина

Зелена Вода Капки Ретро Сребрена Боја Earring Ноќни Клубови Исклучителна Епоксидна Смола Обетки Трендовски Стакло Изработени
 • Неодамнешно

Зелена Вода Капки Ретро Сребрена Боја Earring Ноќни Клубови Исклучителна Епоксидна Смола Обетки Трендовски Стакло Изработени

175.68 DEN 156.00

Производство : Зелена Вода Капки Ретро Сребро Позлатен Earring Ноќни Клубови Исклучителна Епоксидна Смола

Природни 8 пара 8 боја, 7-8мм образован слатководни бисер монистра студ earring висок квалитет на модата жените облека, накит
 • Неодамнешно

Природни 8 пара 8 боја, 7-8мм образован слатководни бисер монистра студ earring висок квалитет на модата жените облека, накит

794.40 DEN 556.00

Понекогаш може да биде резултат на несоодветно снабдување или времето проблеми влијаат на испорака, та

Фенси&Фантазија Earring Поставува 12 Парови Поставува Круг Плоштадот Топката Легура Австрија циркон Студ Обетки За Жените се
 • Неодамнешно

Фенси&Фантазија Earring Поставува 12 Парови Поставува Круг Плоштадот Топката Легура Австрија циркон Студ Обетки За Жените се

186.24 DEN 104.00

Добредојдовте на нашата продавница.Вашето задоволство е нашиот најголем напор.1 $150 ,бесплатен превозот

925 фунта сребро обетки Женски пари пломба циркон сребро обетки Женски шарм студ обетки Пломба циркон обетки Свиткана уво
 • Неодамнешно

925 фунта сребро обетки Женски пари пломба циркон сребро обетки Женски шарм студ обетки Пломба циркон обетки Свиткана уво

120.00 DEN 84.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

925 фунта сребро обетки Шуплива сфера љубов женски студ обетки Карактер шарм топката топка од жените студ обетки
 • Неодамнешно

925 фунта сребро обетки Шуплива сфера љубов женски студ обетки Карактер шарм топката топка од жените студ обетки

120.00 DEN 84.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг