DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг за Мажи Машки Татко Партија Накит Подароци

DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг за Мажи Машки Татко Партија Накит Подароци

DEN 160.00
-30 %
DEN 228.48

Количина на стоки


DC Модната Панк Сребрена Боја Круг Двојно Страна Уво Черепот Barbell Студ Обетки Пирсинг Накит за Мажи Машки Татко Партија Накит Подароци


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
diycabochon
Број На Модел На:
F8525
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Плоштад
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Тип На Објект:
Earring
боја:
Црна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
1pair
Тежина:
15g/пар
дизајн:
Черепот Обетки
Тип:
Студ Обетки
Функција:
barbell обетки
Стил:
нерѓосувачки челик обетки
Употреба:
мажите обетки

Најдобри понуди

925 sterling silver сјајна кристал имитација бисер модни дами'stud обетки жените накит женски подарок трговија на големо
  • Неодамнешно

925 sterling silver сјајна кристал имитација бисер модни дами'stud обетки жените накит женски подарок трговија на големо

297.60 DEN 247.00

Нашата големо продавница во Yiwu градПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по ваш

20mm врвен квалитет сребрена боја домот студ обетки за жените, еден пар цвет форма шупливи нова мода топла продажба накит B2838
  • Неодамнешно

20mm врвен квалитет сребрена боја домот студ обетки за жените, еден пар цвет форма шупливи нова мода топла продажба накит B2838

301.92 DEN 196.00

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

KIVN Мода Накит турски Сино око CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Подароци 6pcs Многу Големо
  • Неодамнешно

KIVN Мода Накит турски Сино око CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Студ Обетки Подароци 6pcs Многу Големо

2947.68 DEN 2299.00

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

JEXXI Евтини, на Големо Цена со Висок Квалитет 925 Sterling Silver Жена Девојка Студ Earring Никел Олово Слободни Уво Накит
  • Неодамнешно

JEXXI Евтини, на Големо Цена со Висок Квалитет 925 Sterling Silver Жена Девојка Студ Earring Никел Олово Слободни Уво Накит

172.80 DEN 116.00

Материјал : 925 Фунта Сребро, Кубен Циркони Боја : Сребро Количина : 1 Пар1 Целосна плаќањето мора да се извр

тигар тотем Бесплатен Превозот на Големо вистински квалитет Австриската Кристал Мачка Форма Капка Pendant Студ Обетки Клип мода
  • Неодамнешно

тигар тотем Бесплатен Превозот на Големо вистински квалитет Австриската Кристал Мачка Форма Капка Pendant Студ Обетки Клип мода

128.64 DEN 116.00

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред

2017 Нова Мода Долго Tassel Обетки Бохемија Женски Earring Сектор Во Облик На Злато Во Боја На Жените Накит Секојдневниот Подарок
  • Неодамнешно

2017 Нова Мода Долго Tassel Обетки Бохемија Женски Earring Сектор Во Облик На Злато Во Боја На Жените Накит Секојдневниот Подарок

114.72 DEN 86.00

Бесплатен превозот за сите редЦелОвој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации к

Едноставна Плоштадот Обетки Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Триаголник Студ Earring Празен Круг Шарм Уво Накит Pendientes
  • Неодамнешно

Едноставна Плоштадот Обетки Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Триаголник Студ Earring Празен Круг Шарм Уво Накит Pendientes

102.72 DEN 57.00

Едноставна Плоштадот Обетки Жени Мажи Злато Сребро Црна Позлатен Триаголник Студ Earring Празен Круг Шарм