Фенси 925 Сребрен Три-Парче Накит Поставено Зелено Имитира Смарагд Бел Кристал Ѓердан Earring Хривнија Pendant Прстен Бесплатен Подарок

Фенси 925 Сребрен Три-Парче Накит Поставено Зелено Имитира Смарагд Бел Кристал Ѓердан Earring Хривнија Pendant Прстен Бесплатен

DEN 513.00
-35 %
DEN 789.12

Количина на стоки


1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Бесплатен Превозот За И Во Светот 3. О : за Помалку од $5,испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која, исто така, брз, но само може да патеката во Кина Б : помалку од $5, и сакаат да ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(што може да ги пратите на сите времиња),ќе треба да плати $1.50 за превозот бесплатно,ви благодариме за разбирањето ! C : Free-превозот Политика : >160$, слободни-превозот преку DHL / EMS (освен некои далечни земји) D : $5


Други карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
XJS-T005
Главниот Камен:
Имитира Смарагд
Главниот Камен Боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Должина на Синџири:
45+5CM
Дали Избледени:
No
Место на Потекло:
Кина
подарок:
Сребро полирање платно
Метал Печат:
925 Логото
Метал:
925 Сребрен Шалче

Најдобри понуди

Топла висок квалитет позлатен сребрен накит поставите класичен шарм капките вода pendant ѓердан нараквици прстен, обетки S223
 • Неодамнешно

Топла висок квалитет позлатен сребрен накит поставите класичен шарм капките вода pendant ѓердан нараквици прстен, обетки S223

189.60 DEN 171.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата

Bangrui Традиционалните Етиопската 5pcs Монета Свадба Накит Сетови Златна Боја Накит, Булчински Романтична Накит за Жените
 • Неодамнешно

Bangrui Традиционалните Етиопската 5pcs Монета Свадба Накит Сетови Златна Боја Накит, Булчински Романтична Накит за Жените

DEN 811.20

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Етиопската Велигден Накит Habesha Поставите Ѓердан / Обетки / П

TREAZY Diamante Кристал Кристал Свадба Накит Сетови Сребрена Боја Цвет Капка Ѓердан Обетки Свадба Партија Додатоци
 • Неодамнешно

TREAZY Diamante Кристал Кристал Свадба Накит Сетови Сребрена Боја Цвет Капка Ѓердан Обетки Свадба Партија Додатоци

239.52 DEN 156.00

Топло ПрепорачувамОпис На ПроизводотTREAZY Diamante Кристал Кристал Свадба Накит Сетови Сребрена Боја Цвет К

Трговија на големо позлатен сребрен накит поставите класичен Европски стил мали Ткаени мрежа кружен отвор алки прстен S310
 • Неодамнешно

Трговија на големо позлатен сребрен накит поставите класичен Европски стил мали Ткаени мрежа кружен отвор алки прстен S310

220.80 DEN 199.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата

Висок Квалитет На Модата Кристал Свадба Свадба Накит Сетови Жените Невестата Тиара Круни Earring Ѓердан Свадба Накит Додатоци
 • Неодамнешно

Висок Квалитет На Модата Кристал Свадба Свадба Накит Сетови Жените Невестата Тиара Круни Earring Ѓердан Свадба Накит Додатоци

765.60 DEN 612.00

Висок Квалитет На Модата Кристал Свадба Свадба Накит Сетови Жените Невестата Тиара Круни Earring Ѓердан Св

Рачно Изработени Племенски Коса Пердув Монистра Јаже Headpieces Убава Boho Headband Headdress Armlet Хипи Партија Накит Сетови
 • Неодамнешно

Рачно Изработени Племенски Коса Пердув Монистра Јаже Headpieces Убава Boho Headband Headdress Armlet Хипи Партија Накит Сетови

120.48 DEN 99.00

Боја : како на сликата покаже Материјал : пердув,легура,кожа Тежина : Hairband за 12.2 g / pc, Armlet : за 4 G / pcНашата Пр

Моден Пурпурна Злато Кристал AB Beaded Мулти Насоки Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените 5C-YHK11
 • Неодамнешно

Моден Пурпурна Злато Кристал AB Beaded Мулти Насоки Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените 5C-YHK11

1823.52 DEN 930.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

TREAZY Жените Европа и Америка Славна личност CZ Кристал Прекрасен Цвет Свадба Свадба Накит Поставите Ѓердан +Обетки Накит Сетови
 • Неодамнешно

TREAZY Жените Европа и Америка Славна личност CZ Кристал Прекрасен Цвет Свадба Свадба Накит Поставите Ѓердан +Обетки Накит Сетови

239.52 DEN 148.00

Топло Препорачувам Опис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & КристалноПозлата

Трендовски Накит во Собата За Жените Златна боја Монистра Јака Ѓердан Обетки Хривнија парична Казна Прстени Партија Костим Поставува
 • Неодамнешно

Трендовски Накит во Собата За Жените Златна боја Монистра Јака Ѓердан Обетки Хривнија парична Казна Прстени Партија Костим Поставува

858.72 DEN 446.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато / позлатенГолемина : како се покаже сликаБоја : как

Нигериската Брилијантен Свадба Накит Поставите Кристал Кристал Мулти слој Синџир Елегантен Ѓердан Обетки Хривнија Прстен за Жени
 • Неодамнешно

Нигериската Брилијантен Свадба Накит Поставите Кристал Кристал Мулти слој Синџир Елегантен Ѓердан Обетки Хривнија Прстен за Жени

1103.52 DEN 574.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже слика

Жените Подарок зборот Љубов превозот ewellery Жолт ДИЈАМАНТ позлатен Среќа Хривнија Тока 7.5 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц бисер
 • Неодамнешно

Жените Подарок зборот Љубов превозот ewellery Жолт ДИЈАМАНТ позлатен Среќа Хривнија Тока 7.5 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц бисер

1012.80 DEN 527.00

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете

Слатководни Бисер Со Монистра, Накит Сетови Сребро 925 Накит свадба декорација За Жените Обетки/Pendant/Прстен/Ѓердан Сет
 • Неодамнешно

Слатководни Бисер Со Монистра, Накит Сетови Сребро 925 Накит свадба декорација За Жените Обетки/Pendant/Прстен/Ѓердан Сет

698.40 DEN 510.00

Природни Мистика Виножито Топаз 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените Свадба Додатоци Обетки / Pendant / Ѓ

Laanc Праска Африкански Монистра Накит во Собата за Нигериската Свадба Симулирани Бисер Ѓердани и Обетки SP1R004
 • Неодамнешно

Laanc Праска Африкански Монистра Накит во Собата за Нигериската Свадба Симулирани Бисер Ѓердани и Обетки SP1R004

911.52 DEN 465.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Топла Продажба Позлатен Сребрен Накит Сет,Булчински Мода Додатоци,Сребро Извртени Јаже Ѓердан Хривнија За Мажи Две парчиња
 • Неодамнешно

Топла Продажба Позлатен Сребрен Накит Сет,Булчински Мода Додатоци,Сребро Извртени Јаже Ѓердан Хривнија За Мажи Две парчиња

165.12 DEN 108.00

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Жените Подарок зборот Љубов Накит црн дијамант Линк Нараквици 7.5 инчен 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц 2 парчиња Lustrous 1 сребрена
 • Неодамнешно

Жените Подарок зборот Љубов Накит црн дијамант Линк Нараквици 7.5 инчен 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц 2 парчиња Lustrous 1 сребрена

1012.32 DEN 790.00

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете

Нови Пристигнување Позлатен Сребрен Накит Сет,Мода Свадба Додатоци,Адвокатско 10ММ Мушка Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Три
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Позлатен Сребрен Накит Сет,Мода Свадба Додатоци,Адвокатско 10ММ Мушка Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Три

289.92 DEN 232.00

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Pera CZ Голем Круг Кубни Циркони Луксузни Свадба Свадба Кралска Сина Камен Ѓердан И Обетки Накит Сетови За Невести J126
 • Неодамнешно

Pera CZ Голем Круг Кубни Циркони Луксузни Свадба Свадба Кралска Сина Камен Ѓердан И Обетки Накит Сетови За Невести J126

2294.40 DEN 1491.00

Ѓердан Должина : Околу 42 смEarring Големина : 3.7 * 1.5 cmМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Бела ,Црвена ,Син

Моден Кралска Сина Шампањ Злато Кристал Beaded Custome Африкански Накит Поставите Нигериската Свадба Ѓердан Монистра Поставува
 • Неодамнешно

Моден Кралска Сина Шампањ Злато Кристал Beaded Custome Африкански Накит Поставите Нигериската Свадба Ѓердан Монистра Поставува

2783.52 DEN 1419.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Продажба на позлатен сребрен накит поставите темперамент шарм зголеми цвет pendant ѓердан нараквици прстен Студ Обетки S296
 • Неодамнешно

Продажба на позлатен сребрен накит поставите темперамент шарм зголеми цвет pendant ѓердан нараквици прстен Студ Обетки S296

220.80 DEN 199.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата

Продажба на позлатен сребрен накит поставите модата партија накит шарм зголеми цвет pendant ѓердан хривнија прстен Капка Обетки
 • Неодамнешно

Продажба на позлатен сребрен накит поставите модата партија накит шарм зголеми цвет pendant ѓердан хривнија прстен Капка Обетки

271.20 DEN 244.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата

Жените Небото Виножито Камен Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Жените Небото Виножито Камен Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени Бесплатен Превозот

864.00 DEN 441.00

Ви благодариме за посетата !Објект : Жените Небото Виножито Камен Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓ