Сина камен обетки висок крајот мода обетки Јапонија и Јужна Кореја популарни темперамент диви обетки E2059

Сина камен обетки висок крајот мода обетки Јапонија и Јужна Кореја популарни темперамент диви обетки E2059

DEN 228.00
-18 %
DEN 278.40

Количина на стокиДруги карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E2059
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
декември-birthstones

Најдобри понуди

Среќен Цвет Обетки Циркон Пломба се Зголеми Златни Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Спречи Алергија Партија Свадба Студ Earring
  • Неодамнешно

Среќен Цвет Обетки Циркон Пломба се Зголеми Златни Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Спречи Алергија Партија Свадба Студ Earring

214.08 DEN 150.00

Среќен Цвет Обетки Циркон Пломба се Зголеми Златни Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Pin Спречи Алергија Па

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Црна Асиметрични Вселената Ѕвезда Студ Обетки За Ќерка Девојки DS198
  • Неодамнешно

Trusta 925 Фунта Сребрен Накит Мода Симпатична Мала Црна Асиметрични Вселената Ѕвезда Студ Обетки За Ќерка Девојки DS198

287.52 DEN 172.00

5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

JEXXI Евтини, на Големо Цена со Висок Квалитет 925 Sterling Silver Жена Девојка Студ Earring Никел Олово Слободни Уво Накит
  • Неодамнешно

JEXXI Евтини, на Големо Цена со Висок Квалитет 925 Sterling Silver Жена Девојка Студ Earring Никел Олово Слободни Уво Накит

172.80 DEN 116.00

Материјал : 925 Фунта Сребро, Кубен Циркони Боја : Сребро Количина : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се извр

2017 Нова Мода Долго Tassel Обетки Бохемија Женски Earring Сектор Во Облик На Злато Во Боја На Жените Накит Секојдневниот Подарок
  • Неодамнешно

2017 Нова Мода Долго Tassel Обетки Бохемија Женски Earring Сектор Во Облик На Злато Во Боја На Жените Накит Секојдневниот Подарок

114.72 DEN 86.00

Бесплатен превозот за сите редЦелОвој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации к

SHDEDE Симпатична Накит за Подарок Кристали од Сваровски Цвет Обетки За Жени со Висок Квалитет Мода Студ Обетки *.1205
  • Неодамнешно

SHDEDE Симпатична Накит за Подарок Кристали од Сваровски Цвет Обетки За Жени со Висок Квалитет Мода Студ Обетки *.1205

DEN 180.00

Ве молам да ми кажете што сакате да се во боја.Ако вашата нарачка повеќе од ние ќе брод тоа со Слободни Ali

Трговија на големо 10Pair/Многу мечето Обетки Симпатична Животно Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато-боја За Жените Подарок
  • Неодамнешно

Трговија на големо 10Pair/Многу мечето Обетки Симпатична Животно Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато-боја За Жените Подарок

479.52 DEN 288.00

Трговија на големо 10 Pair / Многу мечето Обетки Симпатична Животно Brincos Накит Сребро Злато Розово Злато По

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Earring Панк Brincos
  • Неодамнешно

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Earring Панк Brincos

209.28 DEN 126.00

Shineland Гроздобер Едноставна Легура Празен Круг Злато, Сребрена Боја, Рачно Изработени Жица Цртање Студ Ear

DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг за Мажи Машки Татко Партија Накит Подароци
  • Неодамнешно

DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг за Мажи Машки Татко Партија Накит Подароци

228.48 DEN 160.00

DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг Накит за Мажи Машки