BlingZircons Прекрасна Срце Облик Кубни Циркони Кристал Голем Студ Обетки Жените Мода Накит Подарок Со CZ Marquise Камен E096

BlingZircons Прекрасна Срце Облик Кубни Циркони Кристал Голем Студ Обетки Жените Мода Накит Подарок Со CZ Marquise Камен E096

DEN 331.00
-40 %
DEN 552.00

Количина на стоки


Бренд : Bling Zircons Предмет Тип : Голема Големина Пост Студ E arring Материјал : Кубни Zirco nia Камен Главни Бои : Бела Earring Големина : 2.5 *2.8 cm - Bling Zircons Прекрасна Срце Облик Кубни Циркони Кристал Голем Студ Обетки Жените Мода Накит Подарок Со CZ Marquise Камен E096 -


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E096
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум Слободни
Метална боја:
сребрена боја
Циркони Камен Боја:
Бела
дизајн за:
Европската,Корејски,Нигерија,Руски,Американски И
Материјал:
Кубен Циркони Кристално
Подарок за:
Ќерка, Сопруга, Пријателка, Жени, Девојки, Љубовници
квалитет:
Срце Облик Студ Обетки /Мода/ Познатиот
Повод:
Секојдневно, Роденден, Вечера, Свадба, Шопинг, Банкет
обетки големина:
2.5 *2.8 cm
Точка име :
Големиот Пост Студ Eaerring,Срце Облик Големи Обетки

Најдобри понуди

Едноставна Плоштадот Обетки Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Триаголник Студ Earring Празен Круг Шарм Уво Накит Pendientes
  • Неодамнешно

Едноставна Плоштадот Обетки Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Триаголник Студ Earring Празен Круг Шарм Уво Накит Pendientes

102.72 DEN 57.00

Едноставна Плоштадот Обетки Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Триаголник Студ Earring Празен Круг Шарм

SHDEDE Симпатична Накит за Подарок Кристали од Сваровски Цвет Обетки За Жени со Висок Квалитет Мода Студ Обетки *.1205
  • Неодамнешно

SHDEDE Симпатична Накит за Подарок Кристали од Сваровски Цвет Обетки За Жени со Висок Квалитет Мода Студ Обетки *.1205

DEN 180.00

Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.Ако вашата нарачка повеќе од ние ќе брод тоа со Слободни Ali

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Црна Асиметрични Вселената Ѕвезда Студ Обетки За Ќерка Девојки DS198
  • Неодамнешно

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Црна Асиметрични Вселената Ѕвезда Студ Обетки За Ќерка Девојки DS198

287.52 DEN 172.00

5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

тигар тотем Бесплатен Превозот на Големо вистински квалитет Австриската Кристал Мачка Форма Капка Pendant Студ Обетки Клип мода
  • Неодамнешно

тигар тотем Бесплатен Превозот на Големо вистински квалитет Австриската Кристал Мачка Форма Капка Pendant Студ Обетки Клип мода

128.64 DEN 116.00

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред

925 sterling silver сјајна кристал имитација бисер модни дами'stud обетки жените накит женски подарок трговија на големо
  • Неодамнешно

925 sterling silver сјајна кристал имитација бисер модни дами'stud обетки жените накит женски подарок трговија на големо

297.60 DEN 247.00

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по ваш

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Earring Панк Brincos
  • Неодамнешно

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Earring Панк Brincos

209.28 DEN 126.00

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Ear

Мода МАЧКА Антички Сребрен Позлатен обетки Личност студ обетки за жените промет на големо со бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Мода МАЧКА Антички Сребрен Позлатен обетки Личност студ обетки за жените промет на големо со бесплатен превозот

1103.52 DEN 673.00

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користе