Kyunovia Ретро Стилот Пеперутка Dragonfly Брошеви Свадба Букет Булчински Букет Rhinestones ЈП пена Рози Свадба Цвеќиња FE32

Kyunovia Ретро Стилот Пеперутка Dragonfly Брошеви Свадба Букет Булчински Букет Rhinestones ЈП пена Рози Свадба Цвеќиња FE32

DEN 1179.00
-10 %
DEN 1310.40

Количина на стоки


Kyunovia Ретро Стилот Пеперутка Dragonfly Брошеви Свадба Букет Булчински Букет со Rhinestones и ЈП пена Рози Свадба Цвеќиња FE32
Букет должина : околу 30cm Букет дијаметар : прибл 21cm
Може исто така да треба појавување Boutonniere & Зглоб Цвет на следниот линк :
Слики Покажуваат :
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES. ТИЕ СЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ И СИТЕ ЌЕ БРОД НАДВОР ОД КИНА, ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ ОБЈЕКТОТ ШТО СТЕ ГИ КУПИЛЕ МОЖЕ ДА ПОТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.
*** ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОВА НЕ Е ИГРАЧКА. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови. Чувајте се далеку од децата.
Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР. кога ставање ред, ние ќе го достави до пост службеник или да напишете на вашиот парцела.Се верува дека ова може да го забрза сопствени грешки,така што може да биде во можност да го добиете вашиот објекти порано.Ви благодариме однапред !
2311448319515674 може исто така како следниве елементи US $ 29.90 /парче US $ 41.10 /парче US $ 34.80 /парче US $ 32.00 /парче US $ 33.80 /парче US $ 32.20 /парче US $ 34.13 /парче US $ 34.50 /парче US $ 7.00 /парче US $ 25.90 /парче US $ 7.50 /парче US $ 2.65 /парче US $ 8.30 /парче US $ 15.96 /парче US $ 7.88 /парче US $ 8.78 /парче US $ 8.14 /парче US $ 3.36 /парче САД $ 3.36 /парче US $ 1.77 /парче


Други карактеристики

Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Полиестер,Rayon,Viscose,Spandex
Број На Модел На:
FE32
Објектот Висина:
30cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Ширина:
21cm
Тип На Објект:
Свадба Букет

Најдобри понуди

Modabelle Жолта Кралска Сина Свадба Букети Со Кристално Булчински Букети Деверуша Вештачки Сатен Рози Невестата Цвеќиња 2017
 • Неодамнешно

Modabelle Жолта Кралска Сина Свадба Букети Со Кристално Булчински Букети Деверуша Вештачки Сатен Рози Невестата Цвеќиња 2017

3858.72 DEN 2701.00

Welcom на нашата продавница Здраво! Ние сме една фабрика,Се ќе препродавач или сакате да биде нашиот агент ?

Домот Крем Вештачки Rosette Свадба Букети Цвеќиња 2017 Бисери Булчински Деверуша Букет Свадба Додатоци За Декорација
 • Неодамнешно

Домот Крем Вештачки Rosette Свадба Букети Цвеќиња 2017 Бисери Булчински Деверуша Букет Свадба Додатоци За Декорација

2040.00 DEN 1836.00

Домот Крем Вештачки Rosette Свадба Букети Цвеќиња 2017 Бисери Булчински Деверуша Букет Свадба Додатоци За Де

Домот рачно изработени Artifical Пурпурна Цвет со Лента Свадба Декорација Свадба, Свадба Букет Цвеќе Булчински Букети Булчински
 • Неодамнешно

Домот рачно изработени Artifical Пурпурна Цвет со Лента Свадба Декорација Свадба, Свадба Букет Цвеќе Булчински Букети Булчински

DEN 1147.20

Домот рачно изработени Artifical Пурпурна Цвет со Лента Свадба Декорација Свадба, Свадба Букет Цвеќе Булчин

Природниот Шумски Стил Вештачки Rosette Цвеќиња Свадба Букети 2017 Булчински Деверуша Букет Цвеќе Свадба Додатоци
 • Неодамнешно

Природниот Шумски Стил Вештачки Rosette Цвеќиња Свадба Букети 2017 Булчински Деверуша Букет Цвеќе Свадба Додатоци

2232.00 DEN 2009.00

Природниот Шумски Стил Вештачки Rosette Цвеќиња Свадба Букети 2017 Булчински Деверуша Букет Цвеќе Свадба До

Kyunovia Гроздобер Руменило Cascading Букет Teardrop Пеперутка Brooch Букет Бисер Алтернативни Букет Кристал Свадба Цвет FE68
 • Неодамнешно

Kyunovia Гроздобер Руменило Cascading Букет Teardrop Пеперутка Brooch Букет Бисер Алтернативни Букет Кристал Свадба Цвет FE68

4542.24 DEN 4315.00

Kyunovia Гроздобер стил Руменило Cascading Букет Teardrop Пеперутка Brooch Букет Бисер Алтернативни Букет Кристал Сва

Домот Слонова Коска Крем Роза Пеперутка Сини Кристал Дијамант Бод Свадба Букет Булчински Mariage Brooch Свадба Цвет W2217 Обичај
 • Неодамнешно

Домот Слонова Коска Крем Роза Пеперутка Сини Кристал Дијамант Бод Свадба Букет Булчински Mariage Brooch Свадба Цвет W2217 Обичај

1440.00 DEN 864.00

Букет висина : Околу 23cm25cmБукет дијаметар : Прибл 18cmТоа е 100% Сосема Нов Убав дизајн свадба букет, мода и по

(10 Глава) Свила Вештачки Рози Цвет Свадба Букет де mariage Вино Црвено Деверуша Булчински Свадба Цвет buque де noiva FZ108
 • Неодамнешно

(10 Глава) Свила Вештачки Рози Цвет Свадба Букет де mariage Вино Црвено Деверуша Булчински Свадба Цвет buque де noiva FZ108

383.52 DEN 268.00

[Име] Свила Цвет Свадба Букет[Size] Ширина 17 CM Букет висока 25 CM.Рачно изработени, постои 12 CM грешка[Боја] Как

DIY brooch букет Свила Невеста, Свадба, Свадба Букет Деверуша цијан-blue & корални Крпа рози Индивидуализира дијамант букети
 • Неодамнешно

DIY brooch букет Свила Невеста, Свадба, Свадба Букет Деверуша цијан-blue & корални Крпа рози Индивидуализира дијамант букети

DEN 1948.80

Брза пошта букетот се справува прилагодено дизајн да одговара на индивидуалните невестата.DHL / UPS / ТНТ /

Прекрасна Виолетова Свадба Букет Невестата Рака Букет со Лента buque де noiva рачно изработени Симулација Свила Цвеќиња
 • Неодамнешно

Прекрасна Виолетова Свадба Букет Невестата Рака Букет со Лента buque де noiva рачно изработени Симулација Свила Цвеќиња

DEN 1368.00

Прекрасна Виолетова Свадба Букет Невестата Рака Букет со Лента buque де noiva рачно изработени Симулација С

Свадба фустани појас свадба Sash луксузни дијамант кристал Невестата 's ремени Бела Панделка свадба пенливи кристал бисер sashes
 • Неодамнешно

Свадба фустани појас свадба Sash луксузни дијамант кристал Невестата 's ремени Бела Панделка свадба пенливи кристал бисер sashes

DEN 2496.00

Убава rhinestones applique е страна пораби на бел сатен панделки кои имаат завршено завршува (не протриване)...

2018 Деверуша Зглоб Цвеќиња Сива Кристално Мушка Роуз Свадба Свадба Партија Подароци Вештачки Букет Цвеќиња Рачно Изработени
 • Неодамнешно

2018 Деверуша Зглоб Цвеќиња Сива Кристално Мушка Роуз Свадба Свадба Партија Подароци Вештачки Букет Цвеќиња Рачно Изработени

720.00 DEN 612.00

2018 Деверуша Зглоб Цвеќиња Сива Кристално Мушка Роуз Свадба Свадба Партија Подароци Вештачки Букет Цвеќ