WATTENS бисер обетки,925 фунта сребро обетки за жените,гроздобер панк мода бисер Накит студ обетки,накит подарок кутија

WATTENS бисер обетки,925 фунта сребро обетки за жените,гроздобер панк мода бисер Накит студ обетки,накит подарок кутија

DEN 312.00
-50 %
DEN 624.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова, Злато
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WATTENS
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
CYE08466231
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Чешка
Бисер Атрибут:
Вистински Природни Бисери
Пол:
Жени,Девојки,љубовници'
бисер одделение:
AAAA Висок квалитет
бисер боја:
бела ,розова ,виолетова, Црна, златна
Пакет:
Подарок кутија
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925 Sterling silver
бисер големина:
10-11mm

Најдобри понуди

JEXXI Луксузен Дизајн Мода Earring За Жените Бела Кубни Циркон Кристал Студ Earring Уникатен Дизајн Бисер Уво Студ Накит
  • Неодамнешно

JEXXI Луксузен Дизајн Мода Earring За Жените Бела Кубни Циркон Кристал Студ Earring Уникатен Дизајн Бисер Уво Студ Накит

206.40 DEN 136.00

JEXXI Луксузен Дизајн Мода Earring За Жените Бела Кубни Циркон Кристал Студ Earring Уникатен Дизајн Бисер Уво Сту

Трговија на големо 10Pair/Многу мечето Обетки Симпатична Животно Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато-боја За Жените Подарок
  • Неодамнешно

Трговија на големо 10Pair/Многу мечето Обетки Симпатична Животно Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато-боја За Жените Подарок

479.52 DEN 288.00

Трговија на големо 10 Pair / Многу мечето Обетки Симпатична Животно Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато По

Среќен Цвет Обетки Циркон Пломба се Зголеми Златни Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Спречи Алергија Партија Свадба Студ Earring
  • Неодамнешно

Среќен Цвет Обетки Циркон Пломба се Зголеми Златни Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Спречи Алергија Партија Свадба Студ Earring

214.08 DEN 150.00

Среќен Цвет Обетки Циркон Пломба се Зголеми Златни Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Спречи Алергија Па

TYME не ' Рѓосувачки Челик Накит Луксузен Бренд Љубов Срцето Обетки За Жените Студ Обетки Накит Розова/Зелена Сребрена Боја Обетки
  • Неодамнешно

TYME не ' Рѓосувачки Челик Накит Луксузен Бренд Љубов Срцето Обетки За Жените Студ Обетки Накит Розова/Зелена Сребрена Боја Обетки

DEN 297.60

Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик ,кои не избледуваатБоја : роза злато / gold / сребренапогоден : жена / д

Нови пристигнување 13*22mm висок квалитет сребро-боја gourd форма студ обетки за жените партија подароци мраз мат елегантен накит
  • Неодамнешно

Нови пристигнување 13*22mm висок квалитет сребро-боја gourd форма студ обетки за жените партија подароци мраз мат елегантен накит

301.92 DEN 196.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Earring Панк Brincos
  • Неодамнешно

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Earring Панк Brincos

209.28 DEN 126.00

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Ear

Banny Розова Прошетка Месечината Pendant Studs Обетки За Жените Сјајна Месечина Ѕвезда Изјава Пост Обетки Мода Накит Pendientes
  • Неодамнешно

Banny Розова Прошетка Месечината Pendant Studs Обетки За Жените Сјајна Месечина Ѕвезда Изјава Пост Обетки Мода Накит Pendientes

210.72 DEN 137.00

Производ ЕкранотBanny Розова Прошетка Месечината Pendant Studs Обетки За Жените Сјајна Месечина Ѕвезда Изјава

тигар тотем Бесплатен Превозот на Големо вистински квалитет Австриската Кристал Мачка Форма Капка Pendant Студ Обетки Клип мода
  • Неодамнешно

тигар тотем Бесплатен Превозот на Големо вистински квалитет Австриската Кристал Мачка Форма Капка Pendant Студ Обетки Клип мода

128.64 DEN 116.00

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред