Нови 2,2 см Домот Луксузен Супер Сјајните Циркон Цвет Студ Обетки за ОЛ Дама Девојки Сопствени Модни Накит

Нови 2,2 см Домот Луксузен Супер Сјајните Циркон Цвет Студ Обетки за ОЛ Дама Девојки Сопствени Модни Накит

DEN 110.00
-25 %
DEN 146.88

Количина на стоки


Имаме многу други стилови на обетки за вашиот избор, pls проверете повеќе за нашата продавница
Ние нудиме 1pc бесплатен превозот за сите нив, и ние, исто така може да понуди големо на услугата со голем попуст! Pls контактирајте не на линија за најдобра цена на голема количина!!!
Pls употреба шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден предмет.
Процес : додадете стоки во корпа-продолжете со купување-приказ на шопинг количка-да ги проверите сите ставки-кликни за да се КУПИ ТОА СЕГА-изберете превозот метод-потврда на плаќањето!
Производ Фото Покаже Како Подолу :
Големина 2.2*2,2 см
Известување за Испорака :
1.Сите наши пакети кои се испраќаат од ПОСТ воздух mail во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање.
2.Пратката нормално зема во рок од 30-35 дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 35 дена , ако не може да се добие во рок од 35 дена бидејќи ние брод надвор , ве молиме ни e-mail.
Можете исто така да изберете EMS, FEDEX, DHL, UPS-от, и ТНТ. Pls контактирајте не на линија за проверка на точната испорака полнење на вашата земја според реалните пакет тежина. Ви благодариме!
Услуга На Клиентите
Beacause вашиот satisfacition е нашата цел.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било спор без комуникација.
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.и тоа нема да ве изневерам.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Charmcci
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
RH
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
клипот
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг за Мажи Машки Татко Партија Накит Подароци
  • Неодамнешно

DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг за Мажи Машки Татко Партија Накит Подароци

228.48 DEN 160.00

DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг Накит за Мажи Машки

TYME не ' Рѓосувачки Челик Накит Луксузен Бренд Љубов Срцето Обетки За Жените Студ Обетки Накит Розова/Зелена Сребрена Боја Обетки
  • Неодамнешно

TYME не ' Рѓосувачки Челик Накит Луксузен Бренд Љубов Срцето Обетки За Жените Студ Обетки Накит Розова/Зелена Сребрена Боја Обетки

DEN 297.60

Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик ,кои не избледуваатБоја : роза злато / gold / сребренапогоден : жена / д

Висок Квалитет 10мм 8мм 6mm Јасно Австриската Кристал, Отворајќи Shamballa Диско Топка Вистински 925 Sterling Silver Студ Обетки
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 10мм 8мм 6mm Јасно Австриската Кристал, Отворајќи Shamballa Диско Топка Вистински 925 Sterling Silver Студ Обетки

282.24 DEN 282.00

Повратни информации ќе бидат оставени кога ќе се добијат повратни информации од вас.Контакт Со Нас На :