Модерната 925 фунта сребрена капка бисер earring white&црна слатководни бисер earring 8-8.5 mm waterdrop бисер earring

Модерната 925 фунта сребрена капка бисер earring white&црна слатководни бисер earring 8-8.5 mm waterdrop бисер earring

DEN 418.00
-25 %
DEN 556.80

Количина на стоки


Модерната 925 фунта сребрена капка бисер earring white&црна слатководни бисер earring 8-8.5 mm waterdrop бисер earring
Материјал : 925 Sterling Silver
Бисер големина : 8-8.5 mm
Бисер Облик : Waterdrop
Предмет Бр. : ER-P1011
Материјал : 925 Sterling Silver
Бисер големина : 8-8.5 mm
Бисер Облик : Waterdrop
Предмет Бр. : ER-P1012
Материјал : 925 Sterling Silver
Бисер големина : 8-8.5 mm
Бисер Облик : Waterdrop
Предмет Бр. : ER-P1056
Материјал : 925 Sterling Silver
Бисер големина : 8-8.5 mm
Бисер Облик : Waterdrop
Предмет Бр. : ER-P1057


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
daking.qinyi
Број На Модел На:
ER-P1011/1012/1056/1057
боја:
white & црна
Материјал:
слатководни бисер
Стил:
Романтични
Обликот:
waterdrop
Тежина:
2.8g/3.3g/3.1g
Големина:
8-8.5mm

Најдобри понуди

Трговија на големо Три бои од не ' Рѓосувачки Челик Студ Обетки Жените Мрзнување Накит Обетки за Жени Мажи Brincos
  • Неодамнешно

Трговија на големо Три бои од не ' Рѓосувачки Челик Студ Обетки Жените Мрзнување Накит Обетки за Жени Мажи Brincos

190.08 DEN 180.00

MOQ 1pair Големина 7*12mm Тежина 7g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок

Природни 8 пара 8 боја, 7-8мм образован слатководни бисер монистра студ earring висок квалитет на модата жените облека, накит
  • Неодамнешно

Природни 8 пара 8 боја, 7-8мм образован слатководни бисер монистра студ earring висок квалитет на модата жените облека, накит

794.40 DEN 556.00

Понекогаш може да биде резултат на несоодветно снабдување или времето проблеми влијаат на испорака, та

Моден Обетки Накит, Трендовски Се Зголеми Златна Боја Австриската Кристал Опал Обетки Свадба За Жените Подарок
  • Неодамнешно

Моден Обетки Накит, Трендовски Се Зголеми Златна Боја Австриската Кристал Опал Обетки Свадба За Жените Подарок

239.04 DEN 191.00

1> Материјал : кристал и цинк легура.2> Состојба : 100% Сосема Нов3> Позлата : Роза Златна Боја4> За повеќе стил

Ajojewel Луксузни Три-димензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит трговија на Големо Година
  • Неодамнешно

Ajojewel Луксузни Три-димензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит трговија на Големо Година

239.52 DEN 216.00

Име : Ajojewel Луксузни Тридимензионални Триаголен Микро Отвори CZ Студ Обетки Жените Додатоци Накит тргови