Yetaha 3Pcs 3 Инчен 80mm Чувствува Мека Авто Автомобил Шанса Сунѓерот Пена Полирање Чистење Влошки Комплет за во Автомобил Мие Алатка Автомобил Чистење Восок Полирач

Yetaha 3Pcs 3 Инчен 80mm Чувствува Мека Авто Автомобил Шанса Сунѓерот Пена Полирање Чистење Влошки Комплет за во Автомобил Мие

DEN 117.00
-35 %
DEN 180.48

Количина на стоки


За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да го изберат "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна Линија-YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број. Ви благодариме. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Ви благодариме.
Спецификации
Материјал : Сунѓерот
Форма : заобленоста/авионот
Димензии : Дијаметар 80mm/3.15"
Жолта Дебелина : 31mm/1.22"
Портокал Дебелина : 21mm/0.83"
Црна Дебелина : 30мм/1.18"
Боја : Портокал/жолта/црна (3 боја сет)
Карактеристики :
100% сосема нов.
Редовни шанса и полирање поставување на заштитна бариера против непријателски напади од животната средина вашиот мебел и возила изглед ќе биде заштитен за годините што доаѓаат.100% сосема нов.
Редовни шанса и полирање поставување на заштитна бариера против непријателски напади од животната средина вашиот мебел и возила изглед ќе биде заштитен за годините што доаѓаат.
Се користи за сите видови на грб бои е шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија.
Производи за чистење со 15-25 степени вода.
Може да се користи во пневматски или електрични полирање машина.
Портокал, фирма, што се користи со повеќе агресивни соединенија & полирање да се отстрани мали гребнатини.
Жолта, средни, со поблаги полирање да се елиминира swirls & магла и се применуваат восок.
Црна , мека, за отстранување восок и завршни сјај удар.
Кука-јамка назад дава фирма не се лизга чекање со Велкро-стил поддршка влошки-плус,можете да го промените влошки само во секунди.
Пакет се вклучени :
3x Полирање диск (Портокалова, жолта, црна)
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Бренд Име:
Yetaha
Објектот Тежина:
0.064kg
Материјал Тип:
Сунѓерот
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
боја
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди

Мини Жилет Scraper Со екстра 10pcs Челични Ножеви Нож Црна Авто Автомобил Филм Squeegee Машина Налепница Прозорец Багра Алатки
 • Неодамнешно

Мини Жилет Scraper Со екстра 10pcs Челични Ножеви Нож Црна Авто Автомобил Филм Squeegee Машина Налепница Прозорец Багра Алатки

191.52 DEN 155.00

Модел : E18+10 MПакување, вклучувајќи : 1 парче мини црн жилет scraper+ 10pcs метал ножевиБоја : Црна жилет scraper+ мета

7Pcs/многу Автомобил Сунѓерот Полирање Шанса Чистење Влошки Комплет Наместен 4/5/6/7 Алатка Комплет За Автомобил Полирач Восок
 • Неодамнешно

7Pcs/многу Автомобил Сунѓерот Полирање Шанса Чистење Влошки Комплет Наместен 4/5/6/7 Алатка Комплет За Автомобил Полирач Восок

408.00 DEN 367.00

Карактеристики : Висок квалитет и Сосема Нов сунѓери Со полирање течност (паста, прав) се користи во врск

Тркало на автомобилот Гуми Четка Возило Пневматик Rim Чистење Пластична Четка Мека Рачка Авто Перење Алатки за Метална Површина
 • Неодамнешно

Тркало на автомобилот Гуми Четка Возило Пневматик Rim Чистење Пластична Четка Мека Рачка Авто Перење Алатки за Метална Површина

334.08 DEN 284.00

Карактеристики : PP пластична четка, чистење ефект е многу доброПогоден за метални површини, пукнатини, ed

Авто Нега 2 во 1 Ultrafine Влакна Жанила Микрофибер Автомобил Мие Ракавица Мит Мека Мрежа поддршка не нула за Автомобил за Миење
 • Неодамнешно

Авто Нега 2 во 1 Ultrafine Влакна Жанила Микрофибер Автомобил Мие Ракавица Мит Мека Мрежа поддршка не нула за Автомобил за Миење

DEN 170.40

Ако ви треба одредена боја,ве молиме оставете белешка или порака во вашиот налог,или ние ќе ги испрати с

Универзална Микрофибер Автомобил Duster За Чистење Во Чиста Четка Нечистотија Прашина Чиста Четка Автомобил Грижа Полирање Детали
 • Неодамнешно

Универзална Микрофибер Автомобил Duster За Чистење Во Чиста Четка Нечистотија Прашина Чиста Четка Автомобил Грижа Полирање Детали

727.68 DEN 480.00

Авто микрофибер автомобил duster четка за чистење прашина, нечистотија чиста четка Универзален автомобил

1Pc Двојно Страна Автомобил Мие Ракавици Чистење на Сунѓерот Крпа Четка Алатки Микрофибер Чисти Прозорецот Корални Автомобил
 • Неодамнешно

1Pc Двојно Страна Автомобил Мие Ракавици Чистење на Сунѓерот Крпа Четка Алатки Микрофибер Чисти Прозорецот Корални Автомобил

113.76 DEN 104.00

Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот Нашите работно време.pls консултации со персоналот на

2 парчиња пластични LOCA УВ Лепак Чистење Алатката Смена Scraper паметен телефон LCD Екран на Допир за Поделба Почиста за автомобил
 • Неодамнешно

2 парчиња пластични LOCA УВ Лепак Чистење Алатката Смена Scraper паметен телефон LCD Екран на Допир за Поделба Почиста за автомобил

370.08 DEN 300.00

Модел : 2 E15Пакување, вклучувајќи : 2 парчиња пластични жилет scraper лепак сменаГолемина : 11*4.5 cmМатеријал : Пл

10pcs резервни велур чувствува + 1pc автомобил завиткување scraper со велур работ pp налепница squeegee за стакло на прозорец
 • Неодамнешно

10pcs резервни велур чувствува + 1pc автомобил завиткување scraper со велур работ pp налепница squeegee за стакло на прозорец

481.44 DEN 351.00

Модел : K34Пакување : 1pc велур squeegee10pcs велур чувствувавПримена : Автомобил Заврши Прозорец Стакло Нијансир

Автомобил Мие Автоматско Чистење 8Pcs 3 80mm Сунѓерот Полирање Шанса Чистење Влошки за Полнење Соединение Автомобил Полирач W/
 • Неодамнешно

Автомобил Мие Автоматско Чистење 8Pcs 3 80mm Сунѓерот Полирање Шанса Чистење Влошки за Полнење Соединение Автомобил Полирач W/

330.72 DEN 235.00

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо Ние ќе рефу

4Pcs/Сет за во Автомобил Восок се Мијат полски Подлога Сунѓерот Пена за Чистење за Полнење Тери Микрофибер Крпа Апликатори Влошки
 • Неодамнешно

4Pcs/Сет за во Автомобил Восок се Мијат полски Подлога Сунѓерот Пена за Чистење за Полнење Тери Микрофибер Крпа Апликатори Влошки

323.52 DEN 259.00

Карактеристики : 100% сосема нов.Одлично за восок,гуми и внатрешни работи.Вклучува gripper рачки и 3 сунѓери.П

5pcs професионални 3M сина мека squeegee возило прозорец заштитна винил филм нијансирање обвива автомобил налепница scraper филм
 • Неодамнешно

5pcs професионални 3M сина мека squeegee возило прозорец заштитна винил филм нијансирање обвива автомобил налепница scraper филм

403.20 DEN 326.00

Модел : 5 A16Пакување : 5pcs / многуБоја : СинаГолемина : 10*7cmН Ж : 114 G / SETЖивотниот век : 45 годиниМатеријал : ППКа

1pc Триаголник Прозорец Багра Scraper Автомобил Винил Филм Обвива Апликатори Алатки Мала Жолта Рака Пластични Squeegee Квалитет
 • Неодамнешно

1pc Триаголник Прозорец Багра Scraper Автомобил Винил Филм Обвива Апликатори Алатки Мала Жолта Рака Пластични Squeegee Квалитет

143.52 DEN 116.00

Модел : A01Пакување, вклучувајќи : 1 парче жолт триаголник squeegeeМатеријал : ПП заштита на животната средина

5Pcs 3inch Автомобил Полирање Чистење Сунѓерот Подлога за Полнење За Авто Полирач Шанса Автомобилот на Миење +M10 Вежба Сет за
 • Неодамнешно

5Pcs 3inch Автомобил Полирање Чистење Сунѓерот Подлога за Полнење За Авто Полирач Шанса Автомобилот на Миење +M10 Вежба Сет за

234.72 DEN 164.00

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада,

1pc SEEYULE Микрофибер Rhombus Стил Автомобил Мие Крпа Детали за Чистење со Крпа Нечистотијата Прашина се Отстрани за Автомобил
 • Неодамнешно

1pc SEEYULE Микрофибер Rhombus Стил Автомобил Мие Крпа Детали за Чистење со Крпа Нечистотијата Прашина се Отстрани за Автомобил

228.00 DEN 192.00

1pc SEEYULE Микрофибер RhombСтил Автомобил Мие Крпа Детали за Чистење со Крпа Нечистотијата Прашина се Отстран

Автомобил Мотоцикл Тркала Гуми Rim Чистење Со Четка Центар Чисти, Измијте Корисни Четка Автомобил Камион Мотор Велосипеди За
 • Неодамнешно

Автомобил Мотоцикл Тркала Гуми Rim Чистење Со Четка Центар Чисти, Измијте Корисни Четка Автомобил Камион Мотор Велосипеди За

148.32 DEN 121.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Удобен автомобил чистење алатка, лесна за ракување.Прен

Перач на автомобили Мека Чистење Волна Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци за Автомобил-стил, Микрофибер Миење Автомобилски Алатки
 • Неодамнешно

Перач на автомобили Мека Чистење Волна Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци за Автомобил-стил, Микрофибер Миење Автомобилски Алатки

168.00 DEN 134.00

Карактеристики : Високо квалитетна волна прави исклучителна пена Mitten дизајн да обезбедува подобра проп

AutoCare 4 PC Автомобил Чистење и Сушење Сет Вклучуваат Свитлива Кофа Микрофибер Ракавица за Миење Четка Магнет Микрофибер Крпа
 • Неодамнешно

AutoCare 4 PC Автомобил Чистење и Сушење Сет Вклучуваат Свитлива Кофа Микрофибер Ракавица за Миење Четка Магнет Микрофибер Крпа

1313.28 DEN 1090.00

Пакет Содржина : 1* Количка За Кофа 1* Микрофибер Ракавица 1* Миење Четка 1* Магнет Микрофибер Крпа СушењеСп